ColorEdge ambasador Martin Stranka

Osobité fotografie EIZO ColorEdge ambasadora Martina Stranky působí dojmem balancování mezi snem a realitou. Ke své práci s fotografií si vybral monitory EIZO.

Celý článek
Krajinářský fotograf a radiolog Timm Allrich

Někteří znají Timma Allricha jako krajinářského fotografa a docenta. A někteří jej znají jako radiologického specialistu. Nicméně tyto oblasti pojí jeden veliký a důležitý průnik: monitory EIZO. Důležitá role monitorů EIZO.

Přečtěte si o Timmu Allrichovi více
Marsel van Oosten

Když se ambasador ColorEdge Marsel van Oosten poohlížel po novém monitoru, bylo mu jasné, že by měl opět zvolit značku EIZO. Nyní popisuje, proč si vybral právě model CG247X. 

Pokračovat v četbě
Grafik James Tan

James Tan je jedním z nejžádanějších grafiků v asijsko-pacifické oblasti. Při zpracování obrazového materiálu se již mnoho let spoléhá na monitory EIZO ColorEdge.

Přečtěte si o Jamesi Tanovi více
Fotografka zvířat Tanja Brandt
Fotografka zvířat Tanja Brandt

Fotografka zvířat a sokolnice Tanja Brandt zachycuje na svých snímcích ryzí přátelství bez hranic mezi psem, sýčkem, sovou a dalšími dravci. Vznikají tak fotografie plné harmonie, které chytí za srdce.

Pokračovat v četbě
Krajinářský fotograf Stefan Forster

Chasing Light – při nesčetných výpravách po světě hledá krajinářský fotograf Stefan Forster vždy okouzlující přírodu a dokonalé světlo. Při zpracování fotografií se už 12 let spoléhá na monitory EIZO ColorEdge.

číst dál
Podvodní fotograf Uli Kunz

Pod vodou vládnou přepychové barvy! Pomocí blesků a svítilen přenáší podvodní fotograf Uli Kunz nádherné barvy temných mořských hlubin na fotografie. Pro zpracování snímků používá monitor ColorEdge CG2730 se širokým barevným rozsahem kompletně pokrývajícím prostor Adobe RGB.

číst dál
Roularta Media Group

Přední belgická mediální společnost Roularta Media Group se spoléhá na EIZO. Multimediální skupina obchodovaná na burze a zaměstnávající více než 2000 pracovníků používá přes 1000 monitorů EIZO pro kancelářské práce, návrhy rozvržení, zpracování a barevné korektury obrazových materiálů.

Přečtěte si více
Universal Production Partners, a.s.

České postprodukční studio Universal Production Partners (UPP) používá přes 100 grafických monitorů EIZO k tvorbě vizuálních efektů pro filmové projekty i televizní vysílání.

K článku
Pirates 'N Paradise

Monitor ColorEdge PROMINENCE CG3145 určený pro HDR grading nachází praktické využití u postprodukčních expertů ve společnosti Pirates ´N Paradise – jedné z nejrenomovanějších postprodukcí v Německu. 

číst dál
SLOVENSKÉ GRAFIE a.s.

Slovenská Grafia a.s., lídr rotačního tisku, klade velký důraz na zavádění nejmodernějších technologií a patří v tomto směru k evropské špičce. Potvrzuje to unikátní pracoviště high-endového softproofu nebo-li virtuálního nátisku, tedy kontroly barevnosti tiskových dat na monitoru.

K článku
Stefan Christmann

Barvy v zemi věčného ledu – fotograf Stefan Christmann úchvatnými snímky dokumentuje život tučňáků císařských na Antarktidě. K jeho vybavení pro zpracování snímků patří v tomto nehostinném prostředí i monitor EIZO ColorEdge CG2730.

číst dál
Vysoká škola múzických umění v Bratislavě

Vysoká škola múzických umění v Bratislavě (VŠMU) je slovenská vysoká škola, která na svých fakultách vychovává odborníky v oblastech divadla, loutkoherectví, hudby, tance, fotografie, filmu a televizní tvorby. Do třech vybraných ateliérů pořídili pro své studenty monitory EIZO řady ColorEdge.

K článku
Tomaso Baldessarini

Celé čtyři týdny chodil berlínský fotograf Tomaso Baldessarini po New Yorku a sbíral materiál pro svoji knihu „28MM – Edition Manhattan“. Z deseti tisíc snímků sestavil impozantní fotografickou publikaci. Při editaci a korekturách zastal nezastupitelnou úlohu monitor EIZO ColorEdge CG2730.

číst dál
Staud Studios

STAUD STUDIOS has already been using a wide variety of models from the EIZO FlexScan and ColorEdge series in photography, CGI, filming and post production for more than a decade.

K článku (anglicky)
Jan Neubert

Vystudoval na FAMU obor umělecká fotografie u profesora Šmoka a doc. Rajzíka. Kromě fotografování také učí na gymnáziu, je členem Asociace Profesionálních Fotografů, byl členem S.V.U. Mánes a Českého Klubu Velocipedistů-1880.

K článku
Mackevision Medien Design GmbH

Mackevision has been relying upon the high-performance EIZO monitors for over ten years, using these devices for image production in all color-critical applications.

K článku (anglicky)
UAX s.r.o. – oblečení pro volný čas

Společnost UAX, přední český výrobce značkového oblečení pro volný čas, disponující vlastním fotoateliérem, design studiem a sítotiskovou tiskárnou, pracuje na monitorech EIZO.

K článku
Marsel van Oosten - EIZO Ambassador

I am a professional nature photographer from The Netherlands. Together with my wife Daniella we run Squiver, a company that organises specialised wildlife and landscape photography tours for small groups of all experience levels to spectacular locations worldwide.

K článku (anglicky)
Fondazione Fotografia Modena

The Fondazione Fotografia Modena is an exhibition and training center entirely devoted to photography and contemporary imagery. Through its activities it provides a privileged platform for dialogue and investigation of the fundamental role played by imagery in our culture.

K článku (anglicky)
Radomir Jakubowski

Radomir Jakubowski is one of Germany’s most successful nature and wildlife photographers. Through various contests, he has received countless awards for his photographs.

K článku (anglicky)
Gilles Peress

Working at 4K produces sharper images and a faster, more cost-efficient workflow for Gilles Peress and his studio.

K článku (anglicky)