Monitory EIZO pro virtuální realitu a simulace – přehled předností:

  1. Dokonalá volba pro designová studia, konstrukční kanceláře, simulační systémy, vývoj pomocí CAD/CAM a pro virtuální realitu
  2. Vysoké rozlišení 4K
  3. Spolehlivá reprodukce barev

Vynikající kvalita obrazu

Monitory s vysokým rozlišením pro virtuální realitu

Realizace složitých simulací a vykreslení do nejmenších detailů a jejich přesné zobrazení vyžaduje monitor s vysokým rozlišením, který bude zobrazovat přesně a stabilně. K tomuto užití se proto hodí pouze ty nejkvalitnější panely a nejpokročilejší elektronika.


Obrazovky EIZO si vás získají svými prvotřídními LCD panely a svým mimořádně barevně věrným a kontrastním podáním, které zůstává konstantní v průběhu celého zpracování. Vysoké rozlišení 4K vám umožňuje soustředit se plně na detaily s nejvyšší přesností. Pro zvláště barevně náročné aplikace jsou k dispozici displeje EIZO ColorEdge s věrným podáním barev a kalibrací.

Obrazovky s velkou úhlopříčkou

Monitory pro simulace od 27 palců

Jste konstruktér nebo používáte virtuální realitu? V obou těchto případech monitor představuje těžiště vaší práce, a proto musí mít dostatečnou velikost a vysoké rozlišení – nejlépe rozlišení 4K. Modely EIZO jsou k dispozici v různých velikostech a formátech.

Vysoká provozní bezpečnost monitorů

Provozně bezpečné monitory pro virtuální realitu a simulace

Pro simulace je samozřejmě velmi důležitá rovněž spolehlivost monitoru. Výpadky jsou totiž nejen zdrojem frustrace a ztrátou času, ale mohou také způsobit značné finanční ztráty.


Na monitory EIZO se můžete bezvýhradně spolehnout. Velmi dlouhou životnost obrazovek zajišťují vysoce kvalitní součástky a důsledné kontrolní postupy během výroby. A to nejlepší nakonec: U společnosti EIZO máte vždy k dispozici pokročilou podporu, včetně jednoduchého servisu přímo na místě.

Ergonomické monitory

Ergonomické monitory pro virtuální realitu a simulace

Jestliže před monitorem trávíte řadu hodin denně, měl by být určitě vybaven ergonomickými funkcemi, díky nimž se budete moci déle soustředit a chránit svoje oči.


Promyšlené funkce monitorů EIZO pro CAD nabízejí protiodrazovou vrstvu, zobrazení bez blikání a automaticky dokonalý jas obrazovky. To jsou jen tři z řady inovativních ergonomických funkcí, které zásadně zvýší vaše pohodlí při práci. Můžete se tak déle soustředit na práci na monitoru a chránit svoje oči.

Individuální řešení

Ochotně vám nabídneme na míru střižené řešení, jež bude přesně odpovídat vašim požadavkům.

Specifická zákaznická řešení

Přehled výrobků

Monitory pro virtuální realita, simulace a CGI
Všechny grafické monitory

Reference

Přehled příkladů úspěšného nasazení
Prohlédnout