Co potřebuje uživatel v sektoru finančních služeb:

  1. Vysoká kvalita obrazu k jasnému a zřetelnému zobrazování údajů
  2. Monitory vhodné pro monitorové sestavy
  3. Provozní spolehlivost – veškerá data neustále k dispozici
  4. Promyšlená ergonomie pro účinnou práci

Kvalita obrazu

Řešení pro monitorové sestavy s vynikající kvalitou obrazu

Osvědčené kancelářské monitory EIZO zobrazují data, tabulky a diagramy velmi ostře. Díky použití pokrokových technologií zobrazovacích panelů se vyznačují vynikající stabilitou zorného úhlu. Můžete si tak užívat jasný pohled na svá data z téměř jakéhokoli zorného úhlu. Komerční LCD monitory EIZO mají absolutně stabilní obraz a antireflexní povrch, který znemožňuje odrážení světelných zdrojů, a zřetelně tak šetří vaše oči.

Přehlednost

Monitorové sestavy pro kvalitnější přehled

K použití v sektoru finančních služeb doporučujeme monitory s většími úhlopříčkami, jež umožňují současné zobrazení velkých objemů dat. Tam, kde jediná obrazovka nepostačuje, zajistí více prostoru pro informační obsah monitorové sestavy.

EIZO dodává komerční monitory v různých úhlopříčkách a formátech. K použití v sektoru finančních služeb se hodí zejména velké širokoúhlé modely a LCD monitory EIZO Ultra-Slim. Ty okouzlují rámem obrazovky o šířce pouze 1 mm. Jde tak o dokonalé prvky monitorových sestav.

Spolehlivost

Provozně spolehlivé monitory pro banky

Spolehlivost je v bankách, pojišťovnách a v burzovních domech jedním z nejdůležitějších požadavků kladených na monitory. Provozní výpadky mohou mít závažné finanční dopady. To platí zejména pro makléřství. Při poruše je zapotřebí velmi rychlá výměna. Monitory EIZO toto usnadňují a urychlují použitím integrovaného napájení a ergonomického držadla.

Velmi dlouhou životnost obrazovek a vysokou spolehlivost LCD monitorů EIZO zaručují komponenty nejvyšší kvality, jakož i důsledné kontrolní postupy během výroby. A pokud by to skutečně jednou bylo nutné, sami provedeme urychlenou a pro vás nekomplikovanou výměnu vašeho monitoru, neboť standardní součástí bezkonkurenční pětileté záruky poskytované společností EIZO je služba výměny zařízení u zákazníka.

Monitory pro sektor finančních služeb

Prohlédněte si produkty určené pro monitorové sestavy