Diana Mehner

Profesionální fotografka psů Diana Mehnerová v rozhovoru poskytuje tipy pro neobvyklé snímky čtyřnohých přátel a vysvětluje, jak důležité je pro ni pracovat s věrnými barvami na monitoru ColorEdge CG2700S od společnosti EIZO.

Přečtěte si více
Marvin Dreblow

Ve svém díle "State of Nature" Dreblow dekonstruuje proměněné vnímání lesa. Se svou prací obsadil druhé místo v soutěži fotografických talentů BFF Promotion Award 2022 a odnesl si monitor EIZO ColorEdge CG2700S.

Přečtěte si více
Edisen

Společnost Edisen je globální partner poskytující komplexní služby v oblasti komunikace, zábavy, postprodukce a MarTech. Při své práci se stoprocentně spoléhá na referenční monitor EIZO CG3146.

Přečtěte si více
Martin Dolinský

Krajinářská fotografie na monitoru EIZO CS2731.

Více
Christin Necker

Fotografka a filmařka Christin Necker se snaží inspirovat své diváky prostřednictvím síly vizuálního vyprávění a mezi své speciality řadí časosběrné a dronové video.

Přečtěte si více
Martin Hülle

Fotograf Martin Hülle vydal svou druhou fotografickou knihu „Another Time, Another Place“. Hlavní roli při přípravě knihy sehrál monitor ColorEdge CS2740.

Přečtěte si více
Lenka Hatašová

Lenka Hatašová, ambasadorka fotografických monitorů ColorEdge, upravuje své snímky na monitoru CG279X. V čem spatřuje největší výhody svého EIZO monitoru?

Přečtěte si více
Ambasador fotografických monitorů ColorEdge Pascal Vandecasteele

ColorEdge CG319X je spolehlivým společníkem fotografa architektury a portrétů Pascala Vandecasteeleho. Na vynikající reprodukci barev tohoto monitoru se může spolehnout i při fotografování produktů.

Přečtěte si více
Mili Kosinová

Portrétní a umělecká fotografka Mili Kosinová sdílí své dojmy z práce na fotografickém monitoru CS2731.

Přečtěte si více
frame by frame

Filmové postprodukční studio Frame by Frame vybavilo všechna svá produkční studia monitory EIZO řady ColorEdge a FlexScan.

Přečtěte si více
Thomas Adorff

Fotograf Thomas Adorff používá ColorEdge CS2740 již šest měsíců. Zde popisuje své zkušenosti s novým grafickým monitorem 4K.

Přečtěte si více
Jakub Cejpek

Už více než 15 let chodí a leze Jakub Cejpek po horách celého světa a snaží se zachytit jejich krásu a atmosféru. Rád do snímků kromě samotné krajiny zařazuje i lidský element – jako měřítko velkoleposti hor a ilustraci náročnosti výstupů.

Pokračovat v četbě
Marzotto Group

Společnost Marzotto se snaží co nejvíce digitalizovat proces navrhování a odběru vzorků.

Pokračovat v četbě
ColorEdge Ambassador Christian Ammann

Módní a kosmetický fotograf Christian Ammann umně připravuje scénu pro baletku Martu.

Pokračovat v četbě
Chris Burkard

Společnost EIZO hovořila s fotografem Chrisem Burkardem o jeho fotografiích, cestách a významu barev v jeho práci.

Pokračovat v četbě
Sascha Hüttenhain

Ladnost a půvab pohybu v rytmu hudby a dokonalé ovládání těla – to chce Sascha Hüttenhain zachytit svými fotografiemi.

Pokračovat v četbě
Flying Holland

V rozhovoru nám fotograf John Gundlach popsal, jak mu monitor ColorEdge CG279X pomáhá při práci.

Pokračovat v četbě
National Gallery

Londýnská Národní galerie se při digitalizaci svých sbírek spoléhá na monitory EIZO ColorEdge.

Přečtěte si o této činnosti více
Digital Texile Connection

Se svými monitory ColorEdge je EIZO součástí Digital Textile Conneciton, aby byla digitální transformace pro módní a textilní průmysl extrémně snadná.

Pokračovat v četbě
Claudia Rocchini

V rozhovoru nám tato vyhledávaná novinářka a fotografka vypráví, jak jí monitor ColorEdge CG2420 pomáhá při práci s fotografiemi.

Pokračovat v četbě
Český filharmonický orchestr

Český filharmonický orchestr se spoléhá na výsledky sledování ColorEdge během postprodukčního procesu.

