EIZO Corporation, Japonsko

Společnost EIZO se považuje za inovátora a průkopníka v oblasti kvality technologií monitorů. Základním prvkem této strategie je interní výzkumné a vývojové centrum v Japonsku. Zde více než šest stovek specialistů vyvíjí a koncipuje nová řešení a vylepšuje řešení stávající. Podstatou naší strategie je totiž stoprocentně vlastní vývoj a výroba. Kompletní proces vývoje a výroby tak plně podléhá naší kontrole a je zcela v našich rukou.

Takto si zajišťujeme technologický a kvalitativní pokrok. A tento pokrok dokládá vysoký počet testů prováděných nezávislými odbornými subjekty. Monitory EIZO pravidelně obsazují první místa.

V oblastech, v nichž spolupracujeme s dodavateli, klademe důraz na úplnou nezávislost. K žádnému z našich výrobců nemáme žádné závazky a naopak si vždy vybíráme toho dodavatele, který nabízí nejlepší prvky pro naše monitory.

Vývoj a výroba v Evropě

EIZO GmbH

Společnost EIZO GmbH sídlí v průmyslové oblasti Karlsruhe v jihozápadním Německu. Provozní zázemí je umístěné v saském Plavně. EIZO je jedním z předních výrobců špičkových monitorů pro lékařské zobrazovací postupy: zkušenosti v tomto oboru sbírá již přes 50 let.

Více informací
EIZO Technologies GmbH

Společnost EIZO Technologies GmbH působí v oboru již více než 40 let a vyvíjí monitorová a displejová řešení pro výrobní průmysl, lékařství, automobilový průmysl a letectví.

Více informací