Odborný kurz v sídle společnosti EIZO

ColorNavigator

Pokud již vlastníte monitor EIZO a chtěli byste zdokonalit své znalosti v oblasti kalibrace, pak je tento kurz určen přesně pro Vás.

Základní metody kalibrace monitorů EIZO pomocí softwaru ColorNavigator.
Software ColorNavigator 7 - revoluční řešení pro všechny fotografy. 

Kurz bude věnován především kalibračnímu softwaru ColorNavigator 7, který je nedílnou součástí všech nových fotografických monitorů EIZO a který znamená revoluční přístup výrobce v komunikaci se svými uživateli a také bourá veškeré dosavadní představy a předsudky týkající se kalibrace monitorů. CN 7 umožňuje snadné a rychlé nastavení fotografických monitorů a to díky novému způsobu automatizované kalibrace, která již uživatele nezatěžuje nutností nákupu kalibrační sondy a spouštěním kalibračního procesu.

Termín: 20.2.2020 16-18 hod

ZDARMA

Tento kurz bude lektorován odborníkem zastupující společnost EIZO Corp. v ČR a na Slovensku. Kurz se koná přímo v sídle společnosti.

V případě zájmu o kurz, prosím, kontaktujte Kristýnu Kuldovou na adrese:
kristyna.kuldova@eizo.com


Workshopy v prodejnách Megapixelu

Přijďte na zajímavé workshopy EIZO do prodejen Megapixelu v Ostravě, Brně a v Praze.

Tentokrát na téma:

Laďte své fotografie, nikoli monitor


ZDARMA

Termíny: 

17.3.2020 - Ostrava 15-17 hod
18.3.2020 - Brno 15-17 hod
19.3.2020 - Praha 15-17 hod

Rádi fotíte a pak upravujete pořízené fotografie na notebooku nebo na monitoru? Pak asi víte, že aby nebyla Vaše práce marná a výsledek byl dle Vašeho očekávání, je důležité pracovat na správném zařízení. Fotografické monitory, které svými vlastnostmi jsou koncipované přímo pro práci s fotografií, mají kromě jiného i výhodu speciálních kalibračních softwarů, pomocí kterých nastavíte obrazové parametry monitoru a vyrobíte ICC profil pro fotografické editory – nyní nově také bez kalibrační sondy.

Ale co to vůbec ICC profil je? A co sonda, kolik stojí? A zvládnu já vůbec správné nastavení monitoru? Buďte si jisti, že nyní to zvládnete. Přijďte se přesvědčit, že nyní stačí vybalit monitor z krabice, zapojit nezbytné kabely a pak už se můžete věnovat pouze svým fotografiím. Monitor udělá všechno nastavení automaticky za Vás. 

Regitrace zde.


Na kalibraci s FotoŠkodou aneb aby barvy na monitoru seděly

Seznamte se se základy kalibrace fotografických monitorů a s novými metodami jejího provedení. Kurz bude zaměřen především na kalibrační software ColorNavigator 7, který je nedílnou součástí všech nových fotografických monitorů EIZO a který znamená revoluční přístup výrobce v komunikaci se svými uživateli a také bourá veškeré dosavadní představy a předsudky týkající se kalibrace monitorů.

CN 7 umožňuje snadné a rychlé nastavení fotografických monitorů a to díky novému způsobu automatizované kalibrace, která již uživatele nezatěžuje nutností nákupu kalibrační sondy a spouštěním kalibračního procesu.

Termín: 9.4.2020
Čas: 16-18 hod
Místo: Centrum FotoŠkoda

Registrace
 


S Davidem Lynchem na správu barev pro začátečníky i profesionály

David Lynch je znám svojí oblibou kvalitního tisku na kalibrovaná média. Jak docílit shody v barevnosti na monitoru a tisku? Otázky každého fotografa, který potřeboval někdy odevzdat tisky v precizní kvalitě. Na tomto semináři se dozvíte, co se v posledních dvou letech odehrálo v této oblasti a co se zásadně zjednodušilo. Seminář je určen pro všechny úrovně pokročilosti.

Správa barev není černá magie, i když v této oblasti panuje stále řada mýtů, polopravd a zbytečných obav před údajně nezvládnutelným oborem. Těchto předsudků Vás zcela jistě tento seminář zbaví a pomůže Vám pochopit novinky, které Vám velmi pomohou zkrotit jednou provždy barvy.

Organizuje: Photogenia a EIZO

Termín: 17. 4. v 17:00 až 20:00

Více