Při tomto focení chtěl opět naplno prožít svou kreativitu. Inspirovali ho nadějná baletka Marta Andreitsivová a návrhář Giancarlo Bello. S týmem stylistů, producentů a dalších pomocníků vytvořil Christian při natáčení v bádenském Kurtheateru skutečnou říši divů. A svým fotoaparátem zachytil pohyb v magických obrazech, které okouzlují a ohromují.

CG319X v akci

Při fotografování je vždy přítomen monitor EIZO ColorEdge CG319X. Na mobilním stojanu lze monitor snadno a rychle přenášet, a je tak flexibilně dostupný kdekoli. Christian Ammann vysvětluje: „Je nesmírně užitečné mít na place monitor. Celý tým se může na snímky okamžitě podívat a rozhodnout, co je třeba zlepšit. Díky monitoru mám navíc naprostou jistotu, že zachycené barvy jsou přesně takové, jaké je chci mít.“

Kreativita ve všech podobách

Ať už se jedná o fotografie, video nebo tisk, s monitorem EIZO ColorEdge CG319X a jeho předem uloženými barevnými profily je změna profilů hračkou. Christian Ammann tuto funkci při natáčení velmi oceňuje, protože fotografie a zejména pohyblivé obrázky musí být okamžitě kontrolovatelné. Díky tomu jsou obrázky v různých formátech vždy dokonalé.

Úspěšný fotograf má na monitoru uložen také svůj vlastní profil, ke kterému se snadno dostane jediným klepnutím prstu.

O společnosti Christian Ammann

Christian Ammann

Christian Ammann (*1975) je nezávislý módní a kosmetický fotograf a filmař. Už ve dvanácti letech věděl, že se chce stát fotografem. Vystudoval fotografii v Curychu a od té doby pracuje na mezinárodní úrovni. Ammann pracuje pro různé mezinárodní módní značky, jako jsou Chanel, L'Oréal, Max Factor, Victorinox, Mammut a Audemars Piguet.

Zjistěte více o Christianu Ammannovi: photographer.ch

Další informace o modelu CG319X

CG319X Řada CG
CG319X ColorEdge

Model CG319X přináší rozhodující přednosti fotografům, grafikům a uživatelům pohybujícím se ve světě videa 4K. Díky svému rozlišení 149 ppi reprodukuje obrazová data extrémně ostře.

  • 78,9 cm (31,1 palců)
  • 4096 x 2160 (4K), 17:9 Formát
  • IPS (Wide Gamut)
  • Integrovaný snímač pro automatickou kalibraci
130990,00 Kč
Běžná cena vč. 21 % DPH.
  • 78,9 cm (31,1 palců)
  • 4096 x 2160 (4K), 17:9 Formát
  • IPS (Wide Gamut)
  • Integrovaný snímač pro automatickou kalibraci