Výrobní program společnosti EIZO GmbH

Společnost zaměstnává v oblasti koncepčního vývoje, odbytu, servisu, produktového managementu a řízení kvality přibližně 160 pracovníků. Firma EIZO vyvíjí a vyrábí inovativní produkty špičkové kvality na nejvyšší technické úrovni. Výrobní program zahrnuje nejen barevné i černobílé monitory s rozlišením od 1 do 8 megapixelů a úhlopříčkou až 58 palců, ale také systémy pro správu videosignálů a různé příslušenství.  Výrobky nacházejí uplatnění zejména v oblasti chirurgie, endoskopie a kardiologie.

Pobočka v Plavně

Pobočka v Plavně se věnuje výhradně koncepčnímu vývoji, výrobě a distribuci inovativních a perspektivních řešení pro operační sály. Nabídka zahrnuje inteligentní přístroje a systémy pro správu videosignálů, které se vždy přizpůsobují představám zákazníka a podmínkám příslušného operačního sálu. Společnost EIZO pro tuto oblast poskytuje komplexní řešení vizualizace a video-managementu, včetně individuální koncepce, vývoje, integrace, servisu a údržby.

Specifická zákaznická řešení

Všechny výrobky a služby firmy EIZO jsou vyvinuté a koncipované tak, aby zákazníkům z tohoto specializovaného oboru optimálně splnily přání a požadavky na funkčnost, design a kvalitu. Spolehlivě a flexibilně řízená distribuce je stejnou samozřejmostí jako konfigurace na míru, dlouhodobá technická podpora a závazek dostupnosti servisu. Výrobky společnosti EIZO naleznete jako samostatné přístroje nebo jako součásti celých systémů jiných výrobců v nemocnicích po celém světě.


Adresy

EIZO GmbH v Rülzheim

EIZO GmbH v Rülzheim

EIZO GmbH
Carl-Benz-Straße 3
76761 Rülzheim

Telefon: +49 7272 9850-0
Fax: +49 7272 9850-471
E-mail: dt-contact@eizo.com

EIZO GmbH - Zweigniederlassung Plauen

EIZO GmbH OR Solutions v Plauen

EIZO GmbH
OR Solutions
Zweigniederlassung Plauen
Kopernikusstr. 80
08523 Plauen

Telefon: +49 3741 42365-0
Fax: +49 3741 42365-199
E-mail: info.or.de@eizo.com


Certifikáty

Systém řízení dle norem ISO 9001, EN ISO 13485 a ISO 14001

Kvalita u nás znamená užitnou hodnotu produktů a plnění zaručených technických vlastností. Do kvality zahrnujeme rovněž technickou odbornost, plnění smluvních podmínek, spolehlivost a ochranu životního prostředí – v rámci vývoje, výroby, odbytu a servisu.

Náš systém řízení proto vyhovuje veškerým požadavkům norem ISO 9001, EN ISO 13485 (lékařské produkty) a ISO 14001. To nám potvrzují i společnosti DQS Medizinprodukte GmbH a DQS GmbH.

Na certifikáty