Vynikající kvalita obrazu zpřístupňuje i nejmenší detaily

Díky vysokému rozlišení 2 megapixelů (barva), vysokému kontrastnímu poměru 1000:1 a stabilnímu jasu až 260 cd/m2 nabízí monitor vynikající kvalitu obrazu. I nejjemnější detaily se zobrazují velmi zřetelně bez ohledu na polohu, z níž monitor sledujete. To je velmi užitečné zejména v situacích, kdy se na monitor dívá více lékařů zároveň.


Touchpen
Citlivé a přesné ovládání dotykovým perem

Model MS236WT je vybaven spolehlivou kapacitní dotykovou technologií (PCAP) pro rozpoznávání dotyků s nejvyšší přesností. K ovládání monitoru lze používat jak přiložené pasivní pero, tak běžně dostupná aktivní pera určená pro dotykové obrazovky. I drobné náčrtky a poznámky psané malým písmem lze do aplikací zadávat prostřednictvím obrazovky. 


Multi-touch
Vícedotykový displej LCD s robustním povrchem

Monitor dokáže zpracovat až deset dotykových povelů současně, takže se na ovládání může podílet více osob najednou. Dotyková obrazovka kromě toho umí rozpoznat i bříška dlaní. Uživatelé si během psaní mohou na obrazovku klidně pokládat ruce či dlaně, aniž by tím nechtěně zadali nějaký povel.

Skleněný povrch s tvrdostí 5H je odolný vůči poškrábání a zaručuje životnost až 50 milionů dotyků.  


Miliarda barevných odstínů díky 10bitové tabulce LUT

Reprodukci barev řídí interní 10bitová tabulka LUT. Odstupňování barev je značně přesnější a jemnější než při použití běžných 8bitových tabulek LUT, což usnadňuje prohlížení obrázků. 

Fotografie: Přesné podání barev bez 10bitové tabulky LUT
Bez 10bitové tabulky LUT
Fotografie: Přesné podání barev s 10bitovou tabulkou LUT
S 10bitovou tabulkou LUT

Jeden monitor, více rozhraní

Jednodušší už to nebude: Většina koncových zařízení, tj. například stolní a přenosné počítače nebo kamery, lze připojit přímo k monitoru. Monitor je totiž vybaven různými rozhraními. To vám usnadňuje každodenní práci.


Fotografie: Předvolba DICOM
Zobrazení křivky DICOM® stisknutím tlačítka

Společnost EIZO provádí pečlivé měření a seřizování každého stupně šedi tak, aby monitory splňovaly požadavky standardu DICOM® již v momentu dodání. Výsledkem je velmi konzistentní odstupňování odstínů šedé, jež umožňuje optimální radiologickou diagnostiku.


Fotografie: Signálové vstupy pro dva počítače
Připojení pro digitální, analogový a zvukový signál

Každé jedno rozhraní Display Port a DVI umožňuje současné připojení dvou zdrojů digitálního signálu. Pro jeden analogový signál je k dispozici jeden konektor D-sub. Můžete tak mít současně připojené až tři počítače. Přepínání může probíhat automaticky nebo ručně.

Reproduktory a výstup na sluchátka jsou nenápadně integrovány v krytu monitoru. Zvukový signál se do monitoru přenáší přes rozhraní Display Port nebo zvukovým konektorem. 


Sklopný stojan

Sklopný stojan umožňuje flexibilní nastavování polohy. Monitor si můžete na stole nastavit jako notebook nebo jej sklopit pod požadovaným úhlem. Takto monitor snadno uvedete do ideální pozice odpovídající pohodlnému používání.

EIZO Flexibler Standfuß Tilt
Náklon posunutím stojanu: 17° - 70°
MED-XN51LP
Pro přesnou diagnostiku: Grafická karta EIZO MED-XN51LP

Grafická karta EIZO MED-XN51LP optimálně podporuje vlastnosti, funkce a nastavení počítače RadiForce MS236WT. Umožňuje přesné hlášení a dokáže ovládat více monitorů současně. Společnost EIZO nabízí technickou podporu a záruční servis grafické karty.

Zobrazit specifikaci XN51LP


Tříletá záruka
Tříletá záruka

EIZO poskytuje tříletou záruku. Toto nám umožňuje pokročilý proces výroby, který je založen na jednoduchém a úspěšném principu: promyšlené a pokrokové technologie monitorů, k jejichž výrobě se používají výlučně materiály nejvyšší kvality.

Příslušenství
TP5
TP5

Dotyková pera

Reference

Monitory v praxi - kdo si vybral EIZO a proč
Více

Často kladené dotazy

Často kladené dotazy k vašemu produktu naleznete v Často kladených dotazech
K často kladeným dotazům