European Congress of Radiology

Datum
1.-4.3.2018

Místo
Vídeň

Hala/Stánek
EXPO X5, stánek 510 

Prezentace:
Multimodalitní monitory 
Diagnostické monitory
Klinické náhledové monitory
Mamografické monitory
Kalibrační software pro zajištění kvality a stálosti zobrazení
Řešení pro operační sály


Workshop kalibrace a správy barev v Megapixelu

Přijďte na zajímavé wokshopy EIZO do prodejen Megapixelu a zjistíte, jak vybrat ideální monitor podle charakteru práce fotografa, jak monitor správě zkalibrovat a jak pracovat se správou barev v programech Adobe Photoshop a Lightroom.

Termíny budou vypsány.


Kurzy Colormanagemetnu ve Photo-Genii v Brně

EIZO rozšířilo svou školící činnost a aktivně podporuje odborné kalibrační kurzy také v Institutu fotografických studií Photo-Genia v Brně.

Základní metody kalibrace monitorů spojené s praktickými ukázkami. Základy Správy barev (CMS) a její praktické využití pro správné zobrazování barev na monitorech.

Kurz je určen začátečníkům s důrazem na správné zobrazování dat zejména v prohlížečích PhotoShop a Zoner PhotoStudio a dále všem zájemcům o vstup na pole správy barev za účelem přehledné orientace v oboru. Metodika kurzu je přehledně sestavena pro rychlé seznámení s problematikou. Frekventanti se dozví, jak od začátku budovat správné návyky a postupy v jednotlivých oblastech prezentací, tisku, zobrazování, atd.

Přednáší Ing. Antonín Charvát, ředitel společnosti EIZO Corporation.

Cena: 1.500,- Kč

Termíny:

16.02.2018 – pátek od 17:00 – 20:00 hod.

18.05.2018 – pátek od 17:00 – 20:00 hod.

Více informací včetně registrace zde.


Rozšířená nabídka odborných EIZO kurzů

Na základě požadavků zájemců o odborné kurzy se EIZO rozhodlo rozšířit nabídku kurzů a rozčlenit kurzy dle úrovně účastníků a typů monitorů, s kterými pracuje.

Nyní si můžete vybrat z těchto kurzů:
"Základní metody kalibrace monitorů spojené s praktickými ukázkami. Základy Správy barev CMS" (určeno pro získání základního povědomí o zásadách správného zobrazování barevných fotografií na monitorech a základních způsobech jejich kalibrace)

Termíny:
budou vypsány

Cena: 1.499 Kč včetně DPH
Max počet účastníku: 10

Workshop – základní metody kalibrace monitorů EIZO (určeno pro zdokonalení kalibračních schopností uživatelů monitorů EIZO)

Termíny:
budou vypsány

Cena: 799 Kč včetně DPH
Max počet účastníku: 10

Všechny EIZO kurzy jsou lektorovány odbornými pracovníky zastupující společnost EIZO Corp. v ČR a na Slovensku. Kurzy se konají přímo v sídle společnosti.

V případě zájmu o kurz, prosím, kontaktujte Kristýnu Kuldovou na adrese:
kristyna.kuldova@eizo.com

Odborné konzultace

Odborné konzultace jsou možné pravidelně každý čtvrtek od 17– 19 hod. Na odbornou konzultaci je vhodné se předem objednat na tel. čísle: 723 448 935. Kontaktní osoba: Miroslav Švec.