Co potřebují uživatelé v oblasti práce s dokumenty:

  1. Velký displej a vysoké rozlišení pro zobrazování dokumentů ve skutečné velikosti
  2. Monitory pro dvojobrazovková řešení
  3. Promyšlená ergonomie pro účinnou práci

Kvalita obrazu

Monitory pro práci s dokumenty s vynikající kvalitou obrazu

Osvědčené monitory EIZO pro práci s dokumenty zobrazují texty všech typů skutečně ostře a poskytují přesná nastavení pro každý účel. Jejich vynikající rozlišení vám neustále zprostředkovává radost z dokonalého obrazu.

Ergonomie

Práce s dokumenty – LCD monitory s ergonomickými prvky

LCD monitory EIZO jsou vybaveny promyšlenými ergonomickými prvky, například antireflexním povrchem a obrazem bez chvění. Režim Paper simuluje příjemný kontrast tištěných dokumentů a snižuje zastoupení modré části barevného spektra. Tato funkce tak šetří oči a předchází jejich únavě.

Promyšlený stojan umožňuje nastavení výšky, sklonu a rotace. Snadno tak najdete dokonalou polohu monitoru. Ulehčíte tak své šíji a vaše práce bude výrazně pohodlnější a efektivnější.

Přehlednost

Velké monitory pro elektronické dokumenty

Podmínkou přehledného zobrazování elektronických dokumentů je buď skutečně velký monitor, nebo – používáte-li více monitorů zároveň – tenký rám obrazovky.

EIZO dodává monitory pro práci s dokumenty v různých úhlopříčkách a formátech. Pro maximálně přehledné zobrazování dokumentů jsou vhodné zejména naše velké širokoúhlé modely, jež umožňují zobrazování stránek A4 DIN ve skutečné velikosti. Pro pracoviště se dvěma monitory jsou ideální volbou LCD monitory Ultra-Slim s rámem o šířce pouhého 1 milimetru.

Monitory pro práci s dokumenty

Monitory pro prohlížení dokumentů