Městská policie Curych

Operační středisko curyšské městské policie má díky monitorům EIZO úplný přehled o všech tísňových hlášeních ve městě. Model FlexScan EV2456 je díky svému bezrámečkovému provedení ideální pro multimonitorová řešení.

Zjistěte více
Attiva SpA

Italský distributor Attiva SpA vybavuje zaměstnance monitory EIZO FlexScan EV2451 pro práci v kanceláři i domácím prostředí. Kompaktní design se dokonale hodí do každého pracovního prostředí a zaručuje vynikající ergonomii práce na obou místech.

Více informací zde
KDDI

Japonská telekomunikační společnost KDDI vybavuje monitorovací místnosti a kanceláře nového síťového operačního centra dekodéry DuraVision IP a monitory FlexScan.

Přečtěte si více
Hauck & Aufhäuser

Tradiční banka Hauck & Aufhäuser vybavuje své zaměstnance až dvěma monitory, aby mohli pohodlně a efektivně pracovat z domova. Volba padla na EIZO FlexScan EV2460.

Pokračovat v četbě
Royal Automobile Association

Australské Královské automobilové sdružení (Royal Automobile Association, RAA) založila roku 1903 skupinka průkopníků automobilismu. Od té doby se spolek značně rozrostl. Udržitelnost a investiční návratnost představovaly pro RAA rozhodující důvody pro volbu monitorů EIZO FlexScan.

Pokračovat v četbě
NEW AG

Společnost NEW AG sídlící v Mönchengladbachu používá již od roku 2000 výhradně monitory EIZO. Pro vybavení nových pracovišť si firma nyní vybrala model FlexScan EV2795.

Pokračovat v četbě
Hemling GmbH

Před dvanácti lety se firma Hemling GmbH rozhodla nasadit monitory EIZO v sektoru správy a CAD. Dnes už v podniku naleznete jen monitory EIZO.

Pokračovat v četbě
Energy Saving Trust

Energy Saving Trust využívá od roku 2017 úsporné kancelářské monitory FlexScan EV2450 značky EIZO.

Pokračovat v četbě
Obec Gooise Meren

Ergonomie, energetická úspornost a dlouhá záruka: nizozemská obec Gooise Meren se rozhodla pro kancelářské monitory FlexScan značky EIZO.

Pokračovat v četbě
GLS Bank

Banka GLS se v roce 2016 rozhodla pro monitory EIZO a postupně všechny starší obrazovky vyměňuje za modely FlexScan EV2450 a EV2750. Přečtěte si podrobněji, proč se banka GLS zcela záměrně rozhodla právě pro monitory EIZO FlexScan.

Pokračovat v četbě
De Haan Advocaten & Notarissen

V rámci digitalizace všech pracovních procesů přechází nizozemská kancelář De Haan Advocaten & Notarissen na víceobrazovkové sestavy kancelářských monitorů FlexScan. Všechna pracoviště se opatřují dvojicí monitorů EV2450.

Pokračovat v četbě
Sdružení obcí IJsselgemeenten

Nizozemské sdružení obcí IJsselgemeenten používá kancelářské monitory EIZO od roku 2016. Nyní provozuje více než 1200 monitorů FlexScan v různých provedeních.

Pokračovat v četbě
Finanční skupina Wüstenrot

Finanční skupina Wüstenrot vybavila své kanceláře v ČR monitory EV2316.

Pokračovat v četbě
Mizuho Securities Co., Ltd.

Společnost Mizuho Securities nainstalovala při příležitosti stěhování na jiné podlaží 1000 nových monitorů EV2750 do všech pracovišť.

Další informace
trivago

trivago ve svém novém sídle v düsseldorfském mediálním přístavu vsadilo na monitory EIZO. Pracoviště pro 2100 zaměstnanců byla vybavena obrazovkami FlexScan.

Pokračovat v četbě
GWG – Wohnungsgesellschaft Reutlingen mbH

Společnost GWG Reutlingen vybavila svoji ultramoderní kancelářskou budovu monitory značky EIZO

Přečtěte si více
Festo AG & Co. KG

Two EIZO FlexScan EV2450 monitors are used at each of the work stations in the new building, where the company develops tailored solutions for factory and process automation.

K článku (anglicky)
EIZO Quality and Design Won Over DGB Rechtsschutz GmbH

The company planned to equip 800 workstations in its office with new monitors in the fall of 2016, and issued a call for tenders to find the ideal monitor for its employees.

K článku (anglicky)
Styria Media Group

480 EIZO displays for the new newsroom.

K článku (anglicky)
AŽD Praha s.r.o.

Společnost AŽD Praha s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s firmou EIZO. Od počátku spolupráce odebrala více než 1000 kusů LCD monitorů EIZO.

Pokračovat v četbě
FIFA na třech monitorech – profík se předvede

Společnost EIZO si vzala na pomoc Tima „TimoX“ Siepa – profesionálního hráče FIFA z wolfsburgského sportovního klubu, aby zhodnotil hraní zápasů FIFA na třech monitorech. Po hře nám sdělil svoje pocity.

K článku
Toyota Motor Corporation

In January 2004 the Toyota Customer Assistance Center in Aichi, Japan underwent a large-scale overhaul. One of the changes was to introduce a multi-monitor setup for each customer service agent consisting of three 17-inch EIZO monitors.

K článku (anglicky)
.NFQ | Netzfrequenz GmbH

.NFQ was in the market for monitors with even higher quality and greater ergonomics when it chanced upon EIZO. In mid-2015, .NFQ equipped each of its workstations at the entire company with two FlexScan EV2455 monitors from EIZO.

K článku (anglicky)
Forensic Center Teylingereind

Forensic Center Teylingereind aims for a professional uniform appearance, high quality and durability.

K článku (anglicky)
E-Sport Club München

The ESCM has used EIZO FORIS FG2421 monitors for its consoles and the computers since May 2015 and never once regretted its decision.

K článku (anglicky)
AVAST software a.s.

Firma s více než 350 zaměstnanci má v současné době 17% podíl na světovém trhu s antivirovými programy. Během posledních 3 let bylo dodáno do společnosti Avast programátorům více než 200 LCD monitorů EIZO.

K článku
Řízení letového provozu ČR, s. p.

ŘLP zajišťuje kompletní a nákladově efektivní letové služby pro uživatele vzdušného prostoru ČR a pro letiště Praha-Ruzyně, Brno-Tuřany, Ostrava-Mošnov a Karlovy Vary. Cílem spolupráce s EIZO bylo vyvinout, odladit a prakticky ověřit nasazení moderních dohledových LCD panelů EIZO.

K článku