Vhodná značka se vybírala především podle nabídky monitorů vhodných pro každodenní práci právnických specialistů: podstatný byl například úzký rámeček, přiměřený jas nebo kvalitní čtecí režim. Na základě doporučení správců výpočetní techniky se zodpovědné osoby rychle zaměřily na značku EIZO.

FlexScan EV2450
24palcový kancelářský monitor FlexScan EV2450

Několik uživatelů včetně dvou notářů či zaměstnanců účetního oddělení otestovalo různé monitory značky EIZO. Volba nakonec padla na model FlexScan EV2450.

Mezi jeho rozhodující přednosti patří ergonomicky nastavitelná výška a sklon, stabilní zobrazení nezávislé na zorném úhlu, režim Papír, úzký rámeček, kompaktní provedení a velká obrazovka s antireflexním povrchem. Rozměry a rozlišení modelu EV2450 dovolují pohodlné čtení a zpracovávání rozsáhlých právnických dokumentů. Zároveň však monitory zabírají na psacím stole jen malý prostor.

Práce s monitory EIZO nevede k nadměrnému zatěžování zraku zaměstnanců. Ti se tak mohou při práci s počítačem déle soustředit. Důležitou roli zde hraje režim „Papír“. Díky potlačení modré části spektra je čtení dokumentů na obrazovce pohodlnější. Papírové dokumenty se čtou stále méně, třebaže někteří právní zástupci stále dávají přednost tištěným materiálům. Ovšem nasazení dvojice monitorů EIZO na každém pracovišti bylo zaměstnanci přijato natolik kladně, že někteří z nich si již pořídili stejnou sestavu i do své domácí pracovny.

V roce 2016 započala kancelář De Haan Advocaten & Notarissen s postupnou výměnou všech monitorů za modely značky EIZO. V současnosti je monitory EIZO vybaveno asi 70 procent pracovišť, přičemž do roku 2021 by měl být přechod zcela dokončen. Společnost De Haan Advocaten & Notarissen je s kancelářskými monitory FlexScan zcela spokojena. Při výběru hrály roli mimo jiné příznivé servisní a záruční podmínky firmy EIZO.

De Haan Advocaten & Notarissen

Během čtyř desetiletí se společnost De Haan Advocaten & Notarissen rozrostla na středně velkou kancelář poskytující právnické služby nejvyšší úrovně. Pracuje zde přes 80 specialistů – mimo jiné advokátů, notářů a čekatelů. Kancelář se zabývá především problematikou výrobního průmyslu, životního prostředí, odpadů a energií, péče a zdraví, stavebního práva a nemovitostí, obchodu, přepravy a logistiky. U firem si kancelář De Haan Advocaten & Notarissen vydobyla pověst silného právnického partnera.

Webové stránky

Další informace o výrobku