Kruhové zapojování - takto to chodí u moderních vícemonitorových řešení

Rozhraní DisplayPort podporuje zapojování do kruhu a je geniálním a efektivním řešením propojení až tří obrazovek bez obtížné spleti kabelů a náročného nastavování. Trojstupňové řešení se nehodí pouze pro hry: Grafici, návrháři, pracovníci bank a pojišťoven a mnozí další uživatelé jsou okouzleni touto možností, která umožňuje posouvání grafů, grafik a dokumentů mezi obrazovkami. Již žádné únavné vypínání a zapínání oken. Takto efektivně a uvolněně můžete začít pracovat i vy!

Soccer

Používejte celé hřiště – EA SPORTS™ FIFA v dokonalosti

Sen o dokonalé hře se stává skutečností: Mít vše ve svém zorném poli a pomocí rychlých kombinací a nápaditých útoků se prosadit, hrajte jako skuteční profesionálové – nikdy předtím nebyla EA SPORTS™ FIFA tak napínavá. Celé hřiště však umějí využívat jen nemnozí, protože většina hráčů celé hřiště nevidí. Při použití tří monitorů EIZO si budete moci nejlepší fotbalové simulátory plně vychutnat. Nové a přesnější ovládání hráčů vám v obrazu s vysokým rozlišením zprostředkuje neuvěřitelně realistický pocit. Hra EA SPORTS™ FIFA na třech monitorech vám zprostředkuje maximální radost ze hry.

EA SPORTS™ FIFA a tři monitory EV2495 – vítězství je vaše

Co se děje uprostřed hřiště, útočí-li hráč na bránu protivníka? Kdo kam běží? Kdo plní funkci záložníka? Při použití třech monitorů máte dokonalý přehled o celém hřišti: Žádné slepé přihrávky vpřed a žádné zbytečné ztráty míče, protože nyní má hráč přehled. Nyní má hráč ve svém zorném poli vše, jakoby šlo o skutečné fotbalové utkání a může tak provádět dlouhé přihrávky a správně využívat prostor. Ideálním monitorem pro tento účel je EIZO EV2495, který je zárukou nejvyšší dostupné kvality obrazu,. Díky rozlišení 1920 x 1200 obrazových bodů se bude jakýkoli text, grafika a obraz zobrazovat velmi ostře. Panel IPS nejvyšší kvality zaručuje stálé barvy a kontrasty v každém pozorovacím úhlu. Ať již sledujete oslavu gólu nebo excelovou tabulku, roznožku nebo PowerPoint, monitor EV2495 nenechá žádná vaše přání nesplněná.

Timo „TimoX“ Siep, profesionální hráč EA SPORTS™ FIFA z wolfsburgského sportovního klubu zhodnotil hraní zápasů EA SPORTS™ FIFA na sestavě tří monitorů. Zde je jeho recenze.

Soccer

Naše záruka: Důsledek našich nároků na kvalitu

Díky kvalitnímu zpracování našich monitorů může společnost EIZO na své produkty poskytovat pětiletou záruku výkonu. V rámci přípravy výroby je prověřována kvalita instalovaných komponent, aby se do výroby dostaly pouze prvotřídní materiály, protože naši zákazníci se musejí těšit z našich výrobků řadu let a musejí se jasně přesvědčit o jejich vynikajících schopnostech. Výsledky nezávislých testů potvrzují vysokou kvalitu našich obrazovek. Jednou z našich dalších hlavních priorit je odolnost a dlouhá životnost našich výrobků.

Přednosti kancelářských monitorů EIZO

Optimální ergonomie pro nejlepší výkon

Naše kancelářské monitory jsou vybaveny pokrokovými ergonomickými funkcemi, které dokonale naplní vaše individuální požadavky na moderní pracoviště. Protože kdo chce ze své práce vytěžit nejvíce, musí se při ní cítit opravdu dobře. Využijte například předností flexibilně nastavitelného stojanu, obrazovky s antireflexní vrstvou a našich jedinečných funkcí Auto EcoView. Všechna tato vylepšení společně předcházejí nadměrnému zatížení páteře a zraku.

Přečtěte si o ergonomii monitorů EIZO více

Dokonalá obrazová kvalita pro každou kancelářskou aplikaci

Výjimečnou obrazovou kvalitu bez kompromisů považujeme za nezbytnost jak při práci, tak ve chvílích oddychu. S kancelářským monitorem značky EIZO se můžete vždy spolehnout na špičkovou reprodukci obrazu – s obrázky ostrými jako břitva, s přesnými barvami i odstíny šedi a se špičkově stabilními zornými úhly. Proto pro naše monitory vyvíjíme stále nové technologie, využíváme jen špičkové materiály a sázíme na pečlivé tovární nastavení každého jednotlivého monitoru.

