EIZO představuje špičku v oboru profesionálních monitorů a vyrábí přístroje pro lidi s vyššími nároky na kvalitu obrazu a produktů, kteří mají schopnost vnímat mimořádné věci. Naše monitory jsou skutečnými tahouny. Podpoří vás v profesionálním využití a bez problémů splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu – v kanceláři i doma.

RPG je herním žánrem, který se v posledních letech těší neuvěřitelnému zájmu. Stále realističtější grafika, obrovské herní světy a napínavé výzvy upoutávají stále více lidí.

Informace a monitory pro příznivce RPG

Řada dodavatelů úspěšných herních titulů, např. Ubisoft se svou hrou The Settlers, vytvářejí tisíce droboučkých a nápaditých detailů, které posouvají simulace na neuvěřitelně realistickou úroveň. Proto by byla snad i ostuda, kdyby monitor nebyl schopen tyto detaily zobrazovat v náležité kvalitě!

Informace a monitory pro příznivce simulátorů

EIZO pro práci i pro hru

Modely řady FlexScan jsou skutečnými všeuměly, kteří bez potíží pokrývají veškeré nároky současného multimediálního počítačového světa. EIZO disponuje mnohaletými zkušenostmi s vývojem počítačových displejů. Vyrostla při tom neocenitelná know-how a hluboké porozumění různým uživatelům resp. oblastem použití: komerční sféra, administrativa, nebo například zpracování a tvorba grafických artefaktů či sdělovacích prostředků. Zohledňujeme každou myslitelnou potřebu uživatelů, identifikovali jsme příslušné požadavky a zohlednili jsme je v koncepci našich zařízení. Výsledek mluví sám za sebe. Každý z našich modelů disponuje vynikajícími vlastnostmi a otevírá uživatelů zcela novou dimenzi ergonomického pohodlí a kvality produktu.

Ultimátní radost ze hry rozdělené na tři monitory: Fotbalové simulace jsou zábavnější než kdy předtím! Díky naprosto unikátní kvalitě monitorů EIZO je příprava velmi jednoduchá a obraz skvostný.

Informace a monitory pro fotbalové simulace

Procházíte fascinujícími světy Warcraft 3, což je patrně nejznámější hra žánru her obrovského počtu hráčů s RPG prvky, kterou vyvíjí Blizzard Entertainment, a potřebujete se bleskově vracet ke svým pracovním činnostem? Žádný problém: Monitory EIZO si vás získají ve všech oblastech.

Další informace a monitory pro hry RPG a strategie

Který monitor je ten správný?

Který monitor lze skutečně doporučit? Existuje jedno společné řešení pro pracovní nároky profesionálů a zároveň pro výlet do světa fantazie? Jak dostat tabulkový kalkulátor, grafické aplikace a hry RPG nebo obrazově intenzívní letecké simulátory v jednom balení? Který monitor je optimální volbou pro kombinaci práce a hry? Jakou úhlopříčku obrazovky lze doporučit? Které rozlišení je zapotřebí?

Der richtige Monitor für Arbeit und Spiel

Seznam otázek by byl velmi dlouhý. Jedno je však jasné v každém případě: Kvalita je na prvním místě! Uživatel by neměl být nucen ke kompromisům v žádné situaci – při každodenní práci ani při hraní. Pro kombinaci profesionální pracovní činnosti a skvělých herních zážitků jsou u monitorů důležité tyto vlastnosti:

Pro kombinaci pracovních činností v kanceláři a skvělých volnočasových herních zážitků jsou důležité tyto vlastnosti:

 1. Vynikající kvalita obrazu pro kancelář a hraní
 2. Nejvyšší kvalita zpracování
 3. Náročný design
 4. Světelná stálost a šetrnost ke zraku – i po více než osmi hodinách u obrazovky
 5. Obsáhlé možnosti ergonomického nastavení pro potřeby jednotlivce a prostředí
 6. Čistá a podrobná reprodukce obrazu
 7. Povrch s úpravou minimalizující světelné odrazy
 8. Matný povrch a optimální jas
 9. Široké spektrum připojovacích rozhraní a podpora různých signálů
 10. Dlouhodobá spolehlivost a dlouhá životnost
 11. Stálost použitých surovin od výroby až po konce životnosti
 12. Atraktivní záruka

Vedle moderního vzhledu se monitory EIZO vyznačují rovněž zcela výjimečnou kvalitou reprodukce obrazu a dlouhou životností. V Japonsku provádíme výzkum a vývoj a provozujeme zde dokonce i svůj vlastní výrobní provoz, v němž vyrábíme monitory, od osazování elektroniky až po balení! Společnost EIZO není výlučně svázána s žádným výrobcem panelů LCD a proto si může vybírat nejlepší panely pro různé řady produktů a příslušným způsobem optimalizovat vlastní řídicí elektroniku. Používané komponenty se podrobují rozsáhlým testům a v rámci výroby jsou průběžně používány procesy zajištění kvality (podrobnější informace k naší výrobě naleznete na následující straně). Výsledkem je dosažení zcela špičkové úrovně kvality obrazu a kvality produktů, která je zcela nepřekonatelná.

