EIZO Corporation, Japan

Společnost EIZO se považuje za inovátora a průkopníka v oblasti kvality technologií monitorů. Základním prvkem této strategie je interní výzkumné a vývojové centrum v Japonsku. Zde více než šest stovek specialistů vyvíjí a koncipuje nová řešení a vylepšuje řešení stávající. Podstatou naší strategie je totiž stoprocentně vlastní vývoj a výroba. Kompletní proces vývoje a výroby tak plně podléhá naší kontrole a je zcela v našich rukou.

Takto si zajišťujeme technologický a kvalitativní pokrok. A tento pokrok dokládá vysoký počet testů prováděných nezávislými odbornými subjekty. Monitory EIZO pravidelně obsazují první místa.

V oblastech, v nichž spolupracujeme s dodavateli, klademe důraz na úplnou nezávislost. K žádnému z našich výrobců nemáme žádné závazky a naopak si vždy vybíráme toho dodavatele, který nabízí nejlepší prvky pro naše monitory.

Výroba monitorů FlexScan

Co ukrývá krabice? Projděte si s námi krok za krokem výrobu monitorů řady FlexScan EV – od montáže až po zabalení – v našem ústředí v japonském Hakusanu.

Nahlédněte do zákulisí výroby ve firmě EIZO.
Vytvoření čistých prostorů

Dotykové obrazovky a monitory pro zdravotnictví se vyrábějí v čistých prostorech.

Výroba desek plošných spojů

Desky plošných spojů patří ke klíčovým součástem každého monitoru. Proto si desky navrhujeme a vyrábíme sami a podrobujeme je přísným zkušebním procedurám.

Řízení kvality

Ve vlastní bezodrazové komoře zjišťujeme, zda naše výrobky splňují mezinárodní požadavky na elektromagnetickou kompatibilitu a odolnost vůči rušení. Po tisíce provozních hodin probíhají také dlouhodobé zkoušky.

Přizpůsobení požadavkům zákazníka

Rozsáhlými zákaznickými úpravami můžeme naše monitory přizpůsobit požadavkům zájemců. To se týká zejména kritických oblastí jako řízení letového provozu nebo lodní dopravy.

Vývoj a výroba v Evropě

V Evropě se monitory EIZO vyvíjejí a vyrábějí na dvou místech v Německu. Jde především o specializovaná řešení pro trh zdravotnické techniky, řízení letového provozu a lodní dopravy a o dodávky pro průmysl.

EIZO GmbH

Společnost EIZO GmbH sídlí v průmyslové oblasti Rülzheim v jihozápadním Německu. Provozní zázemí je umístěné v saském Plavně. EIZO je jedním z předních výrobců špičkových monitorů pro lékařské zobrazovací postupy: zkušenosti v tomto oboru sbírá již přes 50 let.

Více informací
EIZO Technologies GmbH

Společnost EIZO Technologies GmbH působí v oboru již více než 40 let a vyvíjí monitorová a displejová řešení pro výrobní průmysl, lékařství, automobilový průmysl a letectví.

Více informací