Praktické a teoretické semináře

Naleznete zde přehledně uspořádané veškeré důležité informace: o kterých tématech se přednáší, kdo Vám přednáší a kdy se bude konat další akce.

19.8.2020 | EIZO webinář – Aby barvy na monitoru seděly

Ve středu 19.srpna odvysílá EIZO svůj první webinář na téma: Aby barvy na monitoru seděly.

Co byste měli vědět, než se pustíte do úpravy barevných fotografií? Jak monitor správně nastavit a jak postupovat, aby si monitor rozuměl s vaším fotografickým editorem a zajistil, že se vaše fotografie zobrazí vždy ve správných barvách?

Webinář povede pan Ing. Antonín Charvát, ředitel zastoupení EIZO v ČR a SK a přední odborník na colormanagement.


Termín: 20.8.2020, 20–21 hodin
Registrace na webinář

20.8.2020 | EIZO Academy - Odborný kurz v sídle společnosti EIZO

Pokud již vlastníte monitor EIZO a chtěli byste zdokonalit své znalosti v oblasti kalibrace, pak je tento kurz určen přesně pro Vás.

Základní metody kalibrace monitorů EIZO pomocí softwaru ColorNavigator.
Software ColorNavigator 7 - revoluční řešení pro všechny fotografy. 

Kurz bude věnován především kalibračnímu softwaru ColorNavigator 7, který je nedílnou součástí všech nových fotografických monitorů EIZO a který znamená revoluční přístup výrobce v komunikaci se svými uživateli a také bourá veškeré dosavadní představy a předsudky týkající se kalibrace monitorů. CN 7 umožňuje snadné a rychlé nastavení fotografických monitorů a to díky novému způsobu automatizované kalibrace, která již uživatele nezatěžuje nutností nákupu kalibrační sondy a spouštěním kalibračního procesu.

Termín: 20.8.2020, 17–19 hodin
 

ZDARMA

Tento kurz bude lektorován odborníkem zastupující společnost EIZO Corp. v ČR a na Slovensku. Kurz se koná přímo v sídle společnosti.

V případě zájmu o kurz, prosím, kontaktujte Kristýnu Kuldovou na adrese:
kristyna.kuldova@eizo.com

Webináře: „Řešení IP kamerového dohledu bez použití počítače“

22. a 23. září 2020


Čas: 11:00 – 12:00 SELČ
Cena: Účast je bezplatná
Jazyk přednášky: angličtina
Přednášející: Oliver Nachtigal (EIZO Business Development Manager Security & Surveillance)
 

Popis:
U kamerových bezpečnostních systémů je využívání počítačů často nežádoucí, nehospodárné či z prostorových důvodů dokonce nemožné. Právě pro tyto případy nabízí EIZO různá řešení přenosu videa přes protokol IP vyhovující nejrůznějším požadavkům. Ve čtyřech přednáškových blocích uvede obchodní manažer EIZO Oliver Nachtigal všechny informace o systémech s dekodéry protokolu IP – od konceptu a různých možností využití přes spolupráci se systémy správy videosignálů až po konkrétní realizace.

Program webinářů


22. září 2020

1) Přenos videa přes protokol IP bez počítače: jednoduše, spolehlivě, bezúdržbově – přehled systémů EIZO s dekodérem IP

Seznámíte se s koncepcí systémů EIZO s dekodéry protokolu IP a poznáte jejich přednosti oproti běžným instalacím bezpečnostních kamerových systémů.


2) Chytrá řešení živého přenosu kritických záběrů – příklady využití systémů EIZO s dekodérem IP v praxi

Na příkladech různých zákaznických projektů se přesvědčíte, že systémy EIZO s dekodérem protokolu IP jsou již úspěšně využívány v praxi a vyhovují nejrůznějším požadavkům.

Přihlaste se zde

 


23. září 2020

1) Profesionální řešení s výrobky EIZO dekódujícími protokol IP a napojenými na systém správy videosignálů – intuitivní pluginy pro snadnou integraci. Příklad: systém správy videosignálů Genetec

Na příkladu systému správy videosignálů „Genetec Security Center“ uvidíte, jak pohodlně lze výrobky EIZO s dekodérem IP začlenit do stávajícího systému správy videosignálů a jaké přínosy se s tím pojí.


2) Systémy EIZO s dekodérem IP: zapojit, zapnout, automaticky nakonfigurovat a hotovo – jednoduché a hospodárné zřízení a provoz systému přenosu videa přes protokol IP bez použití počítače

V tomto praktickém posledním dílu webináře vám přímo na monitoru s dekodérem IP ukážeme, jak jednoduše lze takový systém zřídit a zprovoznit.

Přihlaste se zde

Přednášející

Oliver Nachtigal

Oliver Nachtigal již přes 20 let pracuje v oblasti zabezpečení. Od roku 2019 působí v japonské firmě EIZO specializované na výrobu monitorů, kde se na pozici Business Development Manager Security & Surveillance věnuje evropskému trhu. Zaměřuje se na systémy EIZO s dekodérem protokolu IP. Má rozsáhlé znalosti z oblasti IP videotechniky a síťových technologií. Tyto znalosti již po mnoho let předává účastníkům svých školení.