EIZO Corporation, Japan

Společnost EIZO se považuje za inovátora a průkopníka v oblasti kvality technologií monitorů. Základním prvkem této strategie je interní výzkumné a vývojové centrum v Japonsku. Zde více než šest stovek specialistů vyvíjí a koncipuje nová řešení a vylepšuje řešení stávající. Podstatou naší strategie je totiž stoprocentně vlastní vývoj a výroba. Kompletní proces vývoje a výroby tak plně podléhá naší kontrole a je zcela v našich rukou.

Takto si zajišťujeme technologický a kvalitativní pokrok. A tento pokrok dokládá vysoký počet testů prováděných nezávislými odbornými subjekty. Monitory EIZO pravidelně obsazují první místa.

V oblastech, v nichž spolupracujeme s dodavateli, klademe důraz na úplnou nezávislost. K žádnému z našich výrobců nemáme žádné závazky a naopak si vždy vybíráme toho dodavatele, který nabízí nejlepší prvky pro naše monitory.

Vytvoření čistých prostorů

Dotykové obrazovky a monitory pro zdravotnictví se vyrábějí v čistých prostorech.

Výroba desek plošných spojů

Desky plošných spojů patří ke klíčovým součástem každého monitoru. Proto si desky navrhujeme a vyrábíme sami a podrobujeme je přísným zkušebním procedurám.

Řízení kvality

Ve vlastní bezodrazové komoře zjišťujeme, zda naše výrobky splňují mezinárodní požadavky na elektromagnetickou kompatibilitu a odolnost vůči rušení. Po tisíce provozních hodin probíhají také dlouhodobé zkoušky.

Přizpůsobení požadavkům zákazníka

Rozsáhlými zákaznickými úpravami můžeme naše monitory přizpůsobit požadavkům zájemců. To se týká zejména kritických oblastí jako řízení letového provozu nebo lodní dopravy.

Vývoj a výroba v Evropě

V Evropě se monitory EIZO vyvíjejí a vyrábějí na dvou místech v Německu. Jde především o specializovaná řešení pro trh zdravotnické techniky, řízení letového provozu a lodní dopravy a o dodávky pro průmysl.

EIZO GmbH, Karlsruhe und Plauen

Sie ist einer der führenden Hersteller von High-End Monitorlösungen für Anwendungen in der medizinischen Bildgebung mit mehr als 50 Jahren Erfahrung in diesem Marktsegment.

weiterlesen
EIZO Technologies GmbH, Wolfratshausen

Die EIZO Technologies GmbH entwickelt mit 40 Jahren Erfahrung Monitor- und Displaylösungen für die Bereiche Industrie, Medizin, Automotive und Flugsicherung.

weiterlesen
nahoru