EIZO Fabrik in Hakusan

Určitě bude stát za to, vidět precizní zobrazovače RadiForce pro lékařskou diagnostiku, klinické náhledové monitory pro prohlížení a rovněž i prezentaci kalibračního a měřícího software RadiCS pro zajištění vysoké kvality zobrazování v souladu s normou DICOM.

Software RadiCS ulehčuje komplexní údržbu a validaci monitorů zahrnující proces kalibrace a testování (acceptance a consistency test). Prezentován však bude i software pro síťovou správu RadiNET Pro, jenž umožňuje komfortně provádět komplexní údržbu a validaci monitorů centrálně s využitím nemocniční počítačové sítě.

Na ECR budou také vůbec poprvé představeny nové barevné modely RadiForce RX250 a RX350. Tyto 2MP a 3MP v novém svěžím designu jsou vybaveny novou technologií hardwarové redukce neostrostí. Jemné kontury obrazu, které by se jinak ztratily v odlescích, nevhodném nebo příliš vysokém jasu, opět vyniknou. Oba modely mají novou generaci digitálního vstupu DisplayPort, díky němu lze monitory řetězit za sebou do série, bez potřeby mnoha obtěžujících kabelů pro spojení s grafickou kartou.

Prezentované modely EIZO RadiForce RX650 a RX850, 6- a 8-megapixelové barevné monitory reprezentující high-resolution širokoúhlé obrazovky, garantují precizní zobrazování jak monochromatických tak barevných snímků na jednom monitoru. Velikost a formát těchto monitorů dovoluje uživateli uspořádat si snímky dle jeho potřeb bez rušivého rozdělení obrazu jako při dvoumonitorovém řešení.

DICOM-preset monitory EIZO zajišťují přesné zobrazování snímků během prohlížení na klinických odděleních zdravotníky. Lékařští profesionálové tak dostávají snímky zobrazené dle DICOM přenosové charakteristiky přepnutím jednoho tlačítka do pracovního režimu DICOM.

Jako zástupce produktové řady EIZO RadiForce MX bude prezentován velice oblíbený model RadiForce MX242W.

Rádi Vás uvítáme na stánku EIZO, který najdete v Hale X5, výstavní plocha č. 10.


Downloads