Řada herních nadšenců po práci nebo v pracovních pauzách buduje civilizaci, řídí letadlo nebo staví města v příslušných simulátorech. Fantazie a nápady tvůrců her se zdají bez hranic a každý si tak přijde na své. Již od samotného počátku počítačových her jsou mezi hráči nejoblíbenější letecké simulátory. Díky stále realističtější herní grafice a stále vyššímu výpočetnímu výkonu grafických čipů je rozdíl mezi hrou a skutečností stále nepatrnější, takže zvláště zkušení uživatelé nevycházejí z údivu.

EIZO Gaming Flight Simulator

Dokonalá simulace – díky rozlišení 4K-UHD

Pro každou simulaci - bez ohledu na oblast simulované skutečnosti - potřebujete výkonný monitor, který bude schopen reprodukovat realistický obraz. Přesně toto nabízí EIZO. 27palcový monitor EV2785 je mistrovským dílem. Kdo si vyzkoušel nový svět, město, virtuální život nebo let letadlem prostřednictvím rozlišení 4K-UHD monitoru EV2785, bude se do reality vracet pouze s obtížemi.

Obrazovka monitoru EIZO EV2785 s vysokým rozlišením poskytuje nejvyšší obrazovou přesnost 163 ppi pro ještě realističtější zobrazování simulací a je optimální volbou pro práci a hraní pro každého grafika, textaře či počítačového uživatele, který ve svých pracovních pauzách navštěvuje cizí světy.

Letecké simulátory – obrazovky EIZO jako obrovské okno kokpitu

V práci, při hraní i v grafických aplikacích zaručují multifunkční monitory EIZO bodavě ostrý obraz. Například model EV3285, 32palcový displej s rozlišením 4K, tj. 3840 x 2160 obrazových bodů, a s hustotou pixelů 140 ppi zcela novou dimenzi v oblasti zobrazování leteckých simulátorů. Velká plocha obrazovky zvětšuje pohled z kokpitu do dosud nevídaných rozměrů. Zvláštní tip: Pro získání dokonalého přehledu ve všech směrech můžete použít sestavu tří monitorů. Nevystavujte se při práci ani při hře již žádným kompromisům: Obrazovky EIZO jsou dokonalým společníkem pro všechny čekající úlohy.

Jednou z nejoblíbenějších zábav v pauzách i ve volném čase jsou pro milióny herních nadšenců stále letecké simulátory. Protože většině z nás je řízení letadla nedostupné, rádi si to užijeme v počítačové simulaci, z níž monitor EIZO učiní pravý požitek. A neplatí to jen pro časté zákazníky leteckých dopravců.

Pravděpodobně nejznámější hra na poli sociálních simulací od Ubisoftu – The Settlers – nabízí hráčům řadu úchvatných detailů.

Úchvatné detaily ve hře The Settlers

Mnoho hráčů touží po nevšedních zážitcích v touze odtrhnout se na chvilku od každodenních povinností. Jedním z takových může být například vyzkoušení si práce pilota na leteckém simulátoru.

Když se letecká simulace stává skutečností

Přednosti kancelářských monitorů EIZO

Optimální ergonomie pro nejlepší výkon

Naše kancelářské monitory jsou vybaveny pokrokovými ergonomickými funkcemi, které dokonale naplní vaše individuální požadavky na moderní pracoviště. Protože kdo chce ze své práce vytěžit nejvíce, musí se při ní cítit opravdu dobře. Využijte například předností flexibilně nastavitelného stojanu, obrazovky s antireflexní vrstvou a našich jedinečných funkcí Auto EcoView. Všechna tato vylepšení společně předcházejí nadměrnému zatížení páteře a zraku.

Přečtěte si o ergonomii monitorů EIZO více

Dokonalá obrazová kvalita pro každou kancelářskou aplikaci

Výjimečnou obrazovou kvalitu bez kompromisů považujeme za nezbytnost jak při práci, tak ve chvílích oddychu. S kancelářským monitorem značky EIZO se můžete vždy spolehnout na špičkovou reprodukci obrazu – s obrázky ostrými jako břitva, s přesnými barvami i odstíny šedi a se špičkově stabilními zornými úhly. Proto pro naše monitory vyvíjíme stále nové technologie, využíváme jen špičkové materiály a sázíme na pečlivé tovární nastavení každého jednotlivého monitoru.

