„Všichni naši zaměstnanci jsou s monitory EIZO velmi spokojeni. Dosud jsem se nesetkal se stížnostmi na poruchy či chybné barvy."

Jos Hek, vedoucí oddělení informatiky a automatizace sdružení obcí IJsselgemeenten
Kancelářské monitory EIZO používané sdružením obcí IJsselgemeenten

Značku EIZO si obec Capelle původně vybrala kvůli dlouhé životnosti a poskytované záruce. O 13 let později jsou administrativní pracoviště a jejich pracovníci celého sdružení obcí IJsselgemeenten stále velmi spokojeni s kvalitou obrazu a barev těchto monitorů. Jos Hek, vedoucí oddělení informatiky a automatizace sdružení obcí IJsselgemeenten: „Všichni naši zaměstnanci jsou s monitory EIZO velmi spokojeni. Dosud jsem se nesetkal se stížnostmi na poruchy či chybné barvy."


V kancelářích se používá převážně model FlexScan EV2216, ale tu a tam se najde i EV2416, jakož i několik 27palcových monitorů, například na geodetických pracovištích. Všechna pracoviště samotného sdružení obcí IJsselgemeenten i pracoviště členských obcí jsou vybavena nejméně jedním monitorem EIZO.


Roku 2019 má být dokončena postupná modernizace budovy. V rámci této modernizace budou novými monitory EIZO vybavována další pracoviště. Z tohoto důvodu se na základě testů aktuálně stanoví, který model řady FlexScan se má stát možným následníkem osvědčeného modelu EV2216.

Přes informatické a komunikační oddělení sdružení IJsselgemeenten

Informatické a komunikační oddělení sdružení obcí IJsselgemeenten nese odpovědnost za informační a komunikační technologie obcí Capelle aan den IJssel a Krimpen aan den IJssel, jakož i projektantské kanceláře Krimpenerwaard a samotného sdružení. Celkem se stará o 1200 uživatelů.

Zobrazit webové stránky sdružení obcí IJsselgemeenten

Další informace o výrobku