Workshop kalibrace a správy barev v Megapixelu

Přijďte na zajímavé wokshopy EIZO do prodejen Megapixelu a zjistíte, jak vybrat ideální monitor podle charakteru práce fotografa, jak monitor správě zkalibrovat a jak pracovat se správou barev v programech Adobe Photoshop a Lightroom.

Termíny
Ostrava:     15.srpna 2017, 13-15 hod, 15,30-17,30 hod
Brno:          16.srpna 2017, 13-15 hod, 15,30-17,30 hod
Praha:        17.dubna 2017, 15-17 hod


Slaďte si obrázek na monitoru s tiskovým výstupem

FotoŠkoda, Praha
Čtvrtek, 7. září 2017, 16-18 hod

V rámci digitálních pracovních postupů se obrazové informace stále častěji kontrolují na obrazovkách monitorů. Je bez pochyb, že je při tom velice důležité, aby použitý monitor věrně zobrazoval všechny barvy. Jak toho ale efektivně dosáhnout? Přijďte se přímo od specialistů z firmy EIZO dozvědět, jak na kalibraci podle fotografických standardů a jak správně sladit monitor s vaší tiskárnou.

Registrace


Odborné EIZO kurzy ve Fotoinstitutu

Také v letošním roce pokračujeme v odborných kurzech týkajících se kalibrace monitoru a správy barev ve spolupráci s Fotoinstitutem.cz. Při praktických ukázkách přímo na monitorech EIZO vám přednášející pan Ing. Antonín Charvát, ředitel zastoupení EIZO v České republice a na Slovensku předvede, jak se grafické monitory kalibrují a pohovoří o významu i využití ColorManagementu pro správné zobrazení fotografií. 

Termín kurzu “Základní metody kalibrace monitorů spojené s praktickými ukázkami. Základy Správy barev CMS.

Termíny:
18.října 2017
vždy čas 14:00-17:00 

Odborné kurzy se konají na adrese FotoInstitutu.cz
Více informací spolu s přihláškou naleznete zde.


Rozšířená nabídka odborných EIZO kurzů

Na základě požadavků zájemců o odborné kurzy se EIZO rozhodlo rozšířit nabídku kurzů a rozčlenit kurzy dle úrovně účastníků a typů monitorů, s kterými pracuje.

Nyní si můžete vybrat z těchto kurzů:
"Základní metody kalibrace monitorů spojené s praktickými ukázkami. Základy Správy barev CMS" (určeno pro získání základního povědomí o zásadách správného zobrazování barevných fotografií na monitorech a základních způsobech jejich kalibrace)

Termíny:
úterý 26.9. – 15-18 hod.

Cena: 1.499 Kč včetně DPH
Max počet účastníku: 10

Workshop – základní metody kalibrace monitorů EIZO (určeno pro zdokonalení kalibračních schopností uživatelů monitorů EIZO)

Termíny:
úterý 24.10. – 15-18 hod.

Cena: 799 Kč včetně DPH
Max počet účastníku: 10

Všechny EIZO kurzy jsou lektorovány odbornými pracovníky zastupující společnost EIZO Corp. v ČR a na Slovensku. Kurzy se konají přímo v sídle společnosti.

V případě zájmu o kurz, prosím, kontaktujte Kristýnu Kuldovou na adrese:
kristyna.kuldova@eizo.com

Odborné konzultace

Odborné konzultace jsou možné pravidelně každý čtvrtek od 17– 19 hod. Na odbornou konzultaci je vhodné se předem objednat na tel. čísle: 723 448 935. Kontaktní osoba: Miroslav Švec.


Kurzy Colormanagemetnu ve Photo-Genii v Brně

EIZO rozšířilo svou školící činnost a aktivně podporuje odborné kalibrační kurzy také v Institutu fotografických studií Photo-Genia v Brně.

Základní metody kalibrace monitorů spojené s praktickými ukázkami. Základy Správy barev (CMS) a její praktické využití pro správné zobrazování barev na monitorech.

Kurz je určen začátečníkům s důrazem na správné zobrazování dat zejména v prohlížečích PhotoShop a Zoner PhotoStudio a dále všem zájemcům o vstup na pole správy barev za účelem přehledné orientace v oboru. Metodika kurzu je přehledně sestavena pro rychlé seznámení s problematikou. Frekventanti se dozví, jak od začátku budovat správné návyky a postupy v jednotlivých oblastech prezentací, tisku, zobrazování, atd.

Přednáší Ing. Antonín Charvát, ředitel společnosti EIZO Corporation.
Cena: 1.500,- Kč

Termíny:
budou vypsány

Více informací včetně registrace zde.