Živý herní zážitek díky panelu IPS

Jiný rozměr kvality obrazu: panel IPS s podsvícením LED. LCD modul IPS hraje živými barvami a pěkným a čistým obrazem. Svou hru si důkladně vychutnáte a dobře a rychle se vyznáte i ve velmi složitých scénách. Další výhoda: kontrasty a barvy jsou ve všech zorných úhlech stabilní – ať sledujete prostředek, nebo okraj obrazovky. Tvůj pohyb tak mohou bez potíží sledovat i ostatní členové herního týmu od vedlejších obrazovek. Máte tak další významnou taktickou výhodu.

Monitor s panelem IPS a bez panelu IPS zepředu
S panelem IPS
Bez panelu IPS
Monitor s panelem IPS a bez panelu IPS z boku
S panelem IPS
Bez panelu IPS

Smart Gaming

Chytřejší hraní

Smart-Detection: rozeznat a vylepšit

Funkce Smart-Detection automaticky rozpoznává, kde na obrazovce se nalézá okno s hrami či videem. Zde se neprodleně použijí funkce Visability-Booster Smart Insight2 a Smart Resolution. Všechny ostatní zobrazované plochy zůstávají beze změny.

Smart_Detection

Před funkcí Smart Insight se protivník neskryje

Funkce Smart Insight zaostřuje váš pohled a odstraňuje tmavé kouty. Jak? V kritických situacích dochází k automatickému zvýšení jasu a sytosti barev. Pro tento účel se neprovádí pouhá úprava křivky gama, nýbrž inteligentní zesvětlení oblastí stínu. 5 volitelných výchozích nastavení zajišťuje optimální herní prostředí pro strategické hry a střílečky. Ani sebelépe ukrytí protivníci tě už tak snadno nepřekvapí.

Smart Insight Verstecken unmöglich

Smart Resolution: ostrá záležitost

Technologie patentovaná společností EIZO zvyšuje ostrost při hraní a zobrazování videozáznamu v nižším rozlišení. Jak? V obrázcích se identifikují a automaticky korigují neostrosti, pohybové artefakty a barevné odstíny. Neustále pozoruješ extrémně realistický a živý obraz. Rovněž můžeš aktivovat funkce Text Enhancer a Skin Tone Enhancer. Dohromady máš k dispozici pět volitelných nastavení.

Smart Resolution: eine scharfe Sache
Radost ze hry s extrémně nízkým zpožděním

Anglický termín Input-Lag označuje zpoždění mezi změnou na monitoru a akcí obslužného zařízení, tj. tiskárny, myši nebo jiného ovladače. Tento jev může rozhodovat o úspěšnosti vaší herní akce. Mikroprocesor vyvinutý společností EIZO zajišťuje zobrazování příkazů na obrazovce se zpožděním nejvýše 0,05 obrazu. Výhoda je jasná: Tvé šance na vítězství výrazně posilují.

Software G-Ignition a dálkový ovladač FS2434

Velmi snadné přesné vyladění

G-Ignition

Vždy jen to nejlepší nastavení barev: pro tmavé i světlé hry, videa, fotografie či prohlížení webu: Vše usnadňuje softwarový nástroj G-Ignition, který je standardní součástí monitoru. Každému programu a oblíbené hře můžete přiřadit vlastní režim. Velmi praktické: Veškerá nastavení monitoru ovládáte nástrojem G-Ignition.

Barevný profil profesionálů

Chtěl by ses projít barevnými profily profesionálních hráčů? Nic snadnějšího. Na stránkách gaming.eizo.com najdeš ke stažení nastavení různých hráčů CS:GO, například profily Patrika „f0rest“ Lindberga. Stáhni si profil v nástroji G-Ignition od společnosti EIZO (následník programu ScreenManager Pro for Gaming) a exportuj jej do vlastních nastavení.


Overdrive: Hrajte bez zpoždění

Rychle, rychleji, Overdrive. Funkce Overdrive zrychluje spínání bodů obrazu takovým způsobem, že výměna barevného odstínu probíhá v průměru za pouhých 4,9 ms. Bez pruhů a časového zpoždění hrajete v obrazu špičkové kvality, se kterou se u obvyklých LCD monitorů TN v žádném případě nesetkáte.


