Potřeby soukromých uživatelů a malých podniků:

  1. Jeden monitor na všechny úkoly
  2. Obraz nejvyšší kvality
  3. Přesvědčivé servisní a záruční služby
  4. Vysoká kvalita výrobku a dlouhá životnost
  5. Dobrá ergonomie
  6. Energeticky úsporný provoz

Monitor vhodný pro práci z domova

Problematika práce z domova je na měnícím se trhu práce v některých firmách již realitou a pro téměř všechny ostatní byla tématem pro střednědobé a dlouhodobé plánování. Globální pandemie nemoci Covid-19 tento vývoj dále razantně uspíšila a učinila z práce z domova naléhavou prioritu.

Má-li tedy dočasná či trvalá práce z domova být přinejmenším stejně zdravá a produktivní jako v kanceláři, je zcela zásadní výběr vhodného externího monitoru.

Proto zde shrnujeme nejdůležitější tipy a doporučení pro výběr monitoru vhodného k práci z domova a vysvětlujeme různé technické funkce.

Spolehlivost pro Home Office

Spolehlivé monitory pro Home Office

Na kancelářské monitory značky EIZO se můžete bezvýhradně spolehnout. Díky vysoké kvalitě všech komponent a důsledné kontrole výrobního cyklu může EIZO poskytovat pětiletou záruku. To je výrazně více, než je na trhu běžné. Pokud by i přes nízkou pravděpodobnost došlo k tomu, že budete muset řešit nějaký problém, nemusíte se obávat žádných výpadků. U značky EIZO máte totiž vždy k dispozici pokročilou podporu, včetně jednoduchého servisu přímo na místě. Vaše investice je tak absolutně pojištěna.

Kvalita obrazu pro ty nejnáročnější požadavky

LCD monitory s nejvyšší kvalitou obrazu

Vedle spolehlivosti vašeho nového monitoru je pochopitelně jeho neméně důležitou vlastností kvalita obrazu. Lhostejno, zda koncipujete text, sledujete grafiku nebo přehráváte video – váš monitor musí prokázat skutečnou všestrannost a vždy přesvědčit bezchybným zobrazením.

Čistého a jasného zobrazení dosahují kancelářské monitory EIZO pokročilou elektronikou a panely s inovativními technologiemi pro všechna použití.

Špičková obrazová kvalita nám nestačí – přečtěte si více.

Konektivita, která ohromí

Monitor jako dokovací stanice

Vynikající možnosti připojení přinášejí upravenější pracovní prostředí, takže psací stůl s monitorem EIZO FlexScan bude působit úhledněji a zároveň oceníte i vyšší flexibilitu a nadčasovost. Ať už jde o dokovací funkci, řešení pro víceobrazovkové sestavy, držák pro terminál thin client nebo praktické úchyty kabelů – všechna tato zlepšení přispívají k tomu, aby na vašem psacím stole zůstaly opravdu jen ty podstatné věci. Pro vyšší efektivitu a modernější práci.

Využijte svůj monitor jako dokovací stanici.

Ergonomie pro bezproblémovou práci

Ergonomické obrazovky

Jestliže před monitorem trávíte mnoho hodin, měla by vaše obrazovka být vybavena ergonomickými funkcemi. Díky nim předejdete očním a krčním potížím a vyhovíte – i jako drobný podnikatel – požadavkům předpisů pro počítačová pracoviště.

Modely značky EIZO se pomocí promyšlených funkcí postarají o to, aby se vaše oči při práci neunavovaly tak rychle. Díky antireflexní ploše, obrazu bez blikání a automatickému nastavení jasu obrazovky je práce na monitoru mnohem příjemnější. Pomáhá také nastavitelný stojan, který skýtá řadu možných nastavení výšky, sklonu a rotace panelu. Obrazovku si můžete nastavit zcela podle vlastní volby, a najít tak nejpohodlnější polohu pro oči a krk.

Přečtěte si shrnutí ergonomický výhod našich monitorů.

Nákladová efektivita, která se počítá

Nákladově efektivní kancelářské LCD monitory

Při nákupu nového monitoru pro soukromé nebo pracovní použití pochopitelně hrají podstatnou roli také náklady. Při tom je vhodné vzít na zřetel celkové provozní náklady. Přihlédneme-li totiž od počátku k TCO (Total Cost of Ownership) nového přístroje, můžeme ve skutečnosti ušetřit.

Proč jsou naše kancelářské monitory výjimečně hospodárné.

Přehled výrobků

Kancelářské monitory pro domácí kanceláře a drobné živnostníky
Přehled kancelářských monitorů

Reference

Přehled příkladů úspěšného nasazení
Prohlédnout