Prvotřídní vybavení

Na doporučení společnosti MSB Technik, která dlouhodobě spolupracuje s MVZ Radiology Karlsruhe na dodávkách monitorů a testování jejich stálosti, se centrum péče rozhodlo nahradit dlouholeté řešení RadiForce G51 s dvojitou obrazovkou modelem RadiForce RX1270 s úhlopříčkou 30,9 palce. A aby bylo možné využít monitor naplno, pořídila si společnost MVZ okamžitě grafickou kartu s požadovaným rozlišením a výpočetním výkonem doporučeným a ověřeným společností EIZO pro tento monitor.

MVZ je velké radiologicko-nukleární zdravotnické centrum v centru Karlsruhe, které je z velké části zodpovědné za radiologickou péči v regionu Karlsruhe a okolí. Ročně zde vyšetří více než 60 000 pacientů. S 12 lékaři a více než 60 nelékařskými pracovníky pokrývá kompletní spektrum ambulantní radiologické diagnostiky. MVZ má vysokou odbornou úroveň a klade velký důraz na prvotřídní technické vybavení.

Dr. Michaely

Lepší pracovní postupy a ergonomie

Na otázku, jaké výhody nabízí RX1270 pro diagnostiku ve srovnání s předchozím řešením, Prof. Dr. Henrik Michaely, generální ředitel MVZ Radiology Karlsruhe, odpovídá: "RX1270 zabírá podstatně méně místa než dva pětimegapixelové monitory a vy nyní máte kompletní přehled o tom, co se děje, bez rušivých  přechodů mezi dvěma monitory. To zlepšuje pracovní postupy a ergonomii pro zaměstnance. Dříve jste totiž museli stále mírně otáčet hlavou, abyste mohli porovnat snímek kompletně." Úzký černý rám předního krytu modelu RX1270 navíc usnadňuje soustředěný pohled na displej v tmavých místnostech, jak poznamenal Prof. Dr. Henrik Michaely.

Kromě přístroje RX1270 pro mamografii se na různých diagnostických pracovištích v radiologii MVZ Karlsruhe používají i další modely RadiForce: RX850 pro CT a MRT a MX242W pro CT.

"Výrobky EIZO se vyznačují vysokou kvalitou, odolností a výkonnou funkčností. Kromě toho je EIZO zárukou dobré podpory."

Prof. Dr. Henrik Michaely, generální ředitel MVZ Radiology Karlsruhe
Dr. Michealy

Další informace o produktu

RX1270 Řada G&R
RX1270 RadiForce

Kompaktní a příjemný víceúčelový přístroj pro radiologickou diagnostiku určený k zobrazování barevných i monochromatických snímků téměř v libovolné velikosti a rozlišení.

  • 78,4 cm (30,9 palců)
  • 12 megapixelů (barva),
  • IPS
  • 2x DisplayPort, HDMI
  • 78,4 cm (30,9 palců)
  • 12 megapixelů (barva),
  • IPS
  • 2x DisplayPort, HDMI