EIZO FlexScan EV2456 pro moderní kancelář

Kancelářská budova společnosti GWG v lokalitě Pfenning Areal
Nová kancelářská budova společnosti GWG v lokalitě Pfenning Areal

Počátkem roku 2018 se společnost GWG Reutlingen přestěhovala do nové kancelářské budovy v místě zvaném Pfenning Areal. Tvář města tak obohatí moderní architektura s vysokými okny a světlou fasádou. Kancelářské, konferenční a společenské prostory nesou rukopis interiérové architektky Bettiny Getto z Wiesbadenu, která se stala nejmladší vítězkou v soutěži o "Interiérového architekta roku".

V novém sídle nabízí společnost GWG svým pracovníkům přátelské, prosvětlené, moderní, velmi příjemné pracovní prostředí.

K tomu přispívá také 260 monitorů značky EIZO. Každé pracovní místo je vybaveno dvěma a každé školicí místo jedním monitorem EIZO FlexScan EV2456.

Pracovní místa v GWG s monitory EIZO FlexScan EV2456

V přípravné fázi byly testovány také monitory několika konkurentů. „O výběru modelu EV2456 rozhodla nejen kvalita výrobku a specifikace, ale také design a záruka“, uvádí Heiko Schmidt, systémový a síťový administrátor společnosti GWG Reutlingen, a dále doplňuje: „Tenký bílý rámeček harmonicky zapadá do vnitřního zařízení kancelářských prostor, které jsou otevřené a plné světla. Antireflexní povrch pak minimalizuje nežádoucí odlesky slunečních paprsků.“

Spolehlivé špičkové monitory pro kancelář i pro domácnost.

Další informace o kancelářských monitorech
Řada produktů FlexScan
Řada produktů FlexScan

Profesionální kancelářské monitory řady FlexScan tvoří jádro portfolia výrobků značky EIZO.

K monitorům FlexScan