Animefest

Animefest  je každoroční setkání fanoušků japonského komiksu (mangy) a animovaného filmu (anime).

Tři dny plné úžasných cosplayů, přednášek, workshopů, soutěží a japonského jídla vás čekají o tomto víkendu v Brně. Pokud vás baví manga, cosplay a celkově japonská komiksová kultura, přijeďte na Výstaviště Brno.

Letos budou k vidění v akci i fotografické monitory EIZO řady ColorEdge a to na stánku Megapixelu.cz, kde vás mimo jiné čeká tento bohatý program:

-    portrétování profi fotografy na stánku ZEISS
-    tisk velkých fotek na památku od EPSONu
-    testování tabletů Wacom pro ilustraci a retuš
-    úprava fotek na noteboocích Lenovo s monitory EIZO
-    focení selfie & soutěž s Instaxem


Kde: Výstaviště Brno
Kdy: 24.-26.5.2019


Laďte své fotografie, nikoli monitor.

 

EIZO workshop v rámci FotoŠkoda FEST 

Místo konání: Centrum FOTOŠKODA
Čas workshopu: čtvrtek, 30. května 2019 10:00 - 11:30
Lektor: Miroslav Švec
Cena: zdarma

Rádi fotíte a pak upravujete pořízené fotografie na notebooku nebo na monitoru? Pak asi víte, že aby nebyla Vaše práce marná a výsledek byl dle Vašeho očekávání, je důležité pracovat na správném zařízení. Fotografické monitory, které jsou svými vlastnostmi koncipované přímo pro práci s fotografií, mají kromě jiného i výhodu speciálních kalibračních softwarů, pomocí kterých nastavíte obrazové parametry monitoru a vyrobíte ICC profil pro fotografické editory. Až doposud pomocí kalibrační sondy.

Ale co to vůbec ICC profil je? A co sonda, kolik stojí? A zvládnu já vůbec správné nastavení monitoru?

Ano, zvládnete. A nyní i bez sondy. Přijďte se přesvědčit, že nyní stačí vybalit monitor z krabice, zapojit nezbytné kabely a pak už můžete věnovat pouze svým fotografiím. Monitor udělá všechno nastavení automaticky za Vás. 

Registrace startují 6.května zde


Odborný kurzu v sídle společnosti EIZO

ColorNavigator

Pokud již vlastníte monitor EIZO a chtěli byste zdokonalit své znalosti v oblasti kalibrace, pak je tento kurz určen přesně pro Vás.

Základní metody kalibrace monitorů EIZO pomocí softwaru ColorNavigator.
Software ColorNavigator 7 - revoluční řešení pro všechny fotografy. 

Kurz bude věnován především kalibračnímu softwaru ColorNavigator 7, který je nedílnou součástí všech nových fotografických monitorů EIZO a který znamená revoluční přístup výrobce v komunikaci se svými uživateli a také bourá veškeré dosavadní představy a předsudky týkající se kalibrace monitorů. CN 7 umožňuje snadné a rychlé nastavení fotografických monitorů a to díky novému způsobu automatizované kalibrace, která již uživatele nezatěžuje nutností nákupu kalibrační sondy a spouštěním kalibračního procesu.

Termíny budou vypsány


ZDARMA

Tento kurz bude lektorován odborníkem zastupující společnost EIZO Corp. v ČR a na Slovensku. Kurz se koná přímo v sídle společnosti.

V případě zájmu o kurz, prosím, kontaktujte Kristýnu Kuldovou na adrese:
kristyna.kuldova@eizo.com