Různé přístupy - jeden cíl: spolehlivost

Absolutní přirozenost, dokonalé pleťové tóny, černobílé snímky, kreativní zcizení, kompozice až po obrazové světy vytvořené výhradně na počítači - přístupy k fotografickému obsahu jsou stejně rozmanité jako fotografická témata. Totéž platí pro uživatele: někteří se fotografování věnují profesionálně, jiní ve svém volném čase. To vypovídá jen málo o kreativitě a profesionálních standardech.

Jakkoli jsou oblasti použití, uživatelé a požadavky na monitor pro fotografování, zpracování obrazu a retušování různorodé, očekávání je nakonec vždy stejné: absolutní přesnost zobrazení snímků na monitoru.

Maximální přesnost: dokonalé zobrazení obrazového souboru

"Co vidíte, to dostanete" - to je požadavek, který musí splňovat grafický monitor pro náročné kreativce. Monitor by měl zaručit naprosto přesné zobrazení obrazového souboru. Společnost EIZO dělá vše pro to, aby monitor vykonával svou službu co možná nejméně nápadně a přesně, a uživatelé se tak mohli plně soustředit na tvůrčí aspekty své práce.

Grafické monitory ColorEdge od společnosti EIZO splňují tyto požadavky díky mnoha vlastnostem: vysoce kvalitním panelům s velkým barevným prostorem, vysoce přesné tovární kalibraci, homogennímu zobrazení obrazu po celé ploše displeje a hardwarové kalibraci bez ztrát. To jsou jen ty nejdůležitější funkce, díky nimž jsou monitory ColorEdge ceněným středobodem digitální temné komory nespočtu fotografů, editorů snímků a retušérů.

Od multifunkčního zařízení k univerzálnímu

Široká řada monitorů ColorEdge pokrývá rozmanité potřeby široké škály kreativních profesionálů. Každý si tak může najít svůj ideální model ColorEdge, který přesně odpovídá jeho požadavkům na výbavu, velikost a v neposlední řadě i rozpočet.

Modelová řada ColorEdge se dělí na dvě řady: CS a CG.
Řada CS nabízí náročným uživatelům dokonalý základ pro profesionální práci. Monitor z řady CG jde ještě o krok dál. Jedná se o plně profesionální model, který přináší maximální komfort, výkon a vybavení. Splňuje tak nejvyšší nároky.

ColorEdge CS

Řada CS: Základní monitory pro profesionální požadavky

Pro všechny kreativce, kteří vyžadují absolutní přesnost, je řada CS přesně tím správným řešením.

ColorEdge CG

Řada CG: špičkové monitory pro nejvyšší nároky

Nejnovější technologie, nejinovativnější funkce, nejlepší vybavení. Kromě funkcí řady CS mají monitory řady CG další funkce, které je posouvají do absolutní špičky mezi grafickými monitory.

 1. Široký barevný gamut
 2. 16bitová tabulka LUT pro co největší barevnou hloubku
 3. 10bitová reprezentace barev
 4. Homogenní zobrazení obrazu díky digitálnímu ekvalizéru rovnoměrnosti (DUE)
 5. Tovární kalibrace EIZO
 6. Kalibrační software ColorNavigator je součástí dodávky
 7. Volitelný kryt proti světlu
 1. Všechny funkce řady CS
 2. Integrovaný senzor pro automatickou autokalibraci
 3. Sytější hloubky a vyšší kontrasty díky displeji True Black
 4. Včetně ochranného krytu proti světlu
Zásnuby
GDT
GDT

EIZO podporuje Společnost pro fotografování přírody e.V. (GDT), jedné z největších organizací zabývajících se fotografováním přírody na světě, jako podpůrný člen.

Přečtěte si více
BFF
BFF

Společnost EIZO podporuje BFF Berufsverband Freier Fotografen und Filmgestalter e.V. jako kompetenční partner BFF.

Přečtěte si více
ColorEdge Ambassador Program

Společnost EIZO úzce spolupracuje s profesionálními fotografy, filmaři a dalšími tvůrčími profesionály, aby získala cenné podněty z této oblasti.

Přečtěte si více
Colourclass Namibia

Obklopeni velkolepou krajinou, divokými zvířaty a úchvatnými barvami vám v tomto seriálu osvětlíme základy panoramatické a astronomické fotografie i fotografování divoké přírody.
Pokračovat ke Colourclass Namibia

Colourclass Lofoten

Naučný seriál o krajinářské fotografii – od plánování až po hotový výtisk.
Pokračovat ke Colourclass Lofoten