Různé rozhraní pro PC a video
Rozhraní pro počítač i video

Z počítače lze přes vstup HDMI přivádět signály z digitálních zdrojů – např. z diskového záznamového zařízení. Kompozitní vstup (BNC) umožňuje připojení analogového monitorovacího videozařízení a sledovacích kamer. Monitor zpracovává signály ve formátu NTSC, PAL a SECAM.


Různá rozlišení

Monitor může zpracovávat signál Full HD (1920 × 1080) z rozhraní HDMI a zobrazovat jej na obrazovce o fyzickém rozlišení 1280 x 1024.

Signály o jiném rozlišení než odpovídá rozlišení obrazovky lze reprodukovat v proporcionálním zvětšení nebo přes celou obrazovku. To je užitečné při využívání aplikací a digitálních či analogových signálů nedosahujících rozlišení 1280 x 1024 obrazových bodů.


S funkcí Overscan nebo v normálním zobrazení

Monitor umožňuje jak zobrazování s funkcí Overscan, tak normální reprodukci obrazu. Normální zobrazení reprodukuje 100 % obrazu a je ideální pro běžné videosignály. Režim Overscan reprodukuje 95 % obrazu, přičemž z okrajů obrazu odstraňuje nepotřebné součásti televizního signálu. 


Jasné barvy díky funkci Up View

Funkce EIZO Up View zajišťuje, aby barvy nepůsobily vybledle při pohledu na obrazovku zdola. To oceníte zejména v situaci, kdy je monitor připevněn na zdi nebo na stropě.

Bez Funkce Up View
Bez Funkce Up View
S funkcí Up View
S funkcí Up View

Optimální podívaná za jakýchkoli světelných podmínek

Díky svému maximálnímu jasu 325 cd/m2 poskytuje obrazovka optimální zřetelnost v libovolných světelných podmínkách, dokonce i v jasném denním světle.


Potlačení šumu a poblikávání

Díky separaci Y/C poskytuje monitor stabilnější obraz bez šumu. Separace Y/C přenáší signál luminance (Y) a signál chrominance (C), tj. informace o jasu a informace o barvách obrazu, odděleně, a odstraňuje tak deformace vznikající vzájemným rušením těchto signálů. Kromě toho monitor jasně a živě zobrazuje 16,77 milionů barev. 


Podsvícení LED bez chvění

Obraz bez blikání. Monitor je vybaven podsvícením s LED umožňujícím regulaci jasu a potlačení rušivého blikání obrazu. Přínosem je zřetelně nižší únava očí při dlouhodobém sledování obrazovky.


Vestavěné reproduktory pro počítač a video

Dva zabudované stereoreproduktory o výkonu 0,5 W umožňují kvalitní reprodukci zvukového signálu. Reproduktory podporují počítač i videozařízení.


Podpora nepřetržitého provozu

Monitor je konstruován pro nepřetržitý provoz (24/7) a vyznačuje se vysokou spolehlivostí. Z tohoto důvodu společnost EIZO poskytuje záruku o délce 2 roky let. 

Reference

Monitory v praxi - kdo si vybral EIZO a proč
Více

Často kladené dotazy

Často kladené dotazy k vašemu produktu naleznete v Často kladených dotazech
K často kladeným dotazům