Nekompromisní spolehlivost

Sledovací monitory s nekompromisní spolehlivostí

Vynikající kvalita veškerých komponent a náročné standardy testování a kontroly uplatňované společností EIZO v rámci výroby zaručují vynikající spolehlivost monitorů. To je patrné i z dlouhých záručních lhůt a životností. Můžete čerpat z předností absolutně bezpečné investice.

Obraz vynikající kvality

Bezpečnostní monitory s vynikající kvalitou obrazu

Své znamenité stability zorného úhlu dosahují sledovací monitory díky nasazení pokrokových zobrazovacích panelů. Je tak zaručen jasný obraz v každém zorném úhlu. LCD monitory EIZO mají antireflexní povrch, který odstraňuje výskyt optických odrazů, a výrazně tak šetří vaše oči. Díky možnosti značného ztlumení jasu těchto monitorů lze jas obrazovky optimálně přizpůsobit použití v tmavých prostorech a v prostorech s proměnlivým osvětlením.

Dokonalé řešení pro jakýkoli účel

Displeje pro dozor pro každou situaci

V obchodech, budovách, podzemních garážích, na vnějších prostranstvích nebo v rámci řízení přístupu – monitory EIZO přesně a s vysokým rozlišením zobrazují signály vašich kamer. Podle potřeby můžete k určitému monitoru připojit více kamer a sledovat více obrazů zároveň. Dále máte k dispozici funkci optimalizace obrazu, jež například i v nepříznivých světelných podmínkách zajišťuje kvalitní obraz.

Dokonalá souhra s IP kamerami

IP monitory pro dozor

Naše pokrokové IP monitory umožňují přímé připojení více IP kamer. Nepotřebují žádný počítač, a proto je můžete snadno instalovat na zdi a stropy. To vám ušetří náročnou údržbu počítače a zároveň zjednoduší instalaci kabelů. Spoříte tak své peníze a prostor.

Technologickým partnerem
EIZO je technologickým partnerem společnosti Axis Communications.

EIZO se snaží zajistit optimální kompatibilitu svých monitorů vybavených dekodérem IP s kamerami. Spolupráce výzkumného a vývojového oddělení společnosti EIZO s předními výrobci kamer je proto zcela klíčová. EIZO v rámci technologického partnerství udržuje těsnou spolupráci se společností Axis.

www.axis.com
Funkčnost ve VMS (video management systémech)

EIZO spolupracuje s předními firmami zabývajícími se technologiemi z oblasti dohledů a zabezpečení pro zajištění technické součinnosti a náležité kompatibility s různými systémy VMS.

Monitory EIZO pro zabezpečení a dozor – přehled předností:

  1. Vhodné pro nepřetržitý provoz
  2. Vysoká spolehlivost a dlouhá životnost
  3. Dokonalé řešení pro obchody, budovy, podzemní garáže, vnější prostranství a řízení přístupu
  4. IP monitor pro připojení k monitorovacím kamerám bez použití počítače.
  5. Vylepšené zobrazování tmavých oblastí (např. díky funkci Low-Light-Correction)
Individuální řešení

Uvědomujeme si, že požadavky jednotlivých zabezpečovacích a monitorovacích systémů se mohou velmi výrazně odlišovat, a proto nabízíme na míru střižená speciální řešení, která pokryjí vaše jedinečné požadavky.

Specifická zákaznická řešení

Monitory pro oblast zabezpečení a dozoru

K monitorům