S monitory EIZO jsou trička barevnější a oči nepálí
UAX

"Nádhera, nechce se mi jít ani ven, jaké máme dnes před sebou barvy," reagoval image maker UAXu Radek, když na obrazovce EIZO poprvé pracoval.

Společnost UAX, přední český výrobce značkového oblečení pro volný čas, disponující vlastním fotoateliérem, design studiem a sítotiskovou tiskárnou, pracuje na monitorech EIZO. Největší nároky jsou na monitory kladeny v průběhu vytváření nové kolekce, se kterou souvisí zejména zpracování velkého počtu fotografií a tvorba katalogu

Pro firmu UAX je při práci takřka životně důležitá kvalita a stálost barev. Například trička UAX jsou vyráběna v 16 barevných variantách, přičemž některé barvy jsou si natolik podobné, že je lze bez kvalitního monitoru jen stěží správně „nabarvit“. S nákupem nových monitorů EIZO se podání barev výrazně zpřesnilo a zkvalitnilo. Díky tomu se stal tisk tištěných materiálů předvídatelnější a obrázky barevnější.

Bylo by patrně zbytečné uvádět zde kompletní výčet kladných vlastností monitorů EIZO. Přesto bychom rádi vyzdvihli jednu z nich. Při vytváření nových kolekcí zabírá práce na počítači 12 i více hodin denně, což je pro zrak velice náročné. EIZO je však vybaveno senzorem pro optimalizaci jasu, díky němuž se monitor přizpůsobuje intenzitě okolního světla. To umožňuje dlouhou pracovní dobu bez následků v podobě nepříjemného pálení a zčervenání očí 

UAX používá 22” monitory z řady ColorGraphic a 24” z řady S. Po dvouletých praktických zkušenostech lze monitory EIZO rozhodně doporučit! 

UAX o sobě:

uax® s.r.o už od roku 1997 se stala předním výrobcem značkového designového oblečení pro volný čas. Nejsme a nechceme být hlavní proud - mainstream. Za více než 15 let na trhu v ČR i v Evropě má uax® má stále více příznivců ve všech věkových kategoriích. Náš návrhářský team jsme postavili na kombinaci profesionality, dlouholeté zkušenosti, kreativity a hravosti v navrhování designu triček uax®. 

Navrhujeme originální dárková trička pro firemní klientelu více zde.

www.uax.cz