Více
Fotograf Vladimír Čech

ColorEdge CS2731 - Liga Mistrů s monitory EIZO!

Pokračovat v četbě
Origin Point

Origin Point is a full service commercial, narrative, and documentary production company that specializes in creating branded content for their clients.

Read more
Mehrdad Abedi

Mehrdad Abedi služebně cestuje po celém světě, přičemž ho věrně provází jeho fotografická výbava. Abedi působivě zachycuje pohledy do pilotní kabiny dopravního letadla a přináší i jedinečné záběry naší planety z výšky.

Pokračovat v četbě
Fotograf Mikrostocku Lasse Behnke

Lasse Behnke popisuje v rozhovoru svou cestu k úspěchu a také svůj nejdůležitější nástroj: EIZO ColorEdge CG2730.

Pokračovat v četbě
Daniele Barraco – fotograf s vášní pro portréty

Daniele Barraco v rozhovoru pro společnost EIZO popisuje své fotografické vášně a objasňuje, jak výrazně mu monitor CG319X usnadnil práci.

K rozhovoru
Ambasadorka ColorEdge Marianna Santoni

Marianna popisuje, jak monitory ColorEdge změnily její práci.

Přečtěte si více
Skydance Media

Produkční firma Skydance Media se při tvorbě vizuálních efektů filmu Terminátor: Temný osud spoléhala na monitory EIZO ColorEdge.

Přečíst referenci
Studio Isar Animation

Studio Isar Animation využívá při práci na filmech monitory EIZO ColorEdge.

Pokračovat v četbě
Marsel van Oosten volí CG2730

Ve své osobní recenzi fotograf přírody Marsel van Oosten vysvětluje, proč začal používat monitor EIZO CG2730.

Další informace
Podvodní fotograf Pietro Formis

Italský podvodní fotograf Pietro Formis zachycuje nádheru a taje vodního světa na úchvatných snímcích. Při zpracování obrazového materiálu se spoléhá na grafické monitory EIZO ColorEdge.

Pokračovat v četbě
Amazon Fashion

Společnost Amazon Fashion používá ve svých studiích po celém světě monitory, po nichž se vyžaduje dokonalá reprodukce barev. Nyní se rozhodla vyměnit všechny tyto obrazovky za výrobky značky EIZO.

Další informace
Photographer and visual artist Katerina Belkina

One of the shooting stars on the international arts scene.

Read the case study
Ambasadorka ColorEdge Magda Wasiczek

Ambasadorka ColorEdge paní Magda Wasiczek se proslavila magickými a inspirativními snímky květin a makrofotografiemi.

Přečtěte si o paní Magdě Wasiczek více
Nefalšovaný pohled do nitra Země

Ulla Lohmann v osmnácti letech zvítězila v soutěži „Mladý badatel“ a za vyhrané peníze podnikla cestu kolem světa. Světoběžnicí zůstává i dnes, ve svých čtyřiceti letech.

Pokračovat v četbě
Fotografka zvířat Tanja Brandt

Fotografka zvířat a sokolnice Tanja Brandt zachycuje na svých snímcích ryzí přátelství bez hranic mezi psem, sýčkem, sovou a dalšími dravci. Vznikají tak fotografie plné harmonie, které chytí za srdce.

Pokračovat v četbě
Krajinářský fotograf a radiolog Timm Allrich

Někteří znají Timma Allricha jako krajinářského fotografa a docenta. A někteří jej znají jako radiologického specialistu. Nicméně tyto oblasti pojí jeden veliký a důležitý průnik: monitory EIZO. Důležitá role monitorů EIZO.

Přečtěte si o Timmu Allrichovi více
Grafik James Tan

James Tan je jedním z nejžádanějších grafiků v asijsko-pacifické oblasti. Při zpracování obrazového materiálu se již mnoho let spoléhá na monitory EIZO ColorEdge.

Přečtěte si o Jamesi Tanovi více
ColorEdge ambasador Martin Stranka

Osobité fotografie EIZO ColorEdge ambasadora Martina Stranky působí dojmem balancování mezi snem a realitou. Ke své práci s fotografií si vybral monitory EIZO.

Celý článek
Marsel van Oosten

Když se ambasador ColorEdge Marsel van Oosten poohlížel po novém monitoru, bylo mu jasné, že by měl opět zvolit značku EIZO. Nyní popisuje, proč si vybral právě model CG247X.

