Barevné a černobílé monitory EIZO RadiForce jsou vybaveny speciálními obrazovkami pro veškeré spektrum účelů použití. Jsou konstruovány takovým způsobem, aby uživateli i v případě velmi složitých diagnostických postupů poskytovaly maximální přehled při současném dodržení zákonných požadavků a zajištění optimální kvality obrazu. Díky velké obrazovce lze přehledně zobrazovat a upravovat prohlížecí a čtecí protokoly, což usnadňuje práci a zvyšuje její efektivitu.


Funkce DUE (Digital Uniformity Equalizer) kompenzuje rozdíly jasu a chrominance různých částí obrazovky. V rámečku zabudovaný přední snímač (IFS) měří jas a odstíny šedi a kalibruje monitor podle normy DICOM. Tímto způsobem je zaručena konstantní kvalita obrazu.

RadiForce Multi Serie

Pro multimodální diagnostiku vyvinula společnost EIZO vyšetřovací monitory s vysokým rozlišením, jež umožňují souběžné zobrazování tomografických, sonografických, rentgenových a mamografických snímků. Disponují obrazovkami s velkou úhlopříčkou, které umožňují současné prohlížení snímků pořízených různými postupy bez rušivého rámečku.

Přehled předností zařízení EIZO

  1. Spolehlivé zobrazování snímků s použitím křivky jasu DICOM GSDF
  2. Vysoká hospodárnost díky možnosti výběru různých monitorů k zajištění různých potřeb
  3. Dlouhá životnost
  4. Individualizované pracoviště
  5. Vzrůst efektivity
EIZO doporučit
Monitory pro zobrazování tomografických snímků a dálkový přenos radiologických dat

Prohlédněte si monitory