Nekompromisní spolehlivost

Spolehlivé LCD monitory pro velíny

Vynikající kvalita veškerých komponent a náročné standardy výroby, testování a kontroly uplatňované společností EIZO zaručují vynikající spolehlivost monitorů. To je patrné i z dlouhých záručních lhůt a životností. Můžete čerpat z předností absolutně bezpečné investice.

Vynikající kvalita obrazu

Sledovací monitory s vynikající kvalitou obrazu

Své znamenité stability zorného úhlu dosahují sledovací monitory díky nasazení pokrokových zobrazovacích panelů. Jasný pohled v každém směru je zaručen. LCD monitory EIZO mají antireflexní povrch, který minimalizuje odrážení světelných zdrojů, a zřetelně tak šetří vaše oči.

Díky možnosti značného ztlumení jasu těchto monitorů lze jas obrazovky optimálně přizpůsobit použití v tmavých prostorech a v prostorech s proměnlivým osvětlením.

Monitory EIZO pro velíny – přehled předností:

  1. Dokonalé pro veškeré oblasti použití, např. k monitorování dopravních sítí, elektráren, logistických center, vrátnic, průmyslových center, měřicích středisek či bezpečnostních pultů
  2. Použití pro kontrolu a řízení a automatizaci procesů
  3. Souběžné zobrazování různých obsahů (např. elektronických rozhraní a obrazu z kamer)
  4. Díky tenkému rámu obrazovky jsou optimální pro monitorové sestavy
  5. Provozní spolehlivost a dlouhá životnost
  6. Hospodárný provoz
  7. Dlouhá záruka a částečná záruka nepřetržitého provozu (určité modely)
Individuální řešení

Uvědomujeme si, že požadavky jednotlivých velínů a řídicích center se mohou velmi výrazně odlišovat, a proto nabízíme na míru střižená speciální řešení, která pokryjí vaše jedinečné potřeby.

Další informace

Foto-Copyright: Peter Wijnands | Photography

Monitory pro velíny a řídicí centra

Prohlédněte si monitory pro velíny