Mezi ambasadory ColorEdge naleznete fotografy přírody Bennyho Rebela a Radomira Jakuboského z Německa a Marcina Dobase z Polska. Krajinářské fotografy a filmaře zastupuje Stefan Forster ze Švýcarska. Ital Masco Olivotto se podílí na pokračujícím vývoji monitorů EIZO ColorEdge svými značnými znalostmi experta na barevné korekce a retuš. Důležitost spolehlivé práce s barvami a zejména s odstíny pokožky velmi dobře znají portrétní fotografové Alexander Heinrichs z Německa, francouz Thibault Stipal a Jeff Rojas z USA. Pohledy do cizího a fascinujícího světa zprostředkovává specialista na focení pod vodou Alexander Semenov.

Program ambasadorů EIZO ColorEdge se stále rozvíjí a rozšiřuje se o další mezinárodní ambasadory z různých dalších oborů tvůrčí činnosti. V současné době program zahrnuje 31 ambasadorů celkem v 17 zemích.

Webové stránky programu ambasadorů ColorEdge

Na anglických stránkách programu má každý z ambasadorů svůj vlastní profil s životopisem a galerií svých prací. Dále zde naleznete pohled na jejich práci s monitory ColorEdge.

Zobrazit