Globální spolupráce s tvůrčími umělci světového formátu
Program ColorEdge Ambassador představuje globální spolupráci se světovými umělci z nejrůznějších oborů, kteří si svoji práci bez monitorů řady ColorEdge již nedovedou představit. Ambasadoři – fotografové, retušéři, filmaři nebo pracovníci tiskáren – jsou zcela oddaní své práci a společně s firmou EIZO se snaží vytvářet inspirativní a srozumitelnou grafiku světové úrovně.

Šest nových ambasadarů ColorEdge
Přijetím nových členů se skupina ColorEdge Ambassador rozšířila o šestici umělců světového formátu. Mezi postprodukční specialisty patří Azin Samarmand (Spojené arabské emiráty) a Paolo Baccolo (Itálie), krajinářské fotografy a filmaře zastupuje Stefan Forster (Švýcarsko), na fotografii architektury se zaměřuje Omar Al Zaabi (Spojené arabské emiráty) a poslední dvojice fotografů – Ahmed Al-Kassim (Saúdská Arábie) a Marsel van Oosten (Nizozemsko) se specializuje na divokou přírodu. Každý z ambasadorů uvádí na oficiálních stránkách programu ColorEdge Ambassador společnosti EIZO svůj profil s životopisem, galerií svých prací a zkušenostmi s používáním monitorů ColorEdge.

Grafické monitory EIZO ColorEdge představují špičku
Monitory EIZO řady ColorEdge se díky správě barev hodí jak profesionálům, tak začátečníkům v kreativních odvětvích. Pro dosažení těch nejvěrnějších barev je většina monitorů řady ColorEdge vybavena vestavěným měřicím přístrojem k samočinné kalibraci nebo korekci. Monitory jsou kompatibilní s programem EIZO ColorNavigator 6.

EIZO: Jednoduše kvalita bez kompromisů
EIZO je japonské slovo, jež znamená „obraz“. Toto slovo používá jako svůj název přední výrobce špičkových monitorových řešení. Cílem společnosti EIZO je konstrukce a výroba nejlepších monitorů pro každou oblast použití. Monitory EIZO proto najdete všude, kde je požadována nebo je zcela nezbytná vynikající kvalita obrazu. Jde například o administrativní pracoviště, zdravotnická zařízení, střediska řízení letového provozu, návrhářská a fotografická studia, lodní můstky, architektonické ateliéry, burzy nebo turnaje počítačových her.

Zkrátka: mluví-li někdo o značce EIZO, mluví vždy o nekompromisní kvalitě. A o produktech s maximální spolehlivostí, kvalitou obrazu a ergonomií ověřenou několika desetiletími.