Jan Neubert

Vystudoval na FAMU obor umělecká fotografie u profesora Šmoka a doc. Rajzíka. Kromě fotografování také učí na gymnáziu, je členem Asociace Profesionálních Fotografů, byl členem S.V.U. Mánes a Českého Klubu Velocipedistů-1880.

K článku
Marsel van Oosten volí CG2730

Ve své osobní recenzi fotograf přírody Marsel van Oosten vysvětluje, proč začal používat monitor EIZO CG2730.

Další informace
Podvodní fotograf Pietro Formis

Italský podvodní fotograf Pietro Formis zachycuje nádheru a taje vodního světa na úchvatných snímcích. Při zpracování obrazového materiálu se spoléhá na grafické monitory EIZO ColorEdge.

Pokračovat v četbě
Amazon Fashion

Společnost Amazon Fashion používá ve svých studiích po celém světě monitory, po nichž se vyžaduje dokonalá reprodukce barev. Nyní se rozhodla vyměnit všechny tyto obrazovky za výrobky značky EIZO.

Další informace
Photographer and visual artist Katerina Belkina

One of the shooting stars on the international arts scene.

Read the case study
Ambasadorka ColorEdge Magda Wasiczek

Ambasadorka ColorEdge paní Magda Wasiczek se proslavila magickými a inspirativními snímky květin a makrofotografiemi.

Přečtěte si o paní Magdě Wasiczek více
Nefalšovaný pohled do nitra Země

Ulla Lohmann v osmnácti letech zvítězila v soutěži „Mladý badatel“ a za vyhrané peníze podnikla cestu kolem světa. Světoběžnicí zůstává i dnes, ve svých čtyřiceti letech.

Pokračovat v četbě
Krajinářský fotograf a radiolog Timm Allrich

Někteří znají Timma Allricha jako krajinářského fotografa a docenta. A někteří jej znají jako radiologického specialistu. Nicméně tyto oblasti pojí jeden veliký a důležitý průnik: monitory EIZO. Důležitá role monitorů EIZO.

Přečtěte si o Timmu Allrichovi více
Grafik James Tan

James Tan je jedním z nejžádanějších grafiků v asijsko-pacifické oblasti. Při zpracování obrazového materiálu se již mnoho let spoléhá na monitory EIZO ColorEdge.

Přečtěte si o Jamesi Tanovi více
ColorEdge ambasador Martin Stranka

Osobité fotografie EIZO ColorEdge ambasadora Martina Stranky působí dojmem balancování mezi snem a realitou. Ke své práci s fotografií si vybral monitory EIZO.

Celý článek
Marsel van Oosten

Když se ambasador ColorEdge Marsel van Oosten poohlížel po novém monitoru, bylo mu jasné, že by měl opět zvolit značku EIZO. Nyní popisuje, proč si vybral právě model CG247X.

Pokračovat v četbě
Krajinářský fotograf Stefan Forster

Chasing Light – při nesčetných výpravách po světě hledá krajinářský fotograf Stefan Forster vždy okouzlující přírodu a dokonalé světlo. Při zpracování fotografií se už 12 let spoléhá na monitory EIZO ColorEdge.

číst dál
Pirates 'N Paradise

Monitor ColorEdge PROMINENCE CG3145 určený pro HDR grading nachází praktické využití u postprodukčních expertů ve společnosti Pirates ´N Paradise – jedné z nejrenomovanějších postprodukcí v Německu.

Více
Roularta Media Group

Přední belgická mediální společnost Roularta Media Group se spoléhá na EIZO. Multimediální skupina obchodovaná na burze a zaměstnávající více než 2000 pracovníků používá přes 1000 monitorů EIZO pro kancelářské práce, návrhy rozvržení, zpracování a barevné korektury obrazových materiálů.

Přečtěte si více
ColorEdge Ambassador Marsel van Oosten

"When I’m processing, I want to be 100% certain that I’m looking at the closest possible representation of my original raw file, so I work on the best monitors money can buy - those from EIZO."

Pokračovat v četbě
Fondazione Fotografia Modena

The Fondazione Fotografia Modena is an exhibition and training center entirely devoted to photography and contemporary imagery. Through its activities it provides a privileged platform for dialogue and investigation of the fundamental role played by imagery in our culture.

K článku (anglicky)
Gilles Peress

Working at 4K produces sharper images and a faster, more cost-efficient workflow for Gilles Peress and his studio.

K článku (anglicky)
Mackevision Medien Design GmbH

Mackevision has been relying upon the high-performance EIZO monitors for over ten years, using these devices for image production in all color-critical applications.

K článku (anglicky)
Radomir Jakubowski

Radomir Jakubowski is one of Germany’s most successful nature and wildlife photographers. Through various contests, he has received countless awards for his photographs.

K článku (anglicky)
Staud Studios

STAUD STUDIOS has already been using a wide variety of models from the EIZO FlexScan and ColorEdge series in photography, CGI, filming and post production for more than a decade.

K článku (anglicky)
UAX s.r.o. – oblečení pro volný čas

Společnost UAX, přední český výrobce značkového oblečení pro volný čas, disponující vlastním fotoateliérem, design studiem a sítotiskovou tiskárnou, pracuje na monitorech EIZO.

K článku
Slovenská Grafia a.s.

Slovenská Grafia a.s., lídr rotačního tisku, klade velký důraz na zavádění nejmodernějších technologií a patří v tomto směru k evropské špičce. Potvrzuje to unikátní pracoviště high-endového softproofu nebo-li virtuálního nátisku, tedy kontroly barevnosti tiskových dat na monitoru.

Pokračovat v četbě
Universal Production Partners, a.s.

České postprodukční studio Universal Production Partners (UPP) používá přes 100 grafických monitorů EIZO k tvorbě vizuálních efektů pro filmové projekty i televizní vysílání.

K článku
Stefan Christmann

Barvy v zemi věčného ledu – fotograf Stefan Christmann úchvatnými snímky dokumentuje život tučňáků císařských na Antarktidě. K jeho vybavení pro zpracování snímků patří v tomto nehostinném prostředí i monitor EIZO ColorEdge CG273

číst dál
Tomaso Baldessarini

Celé čtyři týdny chodil berlínský fotograf Tomaso Baldessarini po New Yorku a sbíral materiál pro svoji knihu „28MM – Edition Manhattan“. Z deseti tisíc snímků sestavil impozantní fotografickou publikaci. Při editaci a korekturách zastal nezastupitelnou úlohu monitor EIZO ColorEdge CG2730.

číst dál
Podvodní fotograf Uli Kunz

Pod vodou vládnou přepychové barvy! Pomocí blesků a svítilen přenáší podvodní fotograf Uli Kunz nádherné barvy temných mořských hlubin na fotografie. Pro zpracování snímků používá monitor ColorEdge CG2730 se širokým barevným rozsahem kompletně pokrývajícím prostor Adobe RGB.

číst dál
Fotografka zvířat Tanja Brandt
Fotografka zvířat Tanja Brandt

Fotografka zvířat a sokolnice Tanja Brandt zachycuje na svých snímcích ryzí přátelství bez hranic mezi psem, sýčkem, sovou a dalšími dravci. Vznikají tak fotografie plné harmonie, které chytí za srdce.

Pokračovat v četbě
Monitory pro typografii

K monitorům Softproof