Řešení

Konvenční sálová správa videosignálů s pracovní stanicí montovanou na stěnu

Ústředním rozhraním této flexibilní zobrazovací stanice EIZO je zdravotnická obrazovka – naše výkonná konzole pro operační sály. Nezávisle na stanovišti je optimálně viditelná pro všechny členy operačního týmu. Různé snímky a videosignály i aplikace a okna programů používaných při daném výkonu lze zobrazovat na jednom velkém monitoru. Snadné přepínání obrazových zdrojů a flexibilní možnosti konfigurace přinášejí na operační sál optimální správu videosignálů a intuitivní ergonomickou práci.

Přečtěte si o pracovní stanici pro operační sály více

Hardware a software pro efektivní správu videosignálů

Při vzrůstajícím počtu monitorů a zdrojů obrazových signálů na operačním sále je nezbytné rychle a bezpečně mezi signály přepínat, uspořádávat je a předávat je dál. Prostřednictvím Caliop vm a 24palcové dotykové obrazovky mohou pracovníci na operačním sále intuitivně ovládat libovolné množství předem nastavených vstupů a výstupů videosignálu a provádět tak jednoduchou a efektivní správu videosignálů v reálném čase.

Přečtěte si o správě videosignálů více

Správa videosignálů s operační dokumentací a rozhraním pro systémy KIS a PACS

Po napojení systému CuratOR na stávající systémy KIS a PACS lze videa a snímky z operace propojit a uložit společně s pacientskými záznamy. Tím se omezuje vliv lidského faktoru při vkládání dat v dokumentačním procesu, čímž se tyto úkony související s operacemi stávají přehlednějšími a bezpečnějšími.

Přečtěte si o tvorbě dokumentace více

Správa videosignálů přes IP (VMoIP) na plně integrovaném operačním sále

Systém EIZO CuratOR Alipe nabízí výkonný přenos obrazových, zvukových a řídicích signálů přes počítačovou síť. Rychlosti a kvalitě nestojí díky správě videosignálů přes IP (VMoIP) nic v cestě. Díky využití obvyklé síťové spojovací technologie lze systém i v budoucnu rozšiřovat a škálovat dle požadavků uživatele a vyhovět tak stále rostoucímu počtu zdrojů obrazových dat i potřebě přenosu snímků na větší vzdálenosti.

Přečtěte si o správě videosignálů přes IP více
Máte nějaké otázky?

Rádi vám poradíme s výběrem vhodného modelu.
Kontaktujte nás

Reference EIZO ve zdravotnictví

Již mnoho zákazníků se spoléhá na řešení EIZO RadiForce.
K referencím