Základní přínosy společnosti EIZO

EIZO je japonské slovo, jež znamená „obraz“. Toto slovo používá jako svůj název přední výrobce špičkových monitorových řešení. Cílem společnosti EIZO je konstrukce a výroba nejlepších monitorů pro každou oblast použití. Monitory EIZO proto najdete všude, kde je požadována nebo je zcela nezbytná vynikající kvalita obrazu. Jde například o tato pracoviště: administrativní pracoviště, zdravotnická zařízení, střediska řízení letového provozu, návrhářská a fotografická studia, lodní můstky, architektonické ateliéry, burzy a turnaje počítačových her. 

Zkrátka: Mluví-li někdo o značce EIZO, mluví vždy o nekompromisní kvalitě. A o produktech s maximální spolehlivostí, kvalitou obrazu a ergonomií. EIZO – The Visual Technology Company

Japonský původ

EIZO Corporation byla založena roku 1968 se sídlem v japonském městě Hakusan/Išikava. Podnik je kótován na tokijské burze. EIZO je prostřednictvím svých poboček a exkluzivních odbytových partnerů zastoupen ve více než sedmi desítkách zemí. Hustá odbytová síť zajišťuje blízkost k zákazníkům a umožňuje rychlé dodávky špičkových monitorových řešení s celoplošným servisem. Celosvětově EIZO v současné době zaměstnává více než 1700 pracovníků.

Hospodářské výsledky a výroční zprávy EIZO Corporation naleznete zde.

Odbyt a marketing v Evropě

EIZO Europe GmbH

V Evropě veškeré odbytové a marketingové činnosti zastřešuje společnost EIZO Europe GmbH. Evropské sídlo se nalézá v německém Mönchengladbachu. Další evropské pobočky máme v Belgii, Itálii, Holandsku, Rakousku a v České republice.