EIZO MX315W

EIZO rozšířilo řadu radiologických monitorů RadiForce MX o nový model RadiForce MX315W s rozlišením 4K, úhlopříčkou 31,1 palce a odlehčeným designem. Jedná se o první monitor s rozlišením 4K v řadě RadiForce MX.

Díky rozlišení 4096 × 2160 bodů a velkorysé úhlopříčce lze zobrazovat mnoho informací současně. Monitor tak najde uplatnění v nejrůznějších systémech. V systémech pro archivaci a přenos snímků (PACS) a správu elektronických pacientských záznamů je možné zobrazovat více oken různých aplikací najednou. Velká zobrazovací plocha a vysoké rozlišení modelu MX315W dovoluje používat rozličná uspořádání snímků. Snímky z jednotlivých vyšetření (např. CT a MRI) můžete uspořádat dlaždicově vedle sebe. Tímto způsobem lze na jediné obrazovce snadno porovnat i starší snímky zobrazené současně s aktuálními, což zásadně zvýší efektivitu práce.

Model MX315W se může navíc v rámci celé řady RadiFroce MX pochlubit nejvyšším typickým jasem dosahujícím 450 cd/m². Odstíny šedi jsou továrně zkalibrovány dle normy DICOM GSDF při jasu (Lmax) 270 cd/m². Vestavěný jasový senzor se stará o zachování konstantního jasu obrazovky. Monitor kromě toho umožňuje i kalibraci dle normy DICOM.

Nové štíhlé provedení přístroje přispívá k lepšímu přehledu a dostatku místa na pracovišti. Monitor je jen 225 mm hluboký a jeho hmotnost činí 11,7 kg, což znamená nižší prostorové nároky a jednodušší instalaci. Napájecí zdroj je vestavěný do monitoru, takže vám nebude zbytečně překážet na stole.

Dostupnost:
Model RadiForce MX315W bude v prodeji od června 2017.