Větší obrazovka, více prostoru pro efektivní práci!

Průměrný notebook mívá rozlišení 1366 × 768 pixelů. Připojíte-li ovšem k notebooku bezrámový monitor FlexScan, budete moci na této větší ploše zobrazit více než třikrát více informací.

Notebooky s vysokým rozlišením (HiDPI), jako je 15palcový notebook s rozlišením 4K, nabízejí sice více pixelů, ty jsou však velmi drobné. Při zobrazení několika aplikací na takovém notebooku tak zjistíte přílišné zmenšení textu. V důsledku si pak stejně zobrazíte pouze jednu nebo dvě aplikace současně. Rozšířením pracovní plochy o externí monitor získáte více místa a budete pracovat efektivněji. 

Oops, an error occurred! Code: 20190525002048ebbf504d
Oops, an error occurred! Code: 2019052500204892b8ad76

Libovolné uspořádání

Bezrámové monitory FlexScan lze instalovat v různých polohách. Můžete pak pohodlně a efektivně pracovat na více monitorech. Zároveň předejdete únavě očí.  Obrazovky můžete postavit vedle sebe horizontálně nebo svisle, případně dokonce nad sebou.

Složený obraz bez přerušení
Složený obraz bez přerušení

Díky bezrámové konstrukci lze monitor postavit vedle notebooku a při střídavé práci na obou monitorech vás nebudou rušit silné rámečky.

Svislý formát
Svislý formát

Monitor lze snadno otočit do svislé polohy k pohodlnému čtení dlouhých stránek a dokumentů. 

Nastavitelná výška
Nastavitelná výška

Obrazovky můžete postavit nad sebe tak, že notebook umístíte pod monitor. 

Skoncujte s únavou očí

Automatické nastavení jasu

Jas monitoru se automaticky přizpůsobí okolnímu světlu. Monitor lze nastavit na méně než 1 cd/m² – to je mnohem nižší hodnota, než dokážou běžné monitory a notebooky. V každém prostředí se tak nastaví optimální jas a podmínky ke čtení. 

Omezení modrého světla o 80%

Monitor má režim „Papír“, který snižuje teplotu barev a kontrast tak, aby se podobal bílému listu papíru. V kombinaci s funkcí automatického stmívání „Auto EcoView“ tím lze výrazně potlačit vyzařování modré složky světla.

Menší oslnění

Snížení odrazivosti, které používá řada notebooků, nelze srovnávat s antireflexní vrstvou na LCD displeji monitorů FlexScan. Ta zlepšuje nejen viditelnost obsahu na obrazovce, ale díky menšímu oslnění také snižuje únavu očí. Dobré potlačení odlesků chrání také před nežádoucím chybným držením těla. 

Zobrazení bez blikání

Monitory FlexScan jsou vybaveny funkcí „EyeCare Dimming“. U monitorů s podsvícením LED mohou citliví lidé vnímat poblikávání při nízkých úrovních jasu. Funkce „EyeCare Dimming“ tyto efekty potlačuje. Předchází se tak přetěžování, jež se projevuje například bolestmi hlavy.

Je třeba skoncovat s napětím v ramenou a bolestmi zad

Správné držení těla

Při práci na notebooku máme tendenci se hrbit, ohýbat záda i krk a klonit ramena dopředu tak, abychom lépe viděli. Výsledkem je napětí v ramenou, bolesti zad a ztuhlý krk. Bezrámové monitory FlexScan mají stojany, které nabízejí více možností nastavení než kterékoli jiné monitory na trhu. Díky nim lze obrazovku dokonale přizpůsobit vaší pozorovací poloze. Zlepšíte si tak držení těla a bude se vám lépe pracovat.

Oops, an error occurred! Code: 20190525002048374b5735

Kompatibilní s každým notebookem

Bezrámové monitory FlexScan jsou vybavený různými vstupy, mezi nimiž nechybí HDMI, DisplayPort, 24pólový konektor DVI-D a 15pólový konektor D-Sub (1). Monitory lze připojit jediným kabelem k následujícím notebookům.

Název notebooku a výstupu

1. Notebook se systémem WindowsHDMI nebo DisplayPort
2. Notebook nové generace (MacBook Pro, konec roku 2016)Thunderbolt 3, USB Typ C(2)
3. Starší generace notebooku se systémem WindowsD-Sub (15pólový konektor)
4. MacBook Pro starší generace (konec roku 2013 a starší)Thunderbolt 2(3)
5. Dokovací staniceDisplayPort, HDMI nebo DVI-D (24-pólový konektor)

Oops, an error occurred! Code: 201905250020486d9fac2d
Kabelu Thunderbolt 3- nebo USB typu C

Notebooky nové generace lze k modelům EV2780 a EV2785 připojit prostřednictvím kabelu Thunderbolt 3- nebo USB typu C. Tyto kabely přenášejí audio, video i USB signály a mohou být rovněž použity k napájení.

Doporučené modely

Oops, an error occurred! Code: 20190525002048ab44ccdc