Úžasné provozní parametry, neuvěřitelná kvalita obrazu pro veškeré účely použití, ergonomické parametry šetrné ke zraku, geniální obrazové funkce a robustní a kvalitní zpracování, to vše naleznete v každém našem monitoru.

Jistě téměř každý, kdo svůj počítač používá k práci i pro své volnočasové aktivity, nechce pro tyto dva účely používat dva jiné počítače nebo monitory. Tradiční výrobce EIZO tuto potřebu včas identifikoval a poskytl optimální řešení. S našimi zařízeními nejste nuceni ke zbytečným kompromisům: ani při práci, ani při hraní!

Přednosti kancelářských monitorů EIZO

Optimální ergonomie pro nejlepší výkon

Naše kancelářské monitory jsou vybaveny pokrokovými ergonomickými funkcemi, které dokonale naplní vaše individuální požadavky na moderní pracoviště. Protože kdo chce ze své práce vytěžit nejvíce, musí se při ní cítit opravdu dobře. Využijte například předností flexibilně nastavitelného stojanu, obrazovky s antireflexní vrstvou a našich jedinečných funkcí Auto EcoView. Všechna tato vylepšení společně předcházejí nadměrnému zatížení páteře a zraku.

Přečtěte si o ergonomii monitorů EIZO více

Dokonalá obrazová kvalita pro každou kancelářskou aplikaci

Výjimečnou obrazovou kvalitu bez kompromisů považujeme za nezbytnost jak při práci, tak ve chvílích oddychu. S kancelářským monitorem značky EIZO se můžete vždy spolehnout na špičkovou reprodukci obrazu – s obrázky ostrými jako břitva, s přesnými barvami i odstíny šedi a se špičkově stabilními zornými úhly. Proto pro naše monitory vyvíjíme stále nové technologie, využíváme jen špičkové materiály a sázíme na pečlivé tovární nastavení každého jednotlivého monitoru.

Přečtěte si o obrazové kvalitě našich monitorů více

Investice, která se dlouhodobě vyplatí

Monitory značky EIZO vám zaručují podstatně delší dobu provozu, než je běžné. Pro vás to znamená nejjistější investici a nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO), neboť i při vyšších pořizovacích nákladech jsou investiční a provozní náklady monitorů EIZO nakonec nižší.

Vydrží-li přístroj déle, nemusí se tak rychle nahrazovat. Dlouhá životnost našich obrazovek proto přispívá i k ochraně životního prostředí a přírodních zdrojů. Díky četným senzorům a promyšleným funkcím se naše monitory vyznačují také mimořádně nízkou spotřebou elektřiny. Rozhodnutí investovat do kvality je proto přínosem nejen pro vás, ale i pro životní prostředí.

Proč jsou naše kancelářské monitory výjimečně hospodárné

Monitor jako dokovací stanice

Přejeme si, abyste se i v budoucnu mohli plně soustředit na své projekty a abyste mohli každý den podávat ten nejlepší výkon. Proto jsme vyvinuli ta nejmodernější řešení, která vám právě toto usnadní. Vynikající možnosti připojení přinášejí upravenější pracovní prostředí, takže psací stůl s monitorem EIZO FlexScan bude působit úhledněji a zároveň oceníte i vyšší flexibilitu a nadčasovost.

Ať už jde o dokovací funkci, řešení pro víceobrazovkové sestavy, držák pro terminál thin client nebo praktické úchyty kabelů – všechna tato zlepšení přispívají k tomu, aby na vašem psacím stole zůstaly opravdu jen ty podstatné věci. Pro vyšší efektivitu a modernější práci. Zkrátka pro práci s tím nejlepším vybavením.

Více o monitoru ve funkci dokovací stanice

Vlastnost, na kterou jsme obzvláště hrdí: Smysl pro odpovědnost

Naše progresivní závazky v oblasti ochrany životního prostředí uplatňujeme jak v našich výrobcích, tak v našich obchodních činnostech.

Monitory EIZO jsou vybaveny sofistikovanými funkcemi pro úsporu energie, jsou vyráběny v souladu s mezinárodními ekologickými předpisy a díky dlouhé životnosti šetří zdroje.

Udržitelný vývoj: od výroby přes provoz až po recyklaci

Dlouhá životnost vašeho monitoru

Naše záruka vychází z jednoduchých zásad pro dosažení úspěchu: vyrábět inovativní monitory za využití prvotřídních materiálů. Naše vlastní výroba, špičkové materiály, soustavný výzkum a vývoj i pedantské kontroly kvality nám dovolují poskytovat na naše monitory pětiletou záruku – to je až o tři roky více, než je běžné. 

Během prvních pěti let vám tedy díky záruce nevzniknou žádné náklady na opravy a tudíž ani žádné další související výdaje. Pětiletá záruka – bez starostí.

Přehled poskytovaných záruk

Monitory doporučené pro práci a hraní

EV3895-BK Řada EcoView
EV3895-BK FlexScan

Plocha ultra širokoúhlého zakřiveného monitoru s úhlopříčkou 37,5 palce je takřka nekonečná. Rozlišení 3840 × 1600 obrazových bodů téměř trojnásobně překonává monitory full HD.

 • 95,3 cm (37,5 palců)
 • 3840 x 1600, 24:10 (Ultrawide) Formát
 • LAN/RJ-45, KVM switch
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), 2x HDMI (HDCP 2.2/1.4)
41990,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 95,3 cm (37,5 palců)
 • 3840 x 1600, 24:10 (Ultrawide) Formát
 • LAN/RJ-45, KVM switch
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), 2x HDMI (HDCP 2.2/1.4)
EV3285-BK Řada EcoView
Akce
EV3285-BK FlexScan

Díky čtyřnásobku rozlišení Full HD je monitor EV3285 nejlepší volbou pro profesionální použití. Rozhraní USB typu C zaručuje nejrychlejší datové přenosy a současné nabíjení koncových zařízení jako jsou tablety nebo notebooky.

 • 80 cm (31,5 palců)
 • 3840 x 2160 (4K UHD), 16:9 Formát
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), 2x HDMI (HDCP 2.2/1.4; 4K @ 60Hz)
Akce trvá od 15.03. - 30.06.2023.
27990,00 Kč
33190,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 80 cm (31,5 palců)
 • 3840 x 2160 (4K UHD), 16:9 Formát
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), 2x HDMI (HDCP 2.2/1.4; 4K @ 60Hz)
EV2785-BK Řada EcoView
Akce
EV2785-BK FlexScan

Monitor EV2785 s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160 obrazových bodů) a hustotě pixelů 163 ppi nabízí vynikající obrazovou kvalitu pro reprodukci obrázků i textů ostrých jako břitva.

 • 68,5 cm (27 palců)
 • 3840 x 2160 (4K UHD), 16:9 Formát
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), 2x HDMI (HDCP 2.2/1.4; 4K @ 60Hz)
Akce trvá od 15.03. - 30.06.2023.
20190,00 Kč
24420,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 68,5 cm (27 palců)
 • 3840 x 2160 (4K UHD), 16:9 Formát
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), 2x HDMI (HDCP 2.2/1.4; 4K @ 60Hz)
EV2795-BK Řada EcoView
EV2795-BK FlexScan

Dokonalá volba pro moderní pracoviště:  díky rozhraní USB-C a řetězení USB-C nevyžaduje model EV2795 žádnou rozsáhlou kabeláž. Zároveň se může pochlubit téměř bezrámečkovým designem. 

 • 68,5 cm (27 palců)
 • 2560 x 1440, 16:9 Formát
 • LAN/RJ-45, KVM switch
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4)
19990,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 68,5 cm (27 palců)
 • 2560 x 1440, 16:9 Formát
 • LAN/RJ-45, KVM switch
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4)
EV2760-BK Řada EcoView
EV2760-BK FlexScan

Rozlišení, potlačování odlesků a profesionální úroveň obrazu nezatíženého blikáním – to jsou přednosti modelu EV2760. Dva vstupy DisplayPort a rozhraní HDMI a DVI-D doplněná o čtveřici konektorů USB pro periferie přinášejí nejširší možnosti propojení.

 • 68,5 cm (27 palců)
 • 2560 x 1440, 16:9 Formát
 • 2x DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4), DVI-D (HDCP 1.4)
15990,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 68,5 cm (27 palců)
 • 2560 x 1440, 16:9 Formát
 • 2x DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4), DVI-D (HDCP 1.4)
EV2480-BK Řada EcoView
EV2480-BK FlexScan

Rozhraní USB-C umožňuje využít monitor EV2480 jako dokovací stanici pro tablety a notebooky. Napájení, přenos dat, obrazového i zvukového signálu a povelů z klávesnice či myši – vše obstará jeden jediný kabel vedoucí k počítači.

 • 60,5 cm (23,8 palců)
 • 1920 x 1080 (Full HD), 16:9 Formát
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (Deep Color, HDCP 1.4)
8940,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 60,5 cm (23,8 palců)
 • 1920 x 1080 (Full HD), 16:9 Formát
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (Deep Color, HDCP 1.4)