"EIZO jsme si vybrali na základě kvality. Barvy, barevný rozsah a kvalita zobrazení jsou pro nás extrémně důležité. EIZO nám tyto vlastnosti nabízelo za dostupnou cenu."

Roularta Media Group

Skupina RMG vlastní padesátiprocentní podíl ve firmě Medialaan NV zabývající se televizním a rozhlasovým vysíláním. V televizním vysílání má velký význam rodinná stanice VTM zaměřená na širokou veřejnost. Pestrou nabídku nejoblíbenějších amerických seriálů, filmů, sportovních pořadů a dobrodružných reality-show přináší program Q2. Stanice Vitaya se zaměřuje na ženské publikum, zatímco program CaZ cílí především na muže. Skupina Q zastřešuje ve firmě Medialaan NV rozhlasové vysílání reprezentované především úspěšnou rozhlasovou stanicí Qmusic zaměřenou na aktivní dospělé posluchače a stanicí Joe určenou třicátníkům a čtyřicátníkům.

RMG vlastní také padesátiprocentní podíl ve společnosti Regionale Media Maatschappij vysílající dvě západovlámské televizní stanice: Focus TV a WTV. Poloviční podíl drží rovněž v národní reklamní agentuře RTVM spolupracující s regionálními stanicemi. Belgická stanice Kanaal Z/Canal Z spadající stoprocentně pod skupinu Roularta se zaměřuje na zpravodajství a ekonomiku a týdně ji sleduje přes 1,3 milionu diváků.

Divize Local Media poskytuje komplexní internetové služby místním zadavatelům reklamy. Sekce Digilocal sdružuje vytváření webových stránek a e-shopů. Pomocí Google Adwords a Proxistore zprostředkovává regionální reklamu na největších webových stránkách, na Facebooku a v elektronických newsletterech (Proxiletter). Poslední významnou divizí je Storesquare – platforma pro místní elektronický prodej, jíž v počátečním roce 2016 využívalo přes tisíc obchodů.

Navštívili jsme pobočku v Roeselare a zeptali jsme se, proč si vybrali EIZO?

EIZO jsme si vybrali na základě kvality. Barvy, barevný rozsah a kvalita zobrazení jsou pro nás extrémně důležité. EIZO nám tyto vlastnosti nabízelo za dostupnou cenu. Všechny monitory musí mít optimální deltaE a jednotné zobrazení, což EIZO dokázalo splnit.

Roularta spolupracuje i s externími zákazníky na různých místech. Zatímco dříve musel některý zaměstnanec cestovat mezi různými místy, ukazovat výtisky barevných korektur a vyžadovat schválení barev, nyní se můžeme spolehnout na profily monitorů EIZO. Kodak InSiteColor nám zajistí, že na různých místech uvidíme přesně stejné barvy.

EIZO-Roularta-CaseStudy
EIZO-Roularta-CaseStudy

Společnost Roularta je také jedním ze zakládajících členů skupiny Web Offset Working Group (WOWG). Skupina WOWG sestavila ve spolupráci s eci několik standardních profilů pro každý typ papíru. Přitom samozřejmě potřebujete i monitor, na který se můžete spolehnout – EIZO ColorEdge.

Skupina Roularta Media Group potřebuje pravidelné informace o novinkách v sortimentu EIZO a nové výrobky jsou jí každoročně představovány.

Kvalita obrazu však není jediným důležitým hlediskem. Velmi podstatná je i ergonomie. Každý zaměstnanec pracující u monitoru podstupuje jednou za dva roky kontrolu zraku. To je další důvod, proč zvolit EIZO.

Společnost EIZO je velmi hrdá, že si ji skupina Roularta Media Group vybrala, a děkuje panu Danisovi, paní Pinoyové a panu Couckuytovi za důvěru.