Potřeby velkých a středních podniků:

  1. Nákladově efektivní použití
  2. Spolehlivost a dlouhá životnost
  3. Obraz vysoké kvality
  4. Optimální ergonomie
  5. Jednoduchá instalace a hladké uvedení do provozu
  6. Kvalitní servisní a záruční služby

Ergonomie jako prevence

Ergonomické pracovní monitory LCD monitory

Jestliže uživatelé ve vašem podniku tráví mnoho hodin před monitorem, měly by zvolené LCD monitory být vybaveny ergonomickými funkcemi. Díky nim předejdete očním a krčním potížím a vyhovíte požadavkům předpisů pro počítačová pracoviště.


Absolutní potlačení blikání u pracovních LCD monitorů EIZO nabízí dokonale antireflexní plochu, která umožňuje dlouhotrvající soustředění. Jas obrazovky se automaticky přizpůsobí intenzitě okolního světla. Snižuje se tak riziko oslepení a zlepšuje se rozeznatelnost zobrazených prvků. Nastavitelný stojan umožňuje četná nastavení výšky, sklonu a rotace, díky nimž si každý pracovník může obrazovku umístit podle své vlastní volby.

Zákaznický servis

Pracovní monitory s perfektní podporou

Vedle kvality výrobků hraje důležitou roli přirozeně také kvalita servisu. Počínaje konzultací a potvrzením vaší objednávky až po podporu během provozu.


U značky EIZO máte zajištěny vysoce kvalitní servisní služby a širokou obchodní síť. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného modelu a s použitím profesionálního softwaru vám pomůžeme k hladkému nasazení displejů do provozu. Na přání vám rádi připravíme také specifická řešení, např. individuální zákaznické konfigurace monitorů nebo štítky s čárovými kódy. Pokud snad stále ještě nejste přesvědčeni, vyžádejte si prosím bezplatnou zkušební instalaci a budete si požadovaný monitor moci vyzkoušet přímo v provozu.

Kvalita obrazu, která vás přesvědčí

Pracovní monitory s perfektním zobrazením

Mnohostranné pracovní monitory značky EIZO byly navrženy speciálně pro každodenní práci ve velkých a středních podnicích a ve všech kancelářských aplikacích nabízejí setrvale kvalitní obraz. Panely s inovativními technologiemi a vyspělou elektronikou značky EIZO zajišťují čisté a jasné zobrazení bez ohledu na to, zda koncipujete text, zpracováváte tabulky, nebo sledujete grafiku.

Spolehlivost, která se vyplácí

Nákladově efektivní kancelářské monitory

Jedním ze zásadních rozhodujících faktorů při výběru vhodných pracovních monitorů jsou náklady. Kvalitní výrobky značky EIZO vám zaručují až o tři roky delší dobu provozu, než je běžné. Pro vás to znamená maximálně jistou investici a nižší TCO (Total Cost of Ownership). I při vyšších pořizovacích nákladech jsou investiční a provozní náklady monitorů EIZO nakonec nižší, protože se výrazně prodlouží cyklus výměn a sníží se výskyt oprav a výměn za nový kus.


Kancelářské monitory EIZO navíc nabízejí různé inovativní funkce typu EcoView, které účinně snižují spotřebu energie. Upřímně řečeno můžete díky funkci EcoView své náklady na elektrickou energii snížit až na polovinu.

Nákladová efektivita, která se počítá

Spolehlivé kancelářské LCD monitory

Rozhodnete-li se pro EIZO, nemusíte se obávat žádných výpadků. Nadstandardní kvalita všech komponent a důsledná kontrola výrobního cyklu jsou zárukou zvláště spolehlivého provozu LCD monitorů značky EIZO. Pokud by to však někdy bylo zapotřebí, je připravena naše služba výměny na místě za nový kus, a to po celých 5 let záruky.

Monitory pro velké a střední podniky

Přehled pracovních monitorů