VYBER SI SVOU HERNÍ ÚROVEŇ:

Advanced

Zvenčí extrémní elegance, uvnitř extrémní výkon – ideální pro herní žánry RTS, MMORPG a MOBA.

Ideální monitor pro herní žánry RTS, MMORPG a MOBA

FS2434

8.990,00 Kč
  • Více detailů
  • Nepatrná prodleva
  • Velmi tenký rámeček
Další informace o monitoru FS2434

Elite

Ještě větší, ještě silnější: Naše neporazitelná zbraň z tebe udělá šampiona.

Nejlepší herní monitor pro veškeré hry

FS2735

28.490,00 Kč
29.990,00 Kč
  • 27palcový displej IPS (144 Hz), rozlišení 2560 × 1440, Free-Sync
  • Extrémně krátká prodleva
  • Připojení chytrého telefonu i cloudu
Další informace o monitoru FS2735

Hráči v nesčetných hrách a soubojích dobře poznali, co je na monitoru důležité: bleskové zobrazení, silný kontrast, stabilní obraz, brilantní reprodukce barev. Proto naše monitory vyvíjíme ve spolupráci se špičkovými hráči a testujeme je na četných sportovních setkáních a turnajích. Cíl: dokonalý herní monitor.

Prvky optimalizující obraz, např. technologie SmartInsight, minimální prodleva zobrazení, zaostřování pohybů funkcí Overdrive, oživení rychlých pohybů v režimu Turbo 240 a oční magnet, kterým je bezpochyby hybridní řízení podsvícení – to vše v kombinaci s geniálními LCD panely IPS/VA, které kvalitou obrazu naprosto překonávají běžné panely TN. To znamená: EIZO nastavuje laťku herním systémům. A v tom se chystáme pokračovat i v budoucnu – v úzké spolupráci s vámi!


E-TÝMY

Tým se počítá: Vstoupili jsme do partnerství s věhlasnými mezinárodními organizacemi, např. „Ninjas in Pyjamas“, a s národními týmy, např. „Playing Ducks“ (DE), „AT Gaming“ (NL), „Low and Lions“ (BE) a mnoha dalšími. Na našich monitorech se připravují na svá utkání a zdokonalují své dovednosti.

Playing Ducks
Playing Ducks

Playing Ducks e.V. je  německá organizace se sídlem v Peine (Dolní Sasko). Poskytuje poskytuje přístřeší dvěma profesionálním hráčským týmům, které sklízejí úspěchy na národní i mezinárodní scéně. Playing Ducks vyhráli řadu německých a mezinárodních turnajů a provozují vlastní klubovnu a webové televizní studio.

Galactic
Galactic

Galactic je japonský e-tým, který soutěží ve hře FPS Alliance of Valiant Arm. Tato organizace byla založen roku 2012 a vešla ve známost vítězstvím na různých japonských turnajích, například Alienware Battlegrounds. Tým v nedávné době začal soutěžit na mezinárodních turnajích.


Monitory tvůrců softwaru

Vyzkoušený na nejnovějších hrách: Na herním veletrhu gamescom i na dalších velkých akcích testují desetitisíce zvědavých hráčů aktuální herní tituly našich softwarových partnerů EA, 2K Games, deepsilver a dalších – a to na našich monitorech. Zajišťují prezentaci a požitek ze hry. To se rozumí: Vývojáři chtějí své hry prezentovat v té nejvyšší obrazové kvalitě.


Herní monitory EIZO
EIZO FS2434

Ideální volba pro herní žánry RTS, MOBA a MMORPG.

Podrobnosti k monitoru FS2434
EIZO FS2735

K dispozici od ledna 2016!

Podrobnosti k monitoru FS2735