Prof. MUDr. Jan Daneš používá EIZO RadiForce
Prof. MUDr. Jan Daneš používá EIZO RadiForce GX550.

Při zavádění digitalizace radiologických pracovišť se setkával s různými technologiemi a výrobci, kteří více či méně splňovali náročné požadavky na precizní zobrazování radiologických snímků. V této době se také seznámil s produkty japonského výrobce profesionálních monitorů EIZO. Díky vysoké spolehlivosti monitorů a nekompromisní kvalitě zobrazování snímků, která je zaručena jak vysokou kvalitou zpracování, tak i dodávaným kalibračním a měřícím softwarem RadiCS, se monitory EIZO staly určitým etalonem kvality na pracovištích Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Ordinace v mamodiagnostickém centru Waltrovka
Ordinace s příjemnou atmosférou

Vzhledem ke snaze nabídnout svým klientkám osobnější přístup a příjemnější prostředí pro výkon mamografického screeningu se rozhodl před 20 lety otevřít soukromé mamografické pracoviště v Berouně. Toto pracoviště se díky pozitivnímu a osobnímu přístupu, příjemnému prostředí a krátkým objednacím lhůtám stalo velice oblíbené a známé v širokém okolí. Pracoviště rovněž vyhledávaly klientky i ze vzdálených regionů např. Plzeňského kraje, jižních Čech atd. Centrum navštěvovaly stále častěji i klientky z Prahy.  Z toho důvodu se profesor Daneš rozhodl v roce 2018 otevřít další mamocentrum přímo v Praze.

Pražské mamodiagnostické centrum Waltrovka.
Pražské mamodiagnostické centrum Waltrovka.

Toto pracoviště je umístěno v Praze 5 - Jinonicích v docházkové vzdálenosti od stejnojmenné stanice metra B, a to v nově zrekonstruované budově Walter – při její rekonstrukci byly zachovány všechny důležité architektonické prvky s odkazem na původní průmyslovou architekturu.

Rovněž toto pracoviště bylo vybaveno nejnovější diagnostickou technikou. Na základě dlouholetých zkušeností a spokojenosti s monitory EIZO byly vybaveny diagnostické stanice 5 megapixelovými mamografickými monitory EIZO RadiForce GX550  . Právě kvalitní a dobře nakalibrované diagnostické monitory dle medicínských standardů pomáhají lékařům provádět rychlou a bezchybnou diagnostiku.

Další informace

EIZO pro mamografii

Pokračovat v četbě

EIZO pro Skiagrafie

Pokračovat v četbě