Celorepublikové Setkání fotografů

Workshop a poradna

16.11.2019
KC Zahrada, Praha Chodov

V sobotu 16. listopadu 2019 pořádá FotoAparát.cz a fotografická škola FotoInstitut.cz další z řady celorepublikových Setkání fotografů.

Tato populární akce je určena každému, kdo se zajímá o fotografování. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí. Celý den probíhají prezentace, foto workshopy, poradny, diskuse s fotografy, soutěže o zajímavé ceny a bohatý doprovodný program.

V rámci pestrého programu budou již tradičně prezentovány LCD monitory EIZO. A to formou přednášky s názvem: „Aby barvy na monitoru seděly“ a následnou Poradnou, kde se můžete zeptat na vše týkající se monitorů, kalibrace a správy barev. Přednáška začíná v 9 hodin v Malém sále, Poradna následuje po přednášce.

Jarní Setkání proběhne v Kulturním centru Zahrada v Praze na Chodově od 9 do 18 hodin. Více 


Workshopy v prodejnách Megapixelu

Přijďte na zajímavé workshopy EIZO do prodejen Megapixelu v Ostravě, Brně a v Praze.

Tentokrát na téma:
Aby barvy na monitoru seděly 


ZDARMA
Ostrava: 26.11.2019 15-17 hod
Brno: 27.11.2019 15-17 hod
Praha: 28.11.2019 15-17 hod


Rádi fotíte a pak upravujete pořízené fotografie na notebooku nebo na monitoru? Pak asi víte, že aby nebyla Vaše práce marná a výsledek byl dle Vašeho očekávání, je důležité pracovat na správném zařízení. Fotografické monitory, které svými vlastnostmi jsou koncipované přímo pro práci s fotografií, mají kromě jiného i výhodu speciálních kalibračních softwarů, pomocí kterých nastavíte obrazové parametry monitoru a vyrobíte ICC profil pro fotografické editory – nyní nově také bez kalibrační sondy.

Ale co to vůbec ICC profil je? A co sonda, kolik stojí? A zvládnu já vůbec správné nastavení monitoru? Buďte si jisti, že nyní to zvládnete. Přijďte se přesvědčit, že nyní stačí vybalit monitor z krabice, zapojit nezbytné kabely a pak už se můžete věnovat pouze svým fotografiím. Monitor udělá všechno nastavení automaticky za Vás. 


Regitrace zde.


Odborný kurzu v sídle společnosti EIZO

ColorNavigator

Pokud již vlastníte monitor EIZO a chtěli byste zdokonalit své znalosti v oblasti kalibrace, pak je tento kurz určen přesně pro Vás.

Základní metody kalibrace monitorů EIZO pomocí softwaru ColorNavigator.
Software ColorNavigator 7 - revoluční řešení pro všechny fotografy. 

Kurz bude věnován především kalibračnímu softwaru ColorNavigator 7, který je nedílnou součástí všech nových fotografických monitorů EIZO a který znamená revoluční přístup výrobce v komunikaci se svými uživateli a také bourá veškeré dosavadní představy a předsudky týkající se kalibrace monitorů. CN 7 umožňuje snadné a rychlé nastavení fotografických monitorů a to díky novému způsobu automatizované kalibrace, která již uživatele nezatěžuje nutností nákupu kalibrační sondy a spouštěním kalibračního procesu.

Termíny budou vypsány


ZDARMA

Tento kurz bude lektorován odborníkem zastupující společnost EIZO Corp. v ČR a na Slovensku. Kurz se koná přímo v sídle společnosti.

V případě zájmu o kurz, prosím, kontaktujte Kristýnu Kuldovou na adrese:
kristyna.kuldova@eizo.com