ECR 2017

Datum: 02.03.-05.03.2017

Místo: Austria Center Wien

Hala/Stánek: Hala X5, stánek 9

Prezentace

  • Mammografické monitory
  • Diagnostické monitory
  • Klinické náhledové monitory
  • Kalibrační nástroje pro zajištění kvality obrazu

Více informací


Workshop kalibrace a správy barev v Megapixelu

Přijďte na zajímavé wokshopy EIZO do prodejen Megapixelu a zjistíte, jak vybrat ideální monitor podle charakteru práce fotografa, jak monitor správě zkalibrovat a jak pracovat se správou barev v programech Adobe Photoshop a Lightroom.

Termíny budou vypsány


Odborné EIZO kurzy ve Fotoinstitutu

Také v letošním roce pokračujeme v odborných kurzech týkajících se kalibrace monitoru a správy barev ve spolupráci s Fotoinstitutem.cz. Při praktických ukázkách přímo na monitorech EIZO vám přednášející pan Ing. Antonín Charvát, ředitel zastoupení EIZO v České republice a na Slovensku předvede, jak se grafické monitory kalibrují a pohovoří o významu i využití ColorManagementu pro správné zobrazení fotografií. 

Termín kurzu “Základní metody kalibrace monitorů spojené s praktickými ukázkami. Základy Správy barev CMS.

Termíny:

23.února 2017
vždy čas 14:00-17:00 

Odborné kurzy se konají na adrese FotoInstitutu.cz
Více informací spolu s přihláškou naleznete zde.


Rozšířená nabídka odborných EIZO kurzů

Na základě požadavků zájemců o odborné kurzy se EIZO rozhodlo rozšířit nabídku kurzů a rozčlenit kurzy dle úrovně účastníků a typů monitorů, s kterými pracuje.

Nyní si můžete vybrat z těchto kurzů:
"Základní metody kalibrace monitorů spojené s praktickými ukázkami. Základy Správy barev CMS" (určeno pro získání základního povědomí o zásadách správného zobrazování barevných fotografií na monitorech a základních způsobech jejich kalibrace)

Termíny:
budou vypsány

Cena: 1.499 Kč včetně DPH
Max počet účastníku: 10

Workshop – základní metody kalibrace monitorů EIZO (určeno pro zdokonalení kalibračních schopností uživatelů monitorů EIZO)

Termíny:
budou vypsány

Cena: 799 Kč včetně DPH
Max počet účastníku: 10

Všechny EIZO kurzy jsou lektorovány odbornými pracovníky zastupující společnost EIZO Corp. v ČR a na Slovensku. Kurzy se konají přímo v sídle společnosti.

V případě zájmu o kurz, prosím, kontaktujte Kristýnu Kuldovou na adrese:
kristyna.kuldova@eizo.com


Kurzy Colormanagemetnu ve Photo-Genii v Brně

EIZO rozšířilo svou školící činnost a aktivně podporuje odborné kalibrační kurzy také v Institutu fotografických studií Photo-Genia v Brně.

Základní metody kalibrace monitorů spojené s praktickými ukázkami. Základy Správy barev (CMS) a její praktické využití pro správné zobrazování barev na monitorech.

Kurz je určen začátečníkům s důrazem na správné zobrazování dat zejména v prohlížečích PhotoShop a Zoner PhotoStudio a dále všem zájemcům o vstup na pole správy barev za účelem přehledné orientace v oboru. Metodika kurzu je přehledně sestavena pro rychlé seznámení s problematikou. Frekventanti se dozví, jak od začátku budovat správné návyky a postupy v jednotlivých oblastech prezentací, tisku, zobrazování, atd.

Přednáší Ing. Antonín Charvát, ředitel společnosti EIZO Corporation.
Cena: 1.500,- Kč

Termíny:
budou vypsány

Více informací včetně registrace zde.