Přečtěte si o obrazové kvalitě našich monitorů více

Investice, která se dlouhodobě vyplatí

Monitory značky EIZO vám zaručují podstatně delší dobu provozu, než je běžné. Pro vás to znamená nejjistější investici a nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO), neboť i při vyšších pořizovacích nákladech jsou investiční a provozní náklady monitorů EIZO nakonec nižší.

Vydrží-li přístroj déle, nemusí se tak rychle nahrazovat. Dlouhá životnost našich obrazovek proto přispívá i k ochraně životního prostředí a přírodních zdrojů. Díky četným senzorům a promyšleným funkcím se naše monitory vyznačují také mimořádně nízkou spotřebou elektřiny. Rozhodnutí investovat do kvality je proto přínosem nejen pro vás, ale i pro životní prostředí.

Proč jsou naše kancelářské monitory výjimečně hospodárné

Monitor jako dokovací stanice

Přejeme si, abyste se i v budoucnu mohli plně soustředit na své projekty a abyste mohli každý den podávat ten nejlepší výkon. Proto jsme vyvinuli ta nejmodernější řešení, která vám právě toto usnadní. Vynikající možnosti připojení přinášejí upravenější pracovní prostředí, takže psací stůl s monitorem EIZO FlexScan bude působit úhledněji a zároveň oceníte i vyšší flexibilitu a nadčasovost.

Ať už jde o dokovací funkci, řešení pro víceobrazovkové sestavy, držák pro terminál thin client nebo praktické úchyty kabelů – všechna tato zlepšení přispívají k tomu, aby na vašem psacím stole zůstaly opravdu jen ty podstatné věci. Pro vyšší efektivitu a modernější práci. Zkrátka pro práci s tím nejlepším vybavením.

Více o monitoru ve funkci dokovací stanice

Vlastnost, na kterou jsme obzvláště hrdí: Smysl pro odpovědnost

Naše progresivní závazky v oblasti ochrany životního prostředí uplatňujeme jak v našich výrobcích, tak v našich obchodních činnostech.

Monitory EIZO jsou vybaveny sofistikovanými funkcemi pro úsporu energie, jsou vyráběny v souladu s mezinárodními ekologickými předpisy a díky dlouhé životnosti šetří zdroje.

Udržitelný vývoj: od výroby přes provoz až po recyklaci

Dlouhá životnost vašeho monitoru

Naše záruka vychází z jednoduchých zásad pro dosažení úspěchu: vyrábět inovativní monitory za využití prvotřídních materiálů. Naše vlastní výroba, špičkové materiály, soustavný výzkum a vývoj i pedantské kontroly kvality nám dovolují poskytovat na naše monitory pětiletou záruku – to je až o tři roky více, než je běžné. 

Během prvních pěti let vám tedy díky záruce nevzniknou žádné náklady na opravy a tudíž ani žádné další související výdaje. Pětiletá záruka – bez starostí.

Přehled poskytovaných záruk

Monitory doporučené pro práci a hraní

EV2495-BK Řada EcoView
EV2495-BK FlexScan

Model EV2495 je jasným krokem k vyšším výkonům. Monitor s rozhraním USB-C a řetězením USB-C vás zbaví části kabelů a uvolní místo na vašem psacím stole.

 • 61,1 cm (24,1 palců)
 • 1920 x 1200, 16:10 Formát
 • LAN/RJ-45, KVM switch
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4)
15630,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 61,1 cm (24,1 palců)
 • 1920 x 1200, 16:10 Formát
 • LAN/RJ-45, KVM switch
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4)
EV2495-WT Řada EcoView
EV2495-WT FlexScan

Model EV2495 je jasným krokem k vyšším výkonům. Monitor s rozhraním USB-C a řetězením USB-C vás zbaví části kabelů a uvolní místo na vašem psacím stole.

 • 61,1 cm (24,1 palců)
 • 1920 x 1200, 16:10 Formát
 • LAN/RJ-45, KVM switch
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4)
15630,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 61,1 cm (24,1 palců)
 • 1920 x 1200, 16:10 Formát
 • LAN/RJ-45, KVM switch
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4)