Nové 27palcové profesionální grafické monitory


Pro nejvyšší nároky ve fotografii, videu a zpracování obrazu:
ColorEdge CG2700S s rozlišením 2,5K aColorEdge CG2700X s rozlišením 4K.

Nabíjením 92 wattů prostřednictvím USB-C, přípojkou LAN, integrovaným kalibračním senzorem a vynikající kvalitou obrazu.

Výhody grafických monitorů EIZO

Ideální kombinace velkého barevného prostoru a nejvyšší přesnosti

Abyste mohli využívat celé barevné spektrum moderních fotoaparátů, potřebujete monitor, který pokrývá co největší barevný prostor. V opačném případě není možné vizuální posouzení a úprava nasycených odstínů obsažených v souboru. Proto panel IPS našich monitorů ColorEdge pokrývá velké fotografické barevné prostory, jako je AdobeRGB, a také tiskový barevný prostor CMYK ISO-Coated V2. Celé barevné spektrum moderních fotoaparátů se tak zobrazuje beze změny a bez mezer. Zaručena je také přesná simulace výsledku tisku v měkkém zobrazení.

Rychlá, snadná a bezztrátová kalibrace bez kompromisů

Aby bylo zajištěno, že monitor zobrazuje vždy stejný soubor stejným způsobem po celou dobu své životnosti, je nezbytná pravidelná kalibrace. Všechny monitory ColorEdge používají k tomuto účelu metodu bezeztrátové hardwarové kalibrace. Na rozdíl od softwarové kalibrace, která s sebou vždy nese riziko snížení kvality zobrazení, hardwarová kalibrace nejen vytváří korekční profil pro grafickou kartu, ale také kalibruje tabulku LUT (Look-Up-Table) monitoru. Ve spojení se snadno použitelným bezplatným kalibračním softwarem ColorNavigator od společnosti EIZO lze monitor ColorEdge velmi snadno a beze ztrát korigovat.

Připraveno k použití po vybalení z krabice - dokonale kalibrované ex works

Aby byl monitor ColorEdge připraven k použití ihned po vybalení z krabice, je každý monitor ColorEdge ve výrobě individuálně změřen a optimálně nastaven. Za tímto účelem se pečlivě kontrolují a v případě potřeby korigují gama křivky červeného, zeleného a modrého kanálu.

Tato jedinečná tovární kalibrace EIZO umožňuje uživateli používat monitor s přednastavenými barevnými prostory ihned po vybalení. Tato propracovaná tovární kalibrace je také důvodem, proč je rekalibrace pomocí aplikace ColorNavigator provedená uživatelem tak rychlá.

Dlouhá životnost vašeho monitoru

Naše záruka vychází z jednoduchých zásad pro dosažení úspěchu: vyrábět inovativní monitory za využití prvotřídních materiálů. Naše vlastní výroba, špičkové materiály, soustavný výzkum a vývoj i pedantské kontroly kvality nám dovolují poskytovat na naše monitory pětiletou záruku – to je až o tři roky více, než je běžné.

Během prvních pěti let vám tedy díky záruce nevzniknou žádné náklady na opravy a tudíž ani žádné další související výdaje. Pětiletá záruka – bez starostí.

Přehled poskytovaných záruk

Máte nějaké otázky?

S výběrem modelu vhodného pro vaše pracoviště vám rádi poradíme my nebo naši autorizovaní partneři. Obraťte se na nás.

Dodavatelé výpočetních systémů a specializované obchody Velkoobchodní oddělení EIZO