Bez oslňování za všech okolností: Auto-EcoView

Bez ohledu na to, kde a kdy hrajete, funkce Auto-EcoView upravuje jas monitoru podle okolních podmínek. Zcela automaticky s použitím snímače. Máte tak jedinečnou výhodu: Na jedné straně jste chráněni před rušivými odlesky, protože jas obrazovky se při dopadu světla na monitor automaticky zvyšuje, a zejména tmavé detaily tak zůstávají jasně patrné. Začne-li se naopak stmívat nebo po ztlumení osvětlení na turnaji, se jas obrazovky sníží. Tvé oči se při dlouhých utkáních budou unavovat pomaleji a vysoká koncentrace ti vydrží až do finále. Samozřejmě lze monitor i nadále nastavovat ručně a podle vlastního uvážení volit maximální a minimální jas obrazu.


Rozhraní pro všechny herní konzole a počítače

Monitor má rozhraní pro každou herní konzoli, počítač a multimediální zařízení.


Konstruováno pro vaše záda, oči a herní prožitek

I mnohahodinové hraní vás bude bavit: Stojan umožňuje nastavení výšky v rozsahu 60 mm, otočení o 344° a sklopení o 25°. Přepínání zad a šíje patří minulosti. Pryč je i únava očí. Protože nezávisle na nastaveném stupni jasu monitor neustále vytváří absolutně stabilní obraz bez chvění, který šetří váš zrak. Herní prožitek posiluje antireflexní povrch displeje, který odstraňuje rušivé optické odrazy, a úzký rám displeje o šířce pouhých 6 mm. Hráči a skupiny pracující s více monitory tak mají k dispozici téměř celistvou zornou plochu pro dechberoucí zábavu. Velmi praktické: Díky integrovanému madlu na zadní straně můžeš monitor snadno nosit na turnaje.

Nastavitelná výška
Nastavitelná výška
Sklon
Sklon
Otáčení
Otáčení
Zvláštní funkce
Zvláštní funkce

Pětiletá záruka
Bezpečně: Pětiletá záruka

U EIZO jsi v bezpečí: máš prodlouženou pětiletou záruku. To je výrazně delší záruka než u běžných herních monitorů, jejichž záruční lhůta je zpravidla pouze dvouletá. Uplatnění důležitých norem Energy Star a TÜV Ergonomics se navíc stará o optimální pracovní podmínky.


Často kladené dotazy
Jaké jsou výhody funkce EcoView Sense?

Funkci EcoView Sense využije ten, kdo chce ušetřit energii. Tato funkce automaticky zapíná a vypíná obrazovku podle toho, zda před ní sedí uživatel, či nikoliv. EcoView Sense zjistí přítomnost uživatele ještě předtím, než se dotkne myši nebo klávesnice. Obrazovka je vždy připravena k okamžitému provozu, ale za nepřítomnosti uživatele nespotřebovává žádnou energii.

K čemu slouží funkce Smart Resolution?

Smart Resolution patří mezi patentované technologie společnosti EIZO, které kontrolují šum a neostrost obsahu na obrazovce. Smart Resolution zajišťuje, aby nedošlo ke zvýraznění šumu, a doostřuje obraz korekcí neostrostí. U her může Smart Resolution například doostřit obraz tak, že bude působit živěji. U jiného obsahu, jako jsou fotografie a webové stránky, rozlišuje Smart Resolution pleťové tóny a zlepšuje jejich podání.

Co znamená pojem „overdrive“?

Tato metoda je založena na předem vypočítaném inteligentním spínání obrazových bodů, tak aby byly zaručeny velmi rychlé doby odezvy nejen u přechodu černá-bílá, ale i u všech ostatních barevných odstínů. Změny obrazu u rychlých videosekvencí, 3D CAD animací a her jsou díky tomu bez rušivých efektů.

Co znamená pojem „pozorovací úhel“?

Údaj o pozorovacím úhlu označuje úhel, pod nímž je dosaženo kontrastu vyššího než 10:1. Většinou jde o hodnoty od 160° do 178°. Tyto hodnoty nevypovídají nic o tom, jakých mimořádných rozdílů kontrastu lze dosáhnout v rámci pozorovacího úhlu. Pro uživatele by nemělo docházet ke zřetelným změnám kontrastu mezi kolmým a mírně šikmým úhlem pohledu. Nesmí panovat rozdíly mezi pohledem pozorovatele do středu a k okraji obrazu. Zřetelněji vynikne stabilita kontrastu u různých LCD technologií při použití měřicího diagramu nebo přímým vizuálním porovnáním. Čím stabilnější jsou kontrasty v zorném kuželu pozorovatele, tím lepší je reprodukce obrazu.

Další často kladené dotazy k vašemu produktu naleznete v Často kladených dotazech.

K často kladeným dotazům