Kruhové zapojování - takto to chodí u moderních vícemonitorových řešení

Rozhraní DisplayPort podporuje zapojování do kruhu a je geniálním a efektivním řešením propojení až tří obrazovek bez obtížné spleti kabelů a náročného nastavování. Trojstupňové řešení se nehodí pouze pro hry: Grafici, návrháři, pracovníci bank a pojišťoven a mnozí další uživatelé jsou okouzleni touto možností, která umožňuje posouvání grafů, grafik a dokumentů mezi obrazovkami. Již žádné únavné vypínání a zapínání oken. Takto efektivně a uvolněně můžete začít pracovat i vy!

Soccer

Používejte celé hřiště – FIFA 20 v dokonalosti

Sen o dokonalé hře se stává skutečností: Mít vše ve svém zorném poli a pomocí rychlých kombinací a nápaditých útoků se prosadit, hrajte jako skuteční profesionálové – nikdy předtím nebyla FIFA tak napínavá. Celé hřiště však umějí využívat jen nemnozí, protože většina hráčů celé hřiště nevidí. Při použití tří monitorů EIZO si budete moci nejlepší fotbalové simulátory plně vychutnat. Nové a přesnější ovládání hráčů vám v obrazu s vysokým rozlišením zprostředkuje neuvěřitelně realistický pocit. Hra FIFA na třech monitorech vám zprostředkuje maximální radost ze hry.

FIFA 20 a tři monitory EV2457 – vítězství je vaše

Co se děje uprostřed hřiště, útočí-li hráč na bránu protivníka? Kdo kam běží? Kdo plní funkci záložníka? Při použití třech monitorů máte dokonalý přehled o celém hřišti: Žádné slepé přihrávky vpřed a žádné zbytečné ztráty míče, protože nyní má hráč přehled. Nyní má hráč ve svém zorném poli vše, jakoby šlo o skutečné fotbalové utkání a může tak provádět dlouhé přihrávky a správně využívat prostor. Ideálním monitorem pro tento účel je EIZO EV2457, který je zárukou nejvyšší dostupné kvality obrazu,. Díky rozlišení 1920 x 1200 obrazových bodů se bude jakýkoli text, grafika a obraz zobrazovat velmi ostře. Panel IPS nejvyšší kvality zaručuje stálé barvy a kontrasty v každém pozorovacím úhlu. Ať již sledujete oslavu gólu nebo excelovou tabulku, roznožku nebo PowerPoint, monitor EV2457 nenechá žádná vaše přání nesplněná.

Timo „TimoX“ Siep, profesionální hráč FIFA z wolfsburgského sportovního klubu zhodnotil hraní zápasů FIFA na sestavě tří monitorů. Zde je jeho recenze.

Soccer

Naše záruka: Důsledek našich nároků na kvalitu

Díky kvalitnímu zpracování našich monitorů může společnost EIZO na své produkty poskytovat pětiletou záruku výkonu. V rámci přípravy výroby je prověřována kvalita instalovaných komponent, aby se do výroby dostaly pouze prvotřídní materiály, protože naši zákazníci se musejí těšit z našich výrobků řadu let a musejí se jasně přesvědčit o jejich vynikajících schopnostech. Výsledky nezávislých testů potvrzují vysokou kvalitu našich obrazovek. Jednou z našich dalších hlavních priorit je odolnost a dlouhá životnost našich výrobků.

Kvalita obrazu

Vynikající kvalita obrazu bez kompromisů díky pokrokovým změnám je pro nás naprostou nezbytností – při práci i při relaxačních mezihrách. EIZO zaručuje maximální výkon a ohmatává hranice možného. K výrobě našich zařízení používáme pouze nejlepší dostupné materiály, protože kvalita našich produktů je naší absolutní prioritou a je základem úžasného výkonu našich monitorů.

Další informace o obrazové kvalitě EIZO
Ergonomická práce

Ergonomické pracoviště je klíčem ke zdravé práci. Každý uživatel počítače chce své úlohy vyřizovat pokud možno uvolněně. Ať již pracujete nebo si hrajete, naše monitory velmi důsledně šetří vaše oči a šíji. EIZO přizpůsobuje své monitory potřebám moderního pracoviště a umožňuje tak ergonomickou a uvolněnou práci.

Další informace o ergonomii monitorů EIZO
Dlouhotrvající maximální výkon

Maximálního výkonu u našich monitorů dosahujeme důsledným vývojem, výlučným používáním materiálů vysoké kvality a obsáhlým zajišťováním kvality výroby. Dlouhá životnost je projevem vysokých nároků na kvalitu v EIZO a umožňuje nám poskytovat až pětiletou záruku.

Další informace o dlouhodobé efektivitě produktů EIZO

Monitory doporučené pro práci a hraní

EV2457 Řada EcoView
EV2457-BK FlexScan

Téměř bezrámečková konstrukce činí z modelu EV2457 dokonalý prvek víceobrazovkové sestavy. K výstupu rozhraní DisplayPort lze snadno připojit další monitory.

 • 61 cm (24,1 palců)
 • 1920 x 1200, 16:10 Formát
 • DisplayPort, DVI-D, HDMI
12390,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 61 cm (24,1 palců)
 • 1920 x 1200, 16:10 Formát
 • DisplayPort, DVI-D, HDMI
EV2457 Řada EcoView
EV2457-WT FlexScan

Téměř bezrámečková konstrukce činí z modelu EV2457 dokonalý prvek víceobrazovkové sestavy. K výstupu rozhraní DisplayPort lze snadno připojit další monitory.

 • 61 cm (24,1 palců)
 • 1920 x 1200, 16:10 Formát
 • DisplayPort, DVI-D, HDMI
12390,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 61 cm (24,1 palců)
 • 1920 x 1200, 16:10 Formát
 • DisplayPort, DVI-D, HDMI