Systém optimalizace obrazu pro lepší viditelnost

Díky inovativní technologii společnosti EIZO jsou snímky analyzovány a zpracovávány v reálném čase, aniž by došlo ke změně zdrojových dat.

Četné oblasti použití

Systémy EIZO pro vylepšení obrazu zlepšují viditelnost v různých situacích, kdy je vyžadována přesná kontrola obsahu videa, ať už jde o vizuální kontrolu lidmi nebo strojové vyhodnocení včetně umělé inteligence.

Z optimalizované detekovatelnosti videozáznamů těží mimo jiné oblasti bezpečnosti (např. viditelnost podezřelých aktivit a objektů), monitorování (detekce nesrovnalostí a závad), údržby infrastruktury (údržba a včasná detekce nebezpečí) a analýzy obrazu.

Lepší přehled v reálném čase

Monitor EVS1VS je vybaven patentovanou technologií EIZO Visibility Optimizer, která analyzuje a upravuje obraz pixel po pixelu v reálném čase.

Zlepšení viditelnosti za zhoršených světelných podmínek

Systém EVS1VS detekuje a opravuje oblasti obrazu, které jsou špatně viditelné kvůli špatným světelným podmínkám. Řešení upravuje jas jednotlivých pixelů a zajišťuje, aby tmavé oblasti byly optimálně korigovány a světlé oblasti nebyly rozmazány. To je užitečné při nahrávání sledovacích videí v noci nebo v oblastech se slabým nebo velmi slabým osvětlením.

Zpracování obrazu je založeno na teorii Retinex, kdy jsou pixely optimalizovány individuálně.

Snížení vizuálního dopadu oparu

EVS1VS detekuje a koriguje oblasti obrazu, které se zdají být rozostřené kvůli mlze, kouři, sněhu nebo jiným okolním podmínkám, a zlepšuje tak viditelnost. To je ideální pro sledování videozáznamů ve venkovních prostorách.

Blockrauschen reduzieren
1. Původní obrázek | 2. Obrazové informace | 3. Automatické nastavení síly filtru | 4. Žádná nepřirozená tvorba bloků

Snížení blokového hluku

Model EVS1VS používá 2D redukci šumu, aby odfiltroval nepřirozené blokování snímků a umožnil lépe rozeznat objekty. Intenzita zpracování je automaticky upravena tak, aby byly zachovány přirozené kontury a hrany. Tato funkce je velmi užitečná při zkoumání zašuměných, komprimovaných snímků.

Operace

Díky inteligentním a intuitivním ovládacím funkcím je nastavení, ovládání a obsluha pohodlná a snadná.

EIZO Image Optimization Utility
Nastavení režimů zobrazení a ostrosti obrazu

Pomocí ovládacího prvku EVS Image Optimisation lze jemně doladit režimy zobrazení a maximalizovat ostrost obrazu díky vylepšeným konturám, kontrastu a jasu.

Ovládání optimalizace obrazu EVS je zdarma. Pro použití je nutné připojení k počítači se systémem Windows prostřednictvím rozhraní USB (kabel není součástí dodávky).

Flexibilní připojení

Model EVS1VS má dva vstupy HDMI, jeden výstup HDMI a je vybaven portem Ethernet pro aktualizaci firmwaru prostřednictvím prohlížeče.

Ports DuraVision EVS1VS/EVS1VX
* Periferní připojení pouze u EVS1VX

Trvanlivost a spolehlivost

Díky neúnavnému výzkumu a vývoji kvalitních konstrukčních prvků a technologií vyrábí společnost EIZO monitorová řešení, která přesvědčují svou kvalitou a absolutní spolehlivostí.

EIZO DuraVision: 24/7
Garance používání 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Řešení je konstruováno pro 24hodinové použití a vyznačuje se maximální spolehlivostí. Délka záruky je 2 roky (24/7).

Udržitelnost

Dlouhá životnost, sociálně zodpovědná výroba a přívětivost k životnímu prostředí patří mezi základní kvality výrobků značky EIZO. Proto jsou naše výrobky zhotovovány podle mezinárodních směrnic týkajících se životního prostředí a svojí dlouhou životností šetří přírodní zdroje.

Ekologicky a sociálně uvědomělá výroba

S modelem EVS1VS společnost EIZO dokazuje, že obraz a kvalita výrobků jdou ruku v ruce s odpovědným plánováním, získáváním materiálů a výrobou. Tato hodnota vám umožní bezpečně investovat do moderního a spolehlivého řešení.

Sociálně zodpovědná výroba ve firmě EIZO

Sociálně zodpovědná výroba

Výroba modelu EVS1VS probíhá sociálně zodpovědně. Nevyužívá se dětská ani nucená práce. Dodavatelé přispívající do dodavatelského řetězce procházejí pečlivým výběrem a zavazují se k sociálně zodpovědné výrobě. To se vztahuje především na takzvané konfliktní suroviny. Každoročně dobrovolně sepisujeme podrobnou zprávu o naší sociální zodpovědnosti.

Více informací o odpovědném chování společnosti EIZO najdete zde.

Přívětivý k životnímu prostředí a klimatu

Všechny monitory EVS1VS vyrábíme v našich vlastních továrnách. Uplatňujeme environmentální management dle ISO 14001. Opatření sahají od omezování odpadu, odpadních vod a emisí přes snižování surovinové a energetické náročnosti až po posilování environmentálního povědomí zaměstnanců. Zhodnocení těchto opatření je podstatnou součástí každoročně zveřejňované zprávy.

Monitory EIZO přívětivé k životnímu prostředí a klimatu
Nachhaltiges und langlebiges Produkt

Udržitelné a trvanlivé

Model EVS1VS je navržen pro dlouhou životnost - obvykle výrazně přesahující záruční dobu. Náhradní díly jsou k dispozici ještě mnoho let po ukončení výroby. Celý cyklus používání zohledňuje dopad na životní prostředí, protože trvanlivost a opravitelnost šetří zdroje a klima. Při konstrukci modelu EVS1VS jsme dbali na nízkou spotřebu zdrojů pomocí vysoce kvalitních komponent a materiálů a na pečlivou výrobu.

Máte nějaké otázky?

Rádi vám poradíme s výběrem modelu vhodného pro vaše pracoviště. Obraťte se na nás.

Kontaktujte ihned