Požadavky uživatelů CAD:

  1. Mimořádná kvalita obrazu díky kvalitním LCD panelům a nejlepší elektronice
  2. Stabilita zorného úhlu
  3. Precizní podání barev, průběh a bílý bod
  4. Vysoké rozlišení a velké úhlopříčky
  5. Efektivní práce bez únavy

Vysoce kvalitní zobrazení pro nejlepší obrázky CAD

CAD monitory pro nejjemnější detaily

Tvorba složitých CAD projektů a renderingů do nejmenších detailů a jejich přesné zobrazení vyžaduje monitor s vysokým rozlišením, který bude zobrazovat přesně a stabilně. K tomuto užití se proto hodí pouze ty nejkvalitnější panely a nejpokročilejší elektronika.


Obrazovky EIZO přesvědčí díky mimořádně barevně věrnému a kontrastnímu podání, které zůstává konstantní v průběhu celého zpracování. Vaši vysoce precizní práci optimálně podpoří vysoké rozlišení až 4K. Pro zvláště barevně náročné aplikace CAD jsou k dispozici displeje EIZO ColorEdge s věrným podáním barev a kalibrací.

Více místa na práci

CAD monitory v různých velikostech a formátech

Ať už jste architekt, konstruktér, návrhář obalů, zubní technik, nebo jinak využíváte CAD, je pro vás monitor hlavním pracovním nástrojem, a proto také musí nabízet odpovídající velikost a rozlišení. Modely značky EIZO pro CAD jsou k dispozici v různých velikostech a formátech.

Záruka spolehlivosti

Spolehlivé CAD monitory

Pro použití v oblasti CAD je samozřejmě zvláště důležitá také spolehlivost monitorů. Výpadky jsou ostatně nejen zdrojem frustrace a ztrátou času, ale mohou také způsobit finanční ztráty.

Na monitory značky EIZO pro CAD se můžete bezvýhradně spolehnout. Velmi dlouhou životnost obrazovek zajištují vysoce kvalitní součástky a důsledné kontrolní postupy během výroby. A to nejlepší nakonec: U značky EIZO máte vždy k dispozici pokročilou podporu, včetně jednoduchého servisu přímo na místě. To vše pak po dobu ojedinělé pětileté záruky.

Ergonomika

Besonders ergonomische Monitore

Jestliže uživatelé ve vašem podniku tráví mnoho hodin před monitorem, měly by zvolené LCD monitory být vybaveny ergonomickými funkcemi. Díky nim předejdete očním a krčním potížím a vyhovíte požadavkům předpisů pro počítačová pracoviště.

Absolutní potlačení blikání u pracovních LCD monitorů EIZO nabízí dokonale antireflexní plochu, která umožňuje dlouhotrvající soustředění. Jas obrazovky se automaticky přizpůsobí intenzitě okolního světla. Snižuje se tak riziko oslepení a zlepšuje se rozeznatelnost zobrazených prvků. Nastavitelný stojan umožňuje četná nastavení výšky, sklonu a rotace, díky nimž si každý pracovník může obrazovku umístit podle své vlastní volby.

Monitory pro Computer Aided Design

Přehled monitorů pro CAD