Přijďte si zafotit na FOTOEXPO 2017

Pátý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO určený fotografům všech věkových kategorií bude zahájen v sobotu 21.října 2017 v Národním domě na Vinohradech.

Opět se  můžete těšit na to nejnovější z oblasti fotografie, tisku, ukládání dat a příslušenství. Vystavovatelé a produktoví partneři připravují horké novinky, zajímavé expozice a tematické fotografické stage, kde si techniku budete moci hned vyzkoušet. Nedílnou součástí bude doprovodný program složený z prezentací, seminářů a workshopů.

Na společném stánku společností SONY, EIZO, Zeiss a AFOP si můžete vyzkoušet fotoaparáty a objektivy přímo v praxi. Přijďte si k nám zafotit a rovnou zkontrolovat výsledek na fotografickém monitoru EIZO. K ruce vám budou lektoři AFOP.

Kromě prezentace fotografických monitorů na stánku vás zveme na 2 odborné EIZO workshopy:

16,40-17,40 hod: Názorné ukázky kalibrací monitoru při řešení základních praktických úloh fotografa
19-20: Aktuální přehled fotografických monitorů EIZO 


Rozšířená nabídka odborných EIZO kurzů

Na základě požadavků zájemců o odborné kurzy se EIZO rozhodlo rozšířit nabídku kurzů a rozčlenit kurzy dle úrovně účastníků a typů monitorů, s kterými pracuje.

Nyní si můžete vybrat z těchto kurzů:
"Základní metody kalibrace monitorů spojené s praktickými ukázkami. Základy Správy barev CMS" (určeno pro získání základního povědomí o zásadách správného zobrazování barevných fotografií na monitorech a základních způsobech jejich kalibrace)

Termíny:
budou vypsány

Cena: 1.499 Kč včetně DPH
Max počet účastníku: 10

Workshop – základní metody kalibrace monitorů EIZO (určeno pro zdokonalení kalibračních schopností uživatelů monitorů EIZO)

Termíny:
úterý 24.10. – 15-18 hod.

Cena: 799 Kč včetně DPH
Max počet účastníku: 10

Všechny EIZO kurzy jsou lektorovány odbornými pracovníky zastupující společnost EIZO Corp. v ČR a na Slovensku. Kurzy se konají přímo v sídle společnosti.

V případě zájmu o kurz, prosím, kontaktujte Kristýnu Kuldovou na adrese:
kristyna.kuldova@eizo.com

Odborné konzultace

Odborné konzultace jsou možné pravidelně každý čtvrtek od 17– 19 hod. Na odbornou konzultaci je vhodné se předem objednat na tel. čísle: 723 448 935. Kontaktní osoba: Miroslav Švec.


Foto Slovakia 2017

5.11.2017
Stará tržnica, Bratislava

Největší výstava fototechniky a příslušenství na Slovensku FOTO SLOVAKIA se bude konat letos již pošesté a to v neděli 5.listopadu v prostorách historické Staré tržnice v Bratislavě. Tato ojedinělá výstava vytváří prostor pro komunikaci mezi fotografy, prodejci a zástupci značek v oblasti fotografického a elektronického průmyslu. Kromě samotné výstavy produktů je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program plný přednášek, praktických workshopů a soutěží. 

EIZO na této akci představí aktuální monitory EIZO pro fotografy řady ColorEdge.

Navštívit můžete odborný EIZO workshop na téma:
Aktuální přehled fotografických monitorů EIZO
- monitory EIZO pro fotografy, dělení, 
- kritéria pro vyber fotografického monitoru pro konkrétní práci fotografa


Týden plný fotografie - FotoŠkoda FEST

Týden plný přednášek známých fotografů, workshopů, produktových prezentací a zajímavých obchodních nabídek, to je FotoŠkoda FEST. Staňte se účastníky této jedinečné akce v centru Prahy v historickém paláci Langhans. Akce se koná 6. 11. - 12. 11. 2017.  

EIZO bude partnerem této akce a do programu zařadí zajímavou přednášku:
Fotografické monitory EIZO a principy jejich kalibrace
Na přednášce si vysvětlíme, co jsou to fotografické monitory, jak se liší od běžných kancelářských displejů a kdo by si měl fotografický monitor pořídit. Projdeme základní kritéria při výběru fotomonitoru a poradíme, jak vybrat ten správný typ dle konkrétní práce fotografa. Naučíme se, jak správně zkalibrovat fotografický monitor, aneb jak zvolit cílové obrazové parametry kalibrace. A na zavěr nás čeká kontrola Správy barev v Adobe PS a v Zoneru PSX.

Více


Workshop kalibrace a správy barev v Megapixelu

Přijďte na zajímavé wokshopy EIZO do prodejen Megapixelu a zjistíte, jak vybrat ideální monitor podle charakteru práce fotografa, jak monitor správě zkalibrovat a jak pracovat se správou barev v programech Adobe Photoshop a Lightroom.

Termíny
Ostrava: 21.listopadu 2017, 13-15 hod, 15,30-17,30 hod
Brno: 22.listopadu  2017, 13-15 hod, 15,30-17,30 hod
Praha: 23.listopadu  2017, 15-17 hod


Kurzy Colormanagemetnu ve Photo-Genii v Brně

EIZO rozšířilo svou školící činnost a aktivně podporuje odborné kalibrační kurzy také v Institutu fotografických studií Photo-Genia v Brně.

Základní metody kalibrace monitorů spojené s praktickými ukázkami. Základy Správy barev (CMS) a její praktické využití pro správné zobrazování barev na monitorech.

Kurz je určen začátečníkům s důrazem na správné zobrazování dat zejména v prohlížečích PhotoShop a Zoner PhotoStudio a dále všem zájemcům o vstup na pole správy barev za účelem přehledné orientace v oboru. Metodika kurzu je přehledně sestavena pro rychlé seznámení s problematikou. Frekventanti se dozví, jak od začátku budovat správné návyky a postupy v jednotlivých oblastech prezentací, tisku, zobrazování, atd.

Přednáší Ing. Antonín Charvát, ředitel společnosti EIZO Corporation.
Cena: 1.500,- Kč

Termíny:
budou vypsány

Více informací včetně registrace zde.