DuraVision DX0211-IP
DuraVision DX0211-IP

Samostatné dekodéry IP značky EIZO představují integrovaný systém, který přímým připojením ke switchi získává spojení s IP kamerami. K provozu není zapotřebí žádný počítač, software ani další hardware, což zásadně usnadňuje instalaci a šetří čas i pracovní vytížení. Zároveň tím odpadají i poruchové prvky a slabá místa hrozící úniky citlivých dat, k nimž může docházet u běžných instalací s množstvím hardwaru a softwaru. 

Dekodér DuraVision DX0211-IP je vybaven jedním výstupem HDMI s rozlišením až 4K UHD (3840 × 2160). Později během letošního roku bude zprovozněn i druhý výstup HDMI, takže obrazy v rozlišení 4K bude možné přenášet i na dva monitory současně. Model DX0211-IP dekóduje a komprimuje kodeky H.264 a MJPEG, přičemž ani při streamování signálů ve vysokém rozlišení neklesá snímková frekvence. Takto je možné zobrazovat na jednom monitoru například až 16 streamů videa v rozlišení Full HD (1920 × 1080) současně, a to při stabilní snímkové frekvenci 20 fps. V plánu je také kompatibilita s kodekem H.265, jež by měla být doplněna spolu se zprovozněním druhého výstupu HDMI.

Již nyní lze v dekodéru DuraVision DX0211-IP zaregistrovat 16 IP kamer, a to včetně kamer o rozlišení 4K. EIZO plánuje do konce roku 2019 rozšíření až na 64 IP kamer. Kromě ovládání přes RTSP umožňuje dekodér i připojení kamer s protokolem ONVIF Profile S. Díky přímému připojení IP kamer lze obrazový signál živě streamovat bez technologie Edge Recording, cloudu či jiného decentralizovaného úložiště. To představuje řešení pro místa vyžadující živé streamování bez ukládání snímaného obrazu. Rozšíření kompatibility o protokoly Axis VAPIX a Panasonic se plánuje na konec letošního roku.

Uživatelé si mohou v přívětivém webovém rozhraní pohodlně přizpůsobit uspořádání jednotlivých záběrů, a to až do počtu 32 streamů na jednom monitoru. Ve volně definovatelném rozvržení lze navíc podle potřeby sloučit nebo rozdělit plochy jednotlivých záběrů.

EIZO spolupracuje s předními výrobci bezpečnostních a dohledových systémů na zajištění technické kompatibility a podpory funkcí u různých systémů správy videosignálů (VMS). Systém správy videosignálů může dekodéru předávat informace o událostech nebo alarmech a dekodér na ně stanoveným způsobem zareaguje. DuraVision DX0211-IP vhodně přizpůsobí obraz na připojeném monitoru – například samočinně změní uspořádání záběrů při nastartování automobilu.

V prodeji od května 2019.

Další vlastnosti

  1. Rozhraní USB pro myš, klávesnici nebo programovatelný joystick
  2. Rozbočovač PoE pro napájení bez síťového zdroje
  3. Nízké zahřívání nevyžaduje ventilátor a přispívá k dlouhodobé životnosti
  4. Nepřetržitý provoz s dvouletou zárukou
DX0211-IP
DX0211-IP DuraVision

DuraVision DX0211-IP představuje ideální řešení pro velkoplošné obrazovky a víceobrazovkové sestavy v bezpečnostních aplikacích. Vyznačuje se výkonným dekódováním, všestrannou správou videosignálů a kompaktním designem.

  • 0 cm (0 palců)
  • různé monitory až do 4K rozlišení jsou podporovány
  • IP-Decoder-Box
  • 0 cm (0 palců)
  • různé monitory až do 4K rozlišení jsou podporovány
  • IP-Decoder-Box
Download