Společnosti AVAST Software a.s. se podařilo postupně od roku 1988 vyvinout antivirový program Avast, který se stal nejrozšířenější značkou antivirů na světě. Produkty této společnosti chrání více než 200 milionů PC, Maců a Androidů. Software je nabízen ve 41 jazykových mutacích a jeho free-verze úspěšně konkuruje též placeným antivirům jako NOD32 nebo Norton AntiVirus. Kromě toho, že jsou produkty společnosti AVAST dlouhodobě nejlépe hodnoceny na populárních internetových portálech po celém světě, je jejich kvalita oceněna také certifikacemi od mnoha významných společností jako jsou VB100, AV-Comparatives, AV-Test, OPSWAT, ICSA Labs a West Coast Labs. Firma s více než 350 zaměstnanci má v současné době 17% podíl na světovém trhu s antivirovými programy.

Název Avast! dle slov Eduarda Kučery, předsedy představenstva a generálního ředitele společnosti AVAST Software, vznikl ze slovního spojení „AntiVirus Advanced SeT“, protože původní program v roce 1988 byl napsán jako nástroj složený z mnoha utilit. Program je nabízen zdarma pro domácí a zároveň nekomerční použití. Avast! antivirus je jedním z nejpovedenějších softwarových řešení, jenž vzniklo v ČR. Spolumajitel a zakladatel firmy Eduard Kučera je nositelem ocenění Podnikatel roku 2009. V roce 2013 společnost AVAST získala cenu za nejlepšího zaměstnavatele v soutěži Best Employers Česká republika, kterou organizuje společnost Aon Hewitt. Zaměstnanci této společnosti patří k nejspokojenějším.

V AVASTu se pracuje na EIZECH

Během posledních 3 let bylo dodáno do společnosti Avast programátorům více než 200 LCD monitorů EIZO. Zhruba polovinu tvoří 24“ modely řad FORIS, CX a EV. Druhou polovinu představují 27“ monitory SX2762W a EV2736W. Značku EIZO zvolili hned z několika důvodů. LCD monitory EIZO disponují tradičně kvalitními LCD panely s velmi příjemnou povrchovou úpravou obrazové plochy, která umožňuje dlouhodobou práci s monitory. Technologie FlickerFree navíc zajišťuje naprosto stabilní obraz. V současné době je příznivým kritériem také cenově velmi zajímavá úhlopříčka 27“ s ultravysokým rozlišením 2560x1440, která se stává pro programátory stále oblíbenějším standardem. Neméně důležitým faktorem je nízká spotřeba zajištěná moderními podsvětlovacími systémy („blue“-LED a „RGB-LED“) stejně jako vysoká spolehlivost EIZO monitorů stvrzena 5letou zárukou.

Spolehlivé špičkové monitory pro kancelář i pro domácnost.

Další informace o kancelářských monitorech
Řada produktů FlexScan
Řada produktů FlexScan

Profesionální kancelářské monitory řady FlexScan tvoří jádro portfolia výrobků značky EIZO.

K monitorům FlexScan