O společnosti EIZO Technologies GmbH

Společnost EIZO Technologies GmbH působí v oboru již více než 40 let a vyvíjí monitorová a displejová řešení pro výrobní průmysl, lékařství, automobilový průmysl a letectví.

Tým 90  pracovníků se sídlem ve Geretsried na jih od bavorského Mnichova se specializuje na realizaci na míru střižených zákaznických řešení nejvyšší úrovně. Kompletní řešení, ale i komponenty OEM, se vyvíjejí přímo na místě a vyrábějí se na vlastní lince pro montáž plošných spojů SMD. Ve stejném provozu se provádí koncová montáž a stoprocentní funkční kontrola před expedicí.

Tato strategie interních zdrojů poskytuje zákazníkům tři rozhodující výhody: realizaci jejich individuálních podnětů a představ, zajištění velmi vysokých standardů výroby a kvality a dlouhodobě projektovanou dostupnost produktů, včetně technické podpory za účelem minimalizace nákladů na vývoj na straně zákazníka. V zájmu zesílení těchto svobodně přijatých požadavků se společnost EIZO Technologies GmbH podrobila certifikaci podle normy řízení kvality DIN EN ISO 9001 a normy řízení ochrany životního prostředí DIN EN ISO 14001.


Adresa

Hlavní budova společnosti EIZO Technologies GmbH

EIZO Technologies GmbH
Benzweg 3
82538 Geretsried

Telefon +49 8171 / 34 92 0
Fax: +49  8171 / 34 92 16
E-Mail: info@eizo-tech.com

Na webové stránky


Certifikáty

Jako výrobce trvalých a dlouhodobě spolehlivých produktů považujeme kvalitu za jednu ze svých základních priorit. Účely použití našich produktů a s nimi spojené vysoké nároky na kvalitu a spolehlivost nás vybízejí k trvalému zlepšování. Kvalita však znamená mnohem více než jen kvalitu vlastních produktů. Interním a externím auditům byla podrobena rovněž funkčnost našich procesů a naše technické vybavení a strojový park. Naším závazkem je všudypřítomná vysoká kvalita od poptávky k dodávce a dál.

Na certifikáty