Pro kanceláře a domácí pracoviště

Kancelářské monitory EIZO: working with the Best

Office Monitor EIZO

Denně vykonáváte tu nejlepší práci a víte, na čem nejvíce záleží – na tom nejlepším výsledku.

Ve společnosti EIZO to víme také. Jsme pevně přesvědčeni, že jedině s nejlepší obrazovou kvalitou,nejlepší ergonomií a nejlepšími funkcemi lze dosáhnout nejlepších pracovních výsledků – ať už v kanceláři, nebo u domácího počítače. Proto se usilovně snažíme vyrábět vždy ty nejlepší obrazovky pro každou oblast použití. Klademe na sebe vysoké nároky, což vás jistě nepřekvapuje. Vítejte u společnosti EIZO.

EIZO sustainability

Investice do budoucnosti

Monitory značky EIZO vám zaručují podstatně delší dobu provozu, než je běžné. Pro vás to znamená maximálně jistou investici a nižší TCO (Total Cost of Ownership). I při vyšších pořizovacích nákladech jsou investiční a provozní náklady monitorů EIZO nakonec nižší.

V dalším textu vám podrobně vysvětlíme, proč tomu tak je.

Další dobré důvody
Kvalita obrazu

LCD monitory značky EIZO přesvědčují obrazem ostrým jako břitva, přesným podáním barev i tónů šedi a pokrokovou technologií panelů.

Dokonalá kvalita pro každé využití
Ergonomie

Jedinečné ergonomické funkce našich monitorů přispívají mimo jiné k menšímu namáhání páteře a nižší únavě očí.

Podrobnosti o ergonomických funkcích
Úhledné pracoviště

Dokovací funkce, víceobrazovkové sestavy, držáky pro terminály Thin Client nebo praktické úchyty na kabelové svazky – naše obrazovky obohatí každé pracoviště o modernější a upravenější vzhled.

Pětiletá záruka

Naše záruka vychází z jednoduchých zásad pro dosažení úspěchu: vyrábět inovativní monitory za využití prvotřídních materiálů.

Další informace
Přehled výrobků

Stručně o všech komerčních monitorech
Monitory pro kancelář

Reference

Přehled příkladů úspěšného nasazení
Prohlédnout