Společnost EIZO přináší pod označením RadiForce a CuratOR obsáhlou ucelenou paletu inovativních přístrojů kategorie High End pro různé oblasti použití ve zdravotnictví. Nabídku lékařských monitorů doplňují výrobky řady EIZO FlexScan vhodné například do klinických poraden či přijímacích pracovišť a dále zdravotnické grafické karty ověřené a doporučené společností EIZO.

Monitory vyhovující vysokým nárokům plynoucím z vyšetřování a diagnostiky vyvíjí a nabízí společnost EIZO pod označením RadiForce. Obrazovky splňují nejpřísnější normy týkající se spolehlivosti ve zdravotnictví.

Černobílé a barevné monitory řady RadiForce umožňují kalibraci dle normy DICOM® a přesvědčují vynikající obrazovou kvalitou zajištěnou softwarovými nástroji EIZO RadiCS a RadiNET Pro. Vyznačují se nejvyšší spolehlivostí a výkonnými funkcemi pro přesnou diagnostiku. Patří sem například funkce Work-and-Flow vyvinuté společností EIZO speciálně pro radiology, jimž usnadňují pracovní postupy při vyšetřování.

Řada EIZO CuratOR zahrnuje optimálně navržená řešení pro integrované operační sály. Tyto škálovatelné a rozšiřitelné systémy jsou konstruované speciálně s ohledem na požadavky a pracovní postupy na operačních sálech. Respektují potřeby chirurgů, sálových týmů a zdravotnické techniky.

Přednosti zdravotnických obrazovek EIZO

Dokonalá kvalita pro každé využití

Monitory EIZO RadiForce přesvědčují špičkovou obrazovou kvalitou – a to z každého zorného úhlu. Díky vlastnostem jako stejnoměrná reprodukce obrazu na celé ploše panelu, stálý jas či přesná jasová křivka DICOM® GSDF je podání zdravotnických snímků nezkreslené a ostré jako břitva. Software pro správu kvality vyvinutý společností EIZO se pak postará o trvalé zachování této obrazové kvality. Celý vývoj i výrobu monitorů RadiForce má EIZO plně ve svých rukou. To zajišťuje kvalitativní a technologický náskok při vývoji zdravotnických zobrazovacích řešení značky EIZO.

Perfekte Ergonomie für beste LeistungPerfektní ergonomie pro nejlepší výkon

Promyšlená konstrukce výrobků značky EIZO předchází vadnému držení těla a únavě zraku. Například všestranné stojany monitorů RadiForce přinášejí opravdové pohodlí: jsou výškově nastavitelné a dovolují obrazovku naklápět, natáčet do stran a u některých modelů i otáčet o 90°, čímž se monitor přizpůsobí požadavkům daného uživatele. Inteligentní příslušenství jako pomocné osvětlení RadiLight a výjimečné technologie jako Hybrid Gamma PXL či potlačování neostrostí zlepšují zřetelnost snímků. Účinný antireflexní povrch obrazovky zároveň předchází únavě očí.

Investice, která se dlouhodobě vyplatí

EIZO nabízí téměř u všech zdravotnických monitorů mimořádně dlouhou pětiletou záruku. To znamená maximálně jistou investici a nižší celkové náklady na vlastnictví (TCO). I při vyšších pořizovacích nákladech jsou investiční a provozní náklady monitorů EIZO nakonec nižší díky podstatně delší životnosti a malé četnosti výpadků. Jedinečné funkce Work-and-Flow přispívají k vyšší efektivitě při diagnostice. Vestavěné senzory šetří čas, výdaje a energii při úkonech nezbytných k zajištění kvality – při testování poklesu a stálosti jasu či při kalibracích.

Na kvalitu služeb klademe důraz

Kromě kvality samotného výrobku hraje důležitou roli i úroveň služeb. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného řešení a poskytneme vám technickou podporu před zakoupením i po něm. Zároveň poskytujeme rychlý záruční servis. Pokud jste se pro EIZO ještě nerozhodli, neváhejte nás požádat o zapůjčení vybraného přístroje přímo na vaše pracoviště, kde si jej budete moci vyzkoušet. Vynikající kvalita výrobků a pokroková koncepce servisu značky EIZO nastavuje nová měřítka vychází vstříc trendu delších odpisů. Přesvědčivá bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout.

Produktové řady

Monitory řady RadiForce plně pokrývají nejrůznější požadavky lékařských zařízení.

Přečtěte si o řadě RadiForce více

Výkonná technika pro reprodukci obrazu a správu videa na operačních sálech vycházející z obsáhlých znalostí a zkušeností.

Přečtěte si o řadě CuratOR více

Máte nějaké otázky?

Rádi vám poradíme s výběrem modelu vhodného pro vaše pracoviště. Obraťte se na nás.

Kontaktujte ihned