Přečtěte si o obrazové kvalitě našich monitorů více

Investice, která se dlouhodobě vyplatí

Monitory značky EIZO vám zaručují podstatně delší dobu provozu, než je běžné. Pro vás to znamená nejjistější investici a nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO), neboť i při vyšších pořizovacích nákladech jsou investiční a provozní náklady monitorů EIZO nakonec nižší.

Vydrží-li přístroj déle, nemusí se tak rychle nahrazovat. Dlouhá životnost našich obrazovek proto přispívá i k ochraně životního prostředí a přírodních zdrojů. Díky četným senzorům a promyšleným funkcím se naše monitory vyznačují také mimořádně nízkou spotřebou elektřiny. Rozhodnutí investovat do kvality je proto přínosem nejen pro vás, ale i pro životní prostředí.

Proč jsou naše kancelářské monitory výjimečně hospodárné

Monitor jako dokovací stanice

Přejeme si, abyste se i v budoucnu mohli plně soustředit na své projekty a abyste mohli každý den podávat ten nejlepší výkon. Proto jsme vyvinuli ta nejmodernější řešení, která vám právě toto usnadní. Vynikající možnosti připojení přinášejí upravenější pracovní prostředí, takže psací stůl s monitorem EIZO FlexScan bude působit úhledněji a zároveň oceníte i vyšší flexibilitu a nadčasovost.

Ať už jde o dokovací funkci, řešení pro víceobrazovkové sestavy, držák pro terminál thin client nebo praktické úchyty kabelů – všechna tato zlepšení přispívají k tomu, aby na vašem psacím stole zůstaly opravdu jen ty podstatné věci. Pro vyšší efektivitu a modernější práci. Zkrátka pro práci s tím nejlepším vybavením.

Více o monitoru ve funkci dokovací stanice

Vlastnost, na kterou jsme obzvláště hrdí: Smysl pro odpovědnost

Naše progresivní závazky v oblasti ochrany životního prostředí uplatňujeme jak v našich výrobcích, tak v našich obchodních činnostech.

Monitory EIZO jsou vybaveny sofistikovanými funkcemi pro úsporu energie, jsou vyráběny v souladu s mezinárodními ekologickými předpisy a díky dlouhé životnosti šetří zdroje.

Udržitelný vývoj: od výroby přes provoz až po recyklaci

Dlouhá životnost vašeho monitoru

Naše záruka vychází z jednoduchých zásad pro dosažení úspěchu: vyrábět inovativní monitory za využití prvotřídních materiálů. Naše vlastní výroba, špičkové materiály, soustavný výzkum a vývoj i pedantské kontroly kvality nám dovolují poskytovat na naše monitory pětiletou záruku – to je až o tři roky více, než je běžné. 

Během prvních pěti let vám tedy díky záruce nevzniknou žádné náklady na opravy a tudíž ani žádné další související výdaje. Pětiletá záruka – bez starostí.

Přehled poskytovaných záruk

Monitory doporučené pro práci a hraní

EV3285-BK Řada EcoView
Akce
EV3285-BK FlexScan

Díky čtyřnásobku rozlišení Full HD je monitor EV3285 nejlepší volbou pro profesionální použití. Rozhraní USB typu C zaručuje nejrychlejší datové přenosy a současné nabíjení koncových zařízení jako jsou tablety nebo notebooky.

 • 80 cm (31,5 palců)
 • 3840 x 2160 (4K UHD), 16:9 Formát
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), 2x HDMI (HDCP 2.2/1.4; 4K @ 60Hz)
Akce trvá od 15.03. - 30.06.2023.
27990,00 Kč
33190,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 80 cm (31,5 palců)
 • 3840 x 2160 (4K UHD), 16:9 Formát
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), 2x HDMI (HDCP 2.2/1.4; 4K @ 60Hz)
EV2785-BK Řada EcoView
Akce
EV2785-BK FlexScan

Monitor EV2785 s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160 obrazových bodů) a hustotě pixelů 163 ppi nabízí vynikající obrazovou kvalitu pro reprodukci obrázků i textů ostrých jako břitva.

 • 68,5 cm (27 palců)
 • 3840 x 2160 (4K UHD), 16:9 Formát
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), 2x HDMI (HDCP 2.2/1.4; 4K @ 60Hz)
Akce trvá od 15.03. - 30.06.2023.
20190,00 Kč
24420,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
 • 68,5 cm (27 palců)
 • 3840 x 2160 (4K UHD), 16:9 Formát
 • USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), 2x HDMI (HDCP 2.2/1.4; 4K @ 60Hz)