Pokračovat v četbě
Krajinářský fotograf Stefan Forster

Chasing Light – při nesčetných výpravách po světě hledá krajinářský fotograf Stefan Forster vždy okouzlující přírodu a dokonalé světlo. Při zpracování fotografií se už 12 let spoléhá na monitory EIZO ColorEdge.

číst dál
Pirates 'N Paradise

Monitor ColorEdge PROMINENCE CG3145 určený pro HDR grading nachází praktické využití u postprodukčních expertů ve společnosti Pirates ´N Paradise – jedné z nejrenomovanějších postprodukcí v Německu.

Více
Roularta Media Group

Přední belgická mediální společnost Roularta Media Group se spoléhá na EIZO. Multimediální skupina obchodovaná na burze a zaměstnávající více než 2000 pracovníků používá přes 1000 monitorů EIZO pro kancelářské práce, návrhy rozvržení, zpracování a barevné korektury obrazových materiálů.

Přečtěte si více
Podvodní fotograf Uli Kunz

Pod vodou vládnou přepychové barvy! Pomocí blesků a svítilen přenáší podvodní fotograf Uli Kunz nádherné barvy temných mořských hlubin na fotografie. Pro zpracování snímků používá monitor ColorEdge CG2730 se širokým barevným rozsahem kompletně pokrývajícím prostor Adobe RGB.

číst dál
ColorEdge Ambassador Marsel van Oosten

"When I’m processing, I want to be 100% certain that I’m looking at the closest possible representation of my original raw file, so I work on the best monitors money can buy - those from EIZO."

Pokračovat v četbě
Fondazione Fotografia Modena

The Fondazione Fotografia Modena is an exhibition and training center entirely devoted to photography and contemporary imagery. Through its activities it provides a privileged platform for dialogue and investigation of the fundamental role played by imagery in our culture.

K článku (anglicky)
Gilles Peress

Working at 4K produces sharper images and a faster, more cost-efficient workflow for Gilles Peress and his studio.

K článku (anglicky)
Jan Neubert

Vystudoval na FAMU obor umělecká fotografie u profesora Šmoka a doc. Rajzíka. Kromě fotografování také učí na gymnáziu, je členem Asociace Profesionálních Fotografů, byl členem S.V.U. Mánes a Českého Klubu Velocipedistů-1880.

K článku
Mackevision Medien Design GmbH

Mackevision has been relying upon the high-performance EIZO monitors for over ten years, using these devices for image production in all color-critical applications.

K článku (anglicky)
Radomir Jakubowski

Radomir Jakubowski is one of Germany’s most successful nature and wildlife photographers. Through various contests, he has received countless awards for his photographs.

K článku (anglicky)
Universal Production Partners, a.s.

České postprodukční studio Universal Production Partners (UPP) používá přes 100 grafických monitorů EIZO k tvorbě vizuálních efektů pro filmové projekty i televizní vysílání.

K článku
Stefan Christmann

Barvy v zemi věčného ledu – fotograf Stefan Christmann úchvatnými snímky dokumentuje život tučňáků císařských na Antarktidě. K jeho vybavení pro zpracování snímků patří v tomto nehostinném prostředí i monitor EIZO ColorEdge CG273

číst dál
Tomaso Baldessarini

Celé čtyři týdny chodil berlínský fotograf Tomaso Baldessarini po New Yorku a sbíral materiál pro svoji knihu „28MM – Edition Manhattan“. Z deseti tisíc snímků sestavil impozantní fotografickou publikaci. Při editaci a korekturách zastal nezastupitelnou úlohu monitor EIZO ColorEdge CG2730.

číst dál
Staud Studios

STAUD STUDIOS has already been using a wide variety of models from the EIZO FlexScan and ColorEdge series in photography, CGI, filming and post production for more than a decade.

K článku (anglicky)
UAX s.r.o. – oblečení pro volný čas

Společnost UAX, přední český výrobce značkového oblečení pro volný čas, disponující vlastním fotoateliérem, design studiem a sítotiskovou tiskárnou, pracuje na monitorech EIZO.

K článku
Slovenská Grafia a.s.

Slovenská Grafia a.s., lídr rotačního tisku, klade velký důraz na zavádění nejmodernějších technologií a patří v tomto směru k evropské špičce. Potvrzuje to unikátní pracoviště high-endového softproofu nebo-li virtuálního nátisku, tedy kontroly barevnosti tiskových dat na monitoru.

Pokračovat v četbě