K největším lákadlům na stánku EIZO bude patřit pětimegapixelový černobílý monitor RadiForce GX560 MammoDuo. Kombinace dvou obrazovek                         o úhlopříčce 21,3 palce a rozlišení dvakrát pět megapixelů se ideálně hodí pro zobrazovací metody při vyšetřování prsu. Prostorově úsporná konstrukce a nové funkce se postarají o efektivnější práci ve vyšetřovnách. Sada GX560 MammoDuo totiž sestává ze dvou monitorů na společném stojanu a v porovnání s obvykle používanou dvojicí monitorů zabírá podstatně méně místa.

Na monitoru RadiForce RX660 bude EIZO představovat ukázkové funkce Work-and-Flow, s nimiž se radiologům dostávají do rukou efektivní nástroje pro vyšetřování. Prezentována bude mimo jiné funkce „Point-and-Focus“ pro jednoduchý výběr a zvýraznění analyzované oblasti. Patřičné části snímku se rychle označí a zvýrazní myší nebo klávesnicí. Úpravou jasu a odstínů šedi se okolní oblasti potlačí a tím se zvýrazní zajímavé části snímku.

Na ECR budou představeny také monitory pro správnou reprodukci snímků při vyšetřování na klinických odděleních. Tyto přístroje řady MX – například RadiForce MX315W – lze v závislosti na modelu a vyšetřovací metodě použít dokonce i při vypracování nálezů. Velká zobrazovací plocha modelu MX315W poskytuje místo pro mnoho snímků a trojrozměrných rekonstrukcí. Díky charakteristice úrovní odstínů šedi DICOM se radiologické snímky zobrazují správně.

Dalším nepřehlédnutelným exponátem bude ve Vídni nejnovější verze systému pro zajištění kvality EIZO RadiCS. Software slouží k obsáhlé údržbě a zkoušení monitorů. Mezi typické funkce k zajišťování kvality zobrazení patří kalibrace, kontrola stálosti a poklesu jasu a archivace výsledků.

Endoskopický monitor CuratOR EX3140 s rozlišením 4K UHD určený pro operační sály podtrhne šíři portfolia obrazovek EIZO.

EIZO bude předvádět i systém přenosu videosignálu na vzdálenou obrazovku nezávislý na projektoru i monitoru, jenž nalezne uplatnění například při sledování operací nebo v rentgenových zasedacích místnostech.

Stánek společnosti EIZO můžete navštívit v hale Expo X5, stanoviště číslo 512.

Oops, an error occurred! Code: 20190525005